Prie LPK bendruomenės prisijungė naujas narys – Lietuvos vaistinių asociacja. Sveikiname kolegas ir kviečiame efektyviam bendram darbui Lietuvos verslo ir visų žmonių labui.

Lietuvos vaistinių asociacija savo veiklą vykdo daugiau nei 14 metų. Ji vienija Lietuvos vaistinių tinklus ir rūpinasi per 2000 vaistininkų, 1000 farmakotechnikų ir beveik 1000 vaistinių bendruomene.

Vienas tikslų, kuriuos kelia asociacija – kad Lietuvos vaistinės būtų kuo kokybiškesnės ir atitiktų Europos Sąjungos šalių vaistinių lygį, o gyventojams būtų prieinamos aukščiausio lygio farmacinės rūpybos paslaugos. Asociacijos nariai siekia prisidėti prie visuomenės sveikatinimo, todėl kelia tikslą, jog vaistinėse būtų galima ne tik įsigyti būtinų vaistų, bet ir vakcinuoti, atlikti cholesterolio, gliukozės kiekio kraujyje nustatymą bei kitus gyventojams svarbius tyrimus. Šiuo metu to, skirtingai nei kitose ES šalyse, Lietuvos vaistinėse atlikti negalima.

Asociacija aktyviai bendradarbiauja su valstybinėmis institucijomis šviečiant gyventojus, kaip vertėtų rinktis, kokį vaistą įsigyti. Kaip sako asociacijos direktorė K. Nemaniūtė-Gagė, “manome, kad šį sprendimą kiekvienas pacientas turėtų priimti pasitaręs su gydytoju ar vaistininku ir įvertinęs savo finansines galimybes”. Savo švietėjiškais projektais nuo 2016 m. asociacijos jungiamos vaistinės nori pasiekti kuo daugiau gyventojų ir pasakyti „Rinkis vaistus atsakingai“- taip pavadino vieną iš projektų. Daug kalba ir apie vaistų kainodarą projekte „Skaidri vaisto kaina“ ir kt.

ARTIMIAUSI RENGINIAI

15 Gruodis

Konkurso “Lietu...

  • Konkurso “Lietuvos metų gaminio 2017” nugalėtojų apdovanojimas

FACEBOOK