LPK konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

Paraiškų vertinime dalyvauja specialiai suburta savo srities profesionalų komisija, kurią sudaro: Respublikinio mitybos centro, Standartizacijos departamento, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto, Aplinkos vadybos ir audito instituto, Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos, Žemės ūkio ministerijos, Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos, Kauno technologijos universiteto, Lengvosios pramonės centro, Kauno ir Vilniaus kolegijų, atskirų pramonės ir verslo asociacijų ekspertai.

„Lietuvos metų gaminys“ apdovanojimo gali siekti visos Lietuvoje registruotos įmonės ir teikti tik Lietuvoje pagamintus gaminius, esančius rinkoje (kaip ir statybos objektus – eksploatacijoje) ne mažiau kaip pusę metų.

Daugiau informacijos:

Laureatai

2018 metai

AUKSO MEDALIAI 

 

MAISTO PRAMONĖ – ALKOHOLINIAI GĖRIMAI, KONDITERIJA, ŽUVIES, DUONOS, GRŪDŲ, PIENO, ALAUS, MĖSOS  IR KITŲ GAMINIŲ GRUPĖSE:

Šokoladinių saldainių rinkinys „Vasario 16-osios Lietuva“– UAB „Rūta“,

„Supergarden advento kalendorius“– UAB Geld Baltic „Supergarden“,

„Gaminu su meile“ pomidorų padažas su bazilikais – UAB „Kėdainių konservų fabrikas“,

Majonezas LIETUVIŠKAS originalus – UAB „Kėdainių konservų fabrikas“,

Apvali duonelė GRŪDAINIS – UAB „Mantinga“,

Glaistytas varškės sūrelis GRAIKIŠKAS su kokosais – UAB „Rokišio pienas“,

„Graikiška Amfora“ geriamas jogurtas su figomis ir gvajavomis – AB „Pieno žvaigždės“ filialas „Kauno pienas“,

Vanilės ir kakavos skonio grietininiai ledai su vyšnių įdaru vafliniame ragelyje – UAB „Vikeda“,

Valgomieji Vaniliniai grietininiai ledai „Pasaka“ su aviečių įdaru ir belgišku baltuoju šokoladu su aviečių gabaliukais – AB „Pieno žvaigždės“ filialas „Panevėžio pienas“,

Aukščiausios klasės sausas kačių pašaras „Nature’s Protection Superior Care White Cat“– UAB „Akvatera“,

Visavertis veršelių pašaras „Kombi plus herbal therapy“– UAB „Joniškio grūdai“,

Negazuotas natūralus mineralinis vanduo „Neptūnas“– UAB „Coca-Cola HBC Lietuva“,

Krivio nugarinė šaltai rūkyta, kaimiško dūmo – ŽŪB „Delikatesas“,

Krivio virvelės, vytintos – ŽŪB „Delikatesas“,

Vytinta sausai sūdyta kiaulienos filė – UAB „Vigesta“,

Virtos VOKIŠKOS dešrelės – UAB „Vigesta“,

Virta „Daktariška“ švelniai parūkyta dešra – UAB „Vigesta“,

Virtas NAMINIS kepenų slėgtainis – UAB „Vigesta“,

„Biovela“ lėtai virti „Slow cooked“ kiaulienos šonkauliai BBQ padaže – UAB „Biovela“,

„Biovela“ brandintas jautienos nugarinės ir išpjovos kepsnys T-BONE – UAB „Utenos mėsa“,

Keptas saliamis aukščiausia rūšis – ŽŪB „Nematekas“.

 

APRANGOS IR TEKSTILĖS PRAMONĖS GRUPĖJE:

Inovatyvus daugiafunkcis  nedylantis megztinis atsparus ugniai, pjūviams, reguliuojantis kūno temperatūrą – UAB „Garlita“.

 

MAŠINŲ IR ĮRENGIMŲ PRAMONĖS GRUPĖJE:

PET taros pūtimo mašina „FlexBlow“– UAB „Terekas“,

Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „BEGA“ Cemento terminalas – UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „BEGA“,

LED šviestuvas – Skylighter – UAB „Selteka“,

Modernizuotas manevrinis lokomotyvas TGM-2970 – UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas“,

Naftos produktų surinkimo ir narų laivas „Naras“– VĮ „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija“,

Vidutinės klasės turistinis autobusas Altas VIATOR – UAB „Altas komercinis transportas“.

 

STATYBOS IR STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ PRAMONĖS GRUPĖJE:

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos gyvenamosios patalpos – AB „Panevėžio statybos trestas“,

Greitoji žiedinė sankryža magistralėje „Via Baltica“, panaudojant skaitmeninės statybos (BIM) įrankius – AB „Panevėžio keliai“,

Grigiškių transporto mazgo rekonstrukcija. III etapas – rangovas AB „Panevėžio keliai“, projektuotojas UAB „Kelprojektas“,

Magistralinio kelio A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai ruožo nuo 35,40 iki 45,15 km rekonstravimas – rangovas UAB „Alkesta“, projektuotojas UAB „Kelprojektas”,

Švendubrės sezoninio upių pasienio kontrolės punkto, Nemuno kel. 76, Lipliūnų km., Druskininkų sav. Statyba – UAB „Kortas“,

Viešbutis „Pacai“, rūmų rekonstrukcija ir statyba Vilniuje – UAB „Conresta“,

Gyvenamas namas Čiurlionio g. 3, Vilniuje – UAB „YIT Kausta“,

Verslo centras „Arka“ Karaliaus Mindaugo pr. Kaune – UAB „YIT Kausta“,

AB „ORLEN Lietuva“ Būtingės terminalas. Talpykla TK-106 ir vamzdynai – AB „Montuotojas“,

Värska gamtinių dujų apskaitos stoties rekonstrukcijos darbai, Estijoje. Projektavimas ir statyba – UAB „MT Group“,

Kojų valymo grotelės „Topwell-Mini“– UAB „Rimotex“.

 

EKOLOGIJOS IR APLINKOSAUGINĖS PRAMONĖS GRUPĖJE:

Antžeminis riebalų skirtuvas „Greasly-A“ – UAB „Eneka“,

Atsinaujinančių išteklių panaudojimas UAB „Šiaulių vandenys“ technologiniuose procesuose – UAB „Šiaulių vandenys“,

Kvapų šalinimo-ozonavimo sistema – UAB „AIRPLUS1 Lituanica“,

Klaipėdos raj. Karklės vandenvietės kilnojama vandens ruošykla – AB „Klaipėdos vanduo“,

 

CHEMIJOS PRAMONĖS GRUPĖJE:

Bakterinis-biologinis preparatas FOSFIX – UAB „Bioenergy LT,

Bakterinis-biologinis preparatas BASTOFORCE – UAB „Bioenergy LT,

Tirpus monoamonio fosfatas – AB „Lifosa“.

 

MEDIENOS PERDIRBIMO, BALDŲ IR POPIERIAUS PRAMONĖS GRUPĖJE:

Čiužinys „PRIMERO“ – UAB „Ausnė“,

Sofa Luka su miegamuoju mechanizmu – UAB „Zbiga“.

 

INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ:

Elektroninių kortelių skaitytuvų valdymo ir stebėsenos platforma „TransLink.iQ“– UAB „ASHBURN International“.

 

SIDABRO MEDALIAI

Tortilija MEXICAN CHOICE su vištiena – UAB „Mantinga“,

Valgomieji ledai Vanilinis plombyras „Nykštukas“ su kramtomosios gumos skonio glaistu – AB „Pieno žvaigždės“ filialas „Panevėžio pienas“,

Virtos dešrelės Ekstra pieniškos – UAB „Mažeikių mėsinė“,

Bajoriška vytinta dešra – ŽŪB „Delikatesas“,

Vytintos „GARDU MINI“ dešrelės – UAB „Vigesta“,

„Biovela“ šviežios „Be jokio apvalkalo“ jautienos dešrelės su pomidorais ir svogūnais – UAB „Biovela“,

Vytinta kiaulienos  šoninė armėniškai – UAB „Armeni“,

„About“ moteriška liemenėlė su vilna – AB „Utenos trikotažas“,

Centrinio šildymo katilas „Antara Pell 12“ – UAB „Antara“

Pastatas „Benedikto turgus“– UAB “Gilesta”,

Acorus „Gracija fiber“, maisto papildas – UAB „Acorus calamus“.

 

Iš viso 62 medaliai, iš to skaičiaus 51 aukso ir 11 sidabro medalių.

2017 metai

AUKSO medaliai

 MAISTO PRAMONĖ – ALKOHOLINIAI GĖRIMAI, KONDITERIJA, ŽUVIES, DUONOS, GRŪDŲ, PIENO, ALAUS, MĖSOS  IR KITŲ GAMINIŲ GRUPĖSE

  1. „Šokoladinė pica“ – UAB „Rūta“
  2. Dražė “Migdolai su karameliniu glaistu ir Himalajų druska” – AB „Naujoji Rūta“
  3. „Daumantų“ majonezas „Exclusive“ – UAB „Daumantai LT“
  4. Duonelė su šalavijų ir moliūgų sėklomis DOMIPAN – UAB „Mantinga
  5. Dviejų tešlų kruasanai DUO – UAB „Mantinga“
  6. Ekologiška tamsi duona – UAB „Plungės duonos kepiniai“
  7. Džiovinta duonelė su spanguolėmis – UAB „Ukmergės duona“
  8. Kietojo sūrio užtepėlė su česnakais – UAB „ Kėdainių konservų fabrikas“
  9. Kietasis sūris „Rokiškio GRAND“ – AB „Rokiškio sūris“
  10. SENOLIŲ pusriebė varškė be laktozės – UAB „Lukšiu pieninė“
  11. Graikiškas jogurtas – AB „Pieno žvaigždės“ filialas „Kauno pienas“
  12. Lydytas rūkytas sūrio užkandis „Rambyno“ – AB „Žemaitijos pienas“,
  13. Vanilės skonio valgomieji ledai su mėlynių įdaru vafliniame indelyje ARCTICA – UAB „Vikeda“
  14. ŽAGARĖS sūris – Skaistgirio ŽŪB, Žagarės pieninė
  15. Alus Bergschlösschen „Miuncheno Šviesusis“ – UAB „Kalnapilio-Tauro Grupė“
  16. Krivio kumpis kaimiško dūmo, virtas rūkytas – ŽŪB „Delikatesas“
  17. Krivio šoninė kaimiško dūmo, virta rūkyta – ŽŪB „Delikatesas“
  18. Krivio dešra kaimiško dūmo, karštai rūkyta – ŽŪB „Delikatesas“
  19. Vytinta LAUKTUVIŲ dešra – UAB „Vigesta“
  20. Virtas „Slėgtas karkos vyniotinis“ – UAB „Mažeikių mėsinė“
  21. Vytinta jautienos dešra su armėniškomis žolelėmis „Giumri“ – UAB „Armeni“

APRANGOS IR TEKSTILĖS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Laisvalaikio megztinis iš naturalios „garbanotos“ vilnos – UAB „Vilkijos gija“
  2. Inovatyvus daugiafunkcis megztinis reguliuojantis kūno temperatūrą, atsparus pjūviams, dūžiams, ugniai, apsaugantis nuo Molotovo kokteilių- UAB „Garlita“

MAŠINŲ IR ĮRENGIMŲ PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Automobilinis kompresorius 5222-100 – UAB „Panevėžio AURIDA“
  2. Akinių lęšiai „BLUE420“ – UAB „BRD“
  3. Programinis produktas „ATMeye.iQ“ – UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“
  4. PET taros pūtimo mašina „FlexBlow 2-2“ – UAB „Terekas“
  5. Emitlight IR prožektorius – UAB „Altas IT“
  6. Apšvietimo sprendimas „Tanager“: Šviestuvas prisitaikantis prie pokyčių – UAB „BaltLED“

STATYBOS IR STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Dviejų lygių sankryžos su geležinkeliu Marijampolėje Gedimino gatvėje rekonstravimas – UAB „Alkesta“ ir UAB „Kelprojektas“
  2. Pirmasis Lietuvoje A++ klasės namas – UAB „Dzūkijos statyba“
  3. Didžiausio Lietuvoje verslo centro „Quadrum“ (Vilniuje) fasadų projektavimas, gamyba ir montavimas – UAB „Staticus“
  4. „Vilniaus Vakarinio aplinkelio statyba (III etapas) – AB „Kauno tiltai“
  5. KRAŽIŲ NAMAI Kražių g. 9, Vilnius – UAB „Merko statyba“
  6. AB “Lifosa” Kristalinio monoamonio gamybos cechas – AB „Montuotojas“
  7. Nestandartiniai Anykščių miesto gatvių vizualiniai sprendimai – AB „Panevėžio keliai“ ir Anykščių rajono savivaldybės administracija
  8. Žemaitkiemio sankryžos rekonstrukcija magistralėje A2 – AB „Panevėžio keliai“
  9. Jonavos sporto arenos statyba – UAB „Litcon“
  10. Žvejybos iškrovimo vietos įrengimas Baltijos jūroje, Juodkrantėje – UAB „Litcon“
  11. Prekybos ir laisvalaikio centras Mega“ Islandijos pl. 32, Kaunas – AB „Panevėžio statybos trestas“ ir UAB „Baltic RED“
  12. Daugiafunkcinis mokslo ir studijų centro pastatas V. Putvinskio g. 23, Kaune – UAB „Avona“
  13. Prekybos slėnis „Nørdika“ Vikingų g. 1, Vilniuje – AB „YIT Kausta“
  14. Gyvenamieji namai „Naujoji Rivjera“ Sporto g. Vilniuje – AB „YIT Kausta“
  15. Aristavėlės dvaro rūmų pastato tvarkybos darbai Lekavičiaus g. 2, Rumšiškės – UAB „Kortas“
  16. Vištienos kepsnelių ir pusgaminių cechas Rudaminoje, Vilniaus raj. – UAB „Conresta“
  17. Dviejų lygių sankryžos per geležinkelio kelius ir Nemuno gatvę  nauja statyba (Klaipėdoje) – VĮ “Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija“
  18. Klijuotos medienos konstrukcijos pėsčiųjų ir dviračių tiltui Peremyšlyje (Przemyśl), Lenkija – UAB „Jūrės medis“
  19. SAKRET HM10 tinkas istoriniams pastatams – UAB „Sakrtet LT“
  20. Daugiasluoksnė plokštė „Tinka“ su PIR (poliizocianurato) užpildu – UAB „Baltijos polistirenas“

    EKOLOGIJOS IR APLINKOSAUGINĖS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Šiaulių miesto vandentiekio tinklo hidraulinio modelio ir netekčių mažinimo sistema – UAB „Šiaulių vandenys“
  2. Augalų liekanų mineralizacijos biopreparatas RUINEX – UAB „Bioenergy LT“
  3. Pramoninė ozonavimo sistema – UAB „AIRPLUS1 Lituanica“
  4. Boro šalinimo iš geriamojo vandens, pilotinių bandymų stotelė – AB „Klaipėdos vanduo“

CHEMIJOS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. PROBIOTIC™ koncentruotas skalbimo skystis su probiotikais spalvotiems audiniams – UAB „Probiosanus“

MEDIENOS PERDIRBIMO, BALDŲ IR POPIERIAUS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Vaikiškas vežimėlis  AERO TUTIS – UAB „TUTUTIS“
  2. ČIUŽINYS OLIMPUS – UAB „Ausnė“
  3. Čiužinio užvalkalas LONOFIBRE – UAB „Lonas“

PASLAUGŲ GRUPĖJE:

  1. Klaipėdos suskystintų gamtinių dujų paskirstymo stoties statybos projektas – UAB „MT Group“
  2. Inovatyvių apšvietimo sprendimų diegimas „Circle K Lietuva“ degalinių tinkle – UAB „Korgas“

SIDABRO medaliai:

  1. Sumuštinių duona BŪK SVEIKAS – UAB „Vilniaus duona“
  2. Sūrio lazdelės „Miau“ – AB „Pieno žvaigždės“ filialas „ Mažeikių pieninė“
  3. Aukščiausios klasės visavertis sausas didelių veislių suaugusių kačių pašaras „Nature’s”
  4. Protection Superior Care Large Cat“ – UAB „Akvatera“
  5. Voila! Kalakuto krūtinėlė viskio marinate – UAB „ARVI KALAKUTAI“ KŪB
  6. Mažai rūkyta kapoto kumpio „Skilandinė“ dešra – UAB „Mažeikių mėsinė“

2016 metai

AUKSO medaliai

MAISTO PRAMONĖ – ALKOHOLINIAI GĖRIMAI, KONDITERIJA, ŽUVIES, DUONOS, GRŪDŲ, PIENO, ALAUS, MĖSOS  IR KITŲ GAMINIŲ GRUPĖSE:

  • Armėniška duona „Lavaš“ – UAB „Kilikija“,
  • Dražė „Makadamijos riešutai su baltuoju šokoladu ir cinamonu“ – AB „Naujoji Rūta“,
  • Šokoladinių saldainių rinkinys „Pilies pasaka“ – UAB„ Rūta“,
  • TOSTE duona su spelta – UAB „Vilniaus duona“,
  • Kepti silkių filė gabaliukai su vytintų pomidorų užtepėle – G. Kanaševičiaus PĮ „Desė“,
  • Duona „Rugytis“ – UAB „Ukmergės duona“,
  • „Daumantų“ pomidorų padažas „Exclusive“ – UAB „Daumantai LT“,
  • Ekologiška viso grūdo ruginė duona – UAB „Plungės duonos kepiniai“,
  • Užtepėlė su kalmarais ir kiaušiniais VIČI – UAB „Baltic food partners“,
  • Koldūnai su mėsa „Khinkali“ – UAB „Orka foods“,
  • „Gardėsio“ batonas su kefyru ir kalciu – UAB „Fazer Lietuva“,
  • „Gardėsio“ juoda duona su viso grūdo miltais – UAB „Fazer Lietuva“,
  • Sūris „Mozzarella Mini“ – UAB „Rokiškio pienas“,
  • Sūris „Germanto“ Gouda – AB „Žemaitijos pienas“,
  • Švelniai sūdytas sviestas „Dvaro“ – AB „Pieno žvaigždės“ filialas Mažeikių pieninė,
  • SENOLIŲ grietinėlė 13% rieb. – UAB „Lukšių pieninė“,
  • Puskietis fermentinis sūris „Old Gildija“ – AB „Pieno žvaigždės“ filialas Pasvalio sūrinė,
  • ARCTICA plombyras vaniliniai valgomieji ledai vafliniame indelyje – UAB „Vikeda“,
  • Belgišku šokoladu glaistytas varškės sūrelis „Pasaka“ su šokolado gabaliukais – AB „Pieno žvaigždės“ filialas Kauno pienas,
  • „Žemaitijos“ sviestas – AB „Žemaitijos pienas“,
  • Alus „Kalnapilis Royal Select“ – UAB „Kalnapilio – Tauro grupė“,
  • Kaimiško dūmo kumpis, šaltai rūkytas – ŽŪB „Delikatesas“,
  • „Dūzgės“ vytintos kiaulienos kabanosy dešrelės – AB „Krekenavos agrofirma“,
  • Vytinta jautienos-avienos dešra „Sudžiuch“ – UAB „Armeni“,
  • Vytinta armėniška dešra su sūriu brinza – UAB „Armeni“.

APRANGOS IR TEKSTILĖS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  • Laisvalaikio megztinis, nepraleidžiantis vėjo, – UAB „Vilkijos gija“.

MAŠINŲ IR ĮRENGIMŲ PRAMONĖS GRUPĖJE:

  • Granulinis šildymo katilas „Antara PELL 20 plius“ – UAB „ANTARA LT“,
  • Pramoninių šviestuvų serija „Fulmar“ – UAB „Baltled“,
  • PET taros pūtimo mašina „ FlexBlow 6-4“ – UAB „Terekas“,
  • Šaulių rengimo centras, panaudojant lazerinius mokomuosius ginklus – LT-5M-M4A1, LT-5M- SIG SAUER P226, LT-5M-GLOCK 17 – Kauno technologijos universiteto VŠĮ„Gynybos technologijų institutas“,
  • Tunelinis pasterizatorius „TP-HRW 5“ – UAB „Hermis“,
  • Manevrinis lokomotyvas TEM7A-0412 – UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas“,
  • Viryklė-orkaitė „Vienybė OVEN“ – UAB „Umega“,
  • Stropuva „Granulinis“ katilas – UAB „Stropuva“,
  • Lietuviška biokuro kogeneracinė jėgainė – UAB „Enerstenos grupė“,
  • Autoklavas – pramoninė slėginė talpa – AB Mašinų gamykla „Astra“,
  • Vagonų patraukimo robotas ROB-4537 – UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „Bega“,
  • Modernizuotas manevrinis lokomotyvas TGM4-2662 – AB „Lietuvos geležinkeliai“.

STATYBOS IR STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ PRAMONĖS GRUPĖJE:

  • Pėsčiųjų ir dviračių tiltas, jungiantis piliakalnį ir Pirmąjį Alytų su Senamiesčio kurortine dalimi – UAB „Alkesta“ ir UAB „Tiltų ekspertų centras“,
  • Vilniaus tarptautinės mokyklos salė, Subačiaus g. 41- UAB „Merko statyba“,
  • „Nordbalt“ elektros jungtis, Klaipėdos keitiklių pastotė – UAB „Merko statyba“,
  • Vilniaus Gedimino technikos universiteto A. Gustaičio aviacijos instituto Kyviškių skrydžių praktikų bazės kilimo ir tūpimo takas – AB „Panevėžio keliai“ ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas,
  • Klaipėdos miesto vyriausiojo policijos komisariato pastato ir pagalbinių statinių statybos ir projektavimo darbai – AB „Panevėžio statybos trestas“,
  • Kelio Nr. 115 Ukmergė – Molėtai ruožų rekonstrukcija – AB „Panevėžio keliai“,
  • Alytaus miesto vandentiekio stoties Nr. 1 rekonstrukcija – UAB „Inti“,
  • Nacionalinio fizinių ir technologijos mokslų komplekso sukūrimas – UAB „Hidrostatyba“,
  • Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos rekonstrukcija – AB „YIT Kausta“,
  • Gyvenamieji namai Užupio etiudasPolocko g. Vilniuje – AB „YIT Kausta“,
  • Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumo rekonstrukcija, Smiltynės g. 4, Klaipėda – UAB „Kortas“,
  • Karinių oro pajėgų aviacijos bazės II paieškos gebėjimo posto pastatas – UAB „Avona“,
  • Radviliškio lokomotyvų depo traukos riedmenų ir keleivinių savaeigių sąstatų plovykla, Laisvės al. 17, Radviliškis – UAB „HSC Baltic“,
  • UAB „August ir Ko“ gamykla – UAB „Ecosolit“,
  • Klaipėdos uosto išorinio laivybos kanalo gilinimas – VĮ „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija“,
  • Pastato fasado Archway Tower (2 Junction Road, Archway, London N 19, Jungtinė Karalystė) rekonstrukcija – UAB „Staticus“,
  • Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos fakulteto (Tilžės g. 18, Kaunas) nauja statyba – UAB „Litcon“,
  • Verslo centras „UNIQ“ (Goštauto g. 12, Vilnius) – UAB „Conresta“,
  • Palangos koncertų salė – UAB „Conresta“,
  • Panemunės tiltas, jungiantis Žemuosius Šančius su Panemune, Kaune – AB „Kauno tiltai“,
  • Apsauginės durys „BESTA“ – UAB „Asmodas“,
  • Grafinio betono sieniniai paviršiai – UAB „Betonika“,
  • PropFIX – klojinių atramų taisymo įrankis – UAB „Prorentus“,
  • Energetiškai efektyvios termožaliuzės „Collect&Reflect“ – UAB „Ardena“,
  • Išorinė tinkuojama sudėtinė termoizoliacinė sistema ETICS SAKRET MW- ETA-10/0185 – UAB „Sakret“,
  • Išorinė tinkuojama sudėtinė termoizoliacinė sistema ETICS SAKRET EPS- ETA-10/0064 – UAB „Sakret“,
  • Giluminis gruntas išsitrinantiems pagrindams SAKRET GTW – UAB „Sakret“.

EKOLOGIJOS IR APLINKOSAUGINĖS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  • Kvapų šalinimo sistemos įrengimas Klaipėdos m. nuotekų valyklos mechaninio valymo pastate – AB „Klaipėdos vanduo“,
  • Geriamo vandens ruošimo, pilotinių bandymų stotelė – AB „Klaipėdos vanduo“,
  • Rekonstruota Šiaulių miesto Lepšių vandenvietė – UAB „Šiaulių vandenys“,
  • Išmetamųjų dujų valymo sistemų gamyba ir įrengimas krovininiame laive – UAB „Vakarų laivų remontas”.

CHEMIJOS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  • Universalus valiklis Ūla be alergenų – UAB firma „Koslita“,
  • Substratas šilauogėms ir rododendrams – AB „Rėkyva“.

MEDIENOS PERDIRBIMO, BALDŲ IR POPIERIAUS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  • Sofa „Domino“ – UAB „Zbiga“,
  • Čiužinys „Loniukas“ – UAB „Lonas“,
  • Čiužinys „Duetas“ – UAB „Ausnė“,
  • Prekybinis stendas – UAB „Senamiesčio spaustuvė“.

PASLAUGŲ GRUPĖJE:

  • Lietuvos Respublikos nacionalinis kraštovaizdžio tvarkymo planas – UAB „Urbanistika“,
  • Laivų ištraukimo ir įtraukimo į Baltijos jūrą stoties ties Nida statybos projektas – UAB „Sweco Lietuva“,
  • Pakeliamojo tilto per Danės upę Pilies gatvėje, Klaipėdoje, rekonstrukcijos projektas – UAB „Kelprojektas“.

INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ GRUPĖJE:

  • Išmanioji gatvių ir teritorijų apšvietimo valdymo sistema „ENCO LIGHT“ – AB „Axis Industries“.

SIDABRO medaliai

  • SOSTINĖS batonas – UAB „Vilniaus duona“,
  • Džiovintų uogų užkandis 1 GO – UAB „Arimex“,
  • Aukščiausios klasės sausas pašaras šunims „Nature‘s Protection White Dogs“ – UAB „Akvatera“,
  • Glaistytas varškės sūrelis MAGIJA Delicacy su kakava ir karamelizuotais lazdyno riešutais – AB „Žemaitijos pienas“,
  • LED modulių serija reklaminiam apšvietimui „Crown OPTO X “ – UAB Baltled“,
  • Šildymo katilas „Vienybė 16A“ – UAB „Umega“,
  • Statybvietės uždangalas – tentas su metaline Furnitūra – Gikniaus įmonė „Kaukas“,
  • Dvikomponentė hidroizoliacinė mastika SAKRET TCM – UAB „Sakret“,
  • Vandens kondicionierius pH water Power – UAB „Nando“,
  • Akvarelės sąsiuvinis PRO – UAB „Smiltainis ir Ko“,
  • Aplikacija „Kaizen idėjų bankas“ – AB „Axis Industries“.

2015 metai

AUKSO medaliai

LAUREATAI MAISTO PRAMONĖS – ALKOHOLINIŲ GĖRIMŲ, KONDITERIJOS, ŽUVIES, DUONOS, GRŪDŲ, PIENO, ALAUS, MĖSOS IR KITŲ GAMINIŲ – GRUPĖJE:

  1. VISO GRŪDO ruginė duona – UAB „Biržų duona“
  2. „Toste“ duona skrudinimui – UAB „Vilniaus duona“
  3. Bemielė grūdų duona – UAB „Kanrugė“
  4. Vaniliniai zefyrai su žemuogių skonio įdaru – AB „Naujoji Rūta“
  5. Šokoladinių figūrų rinkinys „Šokoladiniai pieštukai“ – UAB „Rūta“
  6. Majonezas „Vilnius“ naminis – UAB „Vilniaus majonezo gamykla“
  7. JUBILIEJINIAI marinuoti agurkai su ąžuolo lapais – UAB „Kėdainių konservų fabrikas“
  8. ZIGMAS šaltai rūkyta lašišos filė su krapais, garstyčių ir medaus padažu – UAB „ICECO žuvis“
  9. Mėsainio bandelės su sezamu – UAB „Mantinga“
  10. Šaltalankių arbata – UAB „Gerovės“ konservų fabrikas“
  11. Spiritinis gėrimas „NEMUNAS“ – UAB „Lietuviškas midus“
  12. Šaltai rūkytų EKO lašišų filė – UAB „Vičiūnai ir partneriai“
  13. „Snieginis krabas“ lazdelės iš surimio – UAB „Plungės kooperatinė prekyba“
  14. „Gyoza“ šaldyti koldūnai su vištiena ir juodaisiais Fungus grybais – UAB „Orka Foods“
  15. „Gyoza“ šaldyti koldūnai su aštrių daržovių įdaru – UAB „Orka Foods“
  16. Šaldytas marinuotų jūros gėrybių kokteilis „Grill&Oven“ – UAB „Baltic Food partners“
  17. Arimex „Karališkasis“ riešutų ir džiovintų vaisių mišinys – UAB „Arimex“
  18. Arimex „Sėklų mišinys salotoms“ – UAB „Arimex“
  19. „Daumantų“ majonezas „MangoMajo“ – UAB „Daumantai LT“
  20. DADU „No sugar added“ valgomieji ledai – vanilės skonio plombyras su saldikliais ir natūraliu kalcio papildu – UAB „Vikeda“
  21. „Senolių“ liesa varškė – UAB „Lukšių pieninė“
  22. Vanilės skonio grietininiai valgomieji ledai su šilauogių įdaru – UAB „ICECO ledai“
  23. „Baltoji varnelė“ vanilinis plombyras vafliniame puodelyje – AB „Klaipėdos pienas“
  24. ŽEMAITIJOS kefyro kokteilis su spanguolėmis ir kriaušėmis – AB „Žemaitijos pienas“
  25. Alus „Sherlock Holmes“ – AB „Kauno alus“
  26. Virtas gaminys PLĖŠOMA JAUTIENA – AB „Krekenavos agrofirma“
  27. Virtas gaminys PLĖŠOMA KIAULIENA – AB „Krekenavos agrofirma“
  28. ROKIŠKIO pieniškos virtos dešrelės – UAB „Daivida“
  29. Vytinta jautiena „Basturma“ – UAB „Armeni“
  30. Vytinta dešra „Legenda“ – UAB „Klaipėdos mėsinė“

APRANGOS IR TEKSTILĖS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Megztinis, atsparus vandeniui, dėmėms bei išgarinantis drėgmę ir palaikantis kūno temperatūrą – UAB „Garlita“
  2. Besiūlis šiltas komplektas – UAB „Vilkijos Gija“

MAŠINŲ IR ĮRENGIMŲ PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Šiaudų granulėmis kūrenamas pramoninis katilas – UAB „Enerstena“
  2. Automatinė PET taros pūtimo mašina „LITO 4/4 Hot fill“ – UAB „Terekas“
  3. Polikristalinis saulės elementas – UAB „Soli Tek cells“
  4. Universalus granulinis katilas „BIO20“ – UAB „Biokaitra“
  5. Skalės precizinėms lazerinėms matavimo sistemoms – UAB „Precizika Metrology“
  6. Modernizuotas keleivinis lokomotyvas TEP70 – AB „Lietuvos geležinkeliai“  ir UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas“
  7. Individualizuoti akinių lęšiai – UAB „BRD“
  8. LED panelė – UAB „Baltled“
  9. Etaloninis varpo tipo įrenginys oro/dujų skaitikliams ir srauto matuokliams kalibruoti, tikrinti ir bandyti – Lietuvos energetikos institutas
  10. Mokslinių tyrimų laivas „Mintis“ – UAB „Vakarų Baltijos laivų statykla“
  11. Elektrinė aukštos temperatūros krosnis SNOL 128/1200 – AB „Umega“
  12. Kietojo kuro vandens šildymo katilas „KALVIS-190 M-1“ – UAB „Kalvis“
  13. Metalinis dangtelis „PVC FREE“ – UAB „Elmoris“

STATYBOS IR STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Dzūkijos nacionalinio parko apžvalgos bokštas – AB „Montuotojas“
  2. Ikimokyklinio ugdymo įstaigos Vilniuje, Santariškių gatvėje, statybos darbai su darbo projekto parengimu – UAB „Irdaiva“
  3. Verslo centras GRAND OFFICE, Viršuliškių skg. 34, Vilniuje – AB „YIT Kausta“
  4. Vaisių ir daržovių perdirbimo technologijų modeliavimo laboratorijos statybos darbai – UAB „Avona“
  5. Projekto „Rail Baltica“ I etapas: Lietuvos ir Lenkijos valstybių siena–Kaunas įgyvendinimas – AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir rangovinės organizacijos: AB „Kauno tiltai“, AB „Panevėžio keliai“, AB „Eurovia Lietuva“, UAB „Hidrostatyba“, UAB „Geležinkelio tiesimo centras“
  6. IXB Koridoriaus Vilniaus aplinkkelio Kyviškės–Valčiūnai antrojo kelio statyba – AB „Kauno tiltai“
  7. Projekto Skånegatan 1-3 Geteborge fasadų konstrukcijos – UAB „Staticus“
  8. „Tauragės dumblo apdorojimo įrenginių statyba“ – AB „Panevėžio statybos trestas” ir UAB „Arginta“
  9. Laivų krovos akcinė bendrovė „Klaipėdos Smeltė“ konteinerių terminalas-tarptautinis konteinerių paskirstymo centras (HUB‘as) – VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija ir Laivų krovos akcinė bendrovė „Klaipėdos Smeltė“
  10. Magistralės Vilnius–Panevėžys ruožų, tiltų ir viadukų rekonstravimas, vadovaujantis FIDIC Geltonosios knygos reikalavimais, – AB „Panevėžio keliai“
  11. Kelio rekonstrukcijos projekto įgyvendinimas, panaudojant skaitmeninį kelio modelį, – AB „Panevėžio keliai“
  12. Gyvenamieji namai „Upės rezidencija“ Žirmūnų g. 1K, 1L, 1M, Vilniuje – AB „YIT Kausta“
  13. Vilniaus Šalomo Aleichemo ORT gimnazijos rekonstrukcija – UAB „Litcon“
  14. Klaipėdos suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo horizontalusis kryptinis pragręžimas po Kuršių mariomis – PPS Pipeline Systems GmbH
  15. Pagerinti plytelių klijai „SAKRET Fke“ – UAB „Sakret LT“
  16. Grindų paklotas/betonas „SAKRET BE“ – UAB „Sakret LT“

EKOLOGIJOS IR APLINKOSAUGINĖS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Energijos naudojimo vadybos sistema, atitinkanti ISO 50001:2011 standarto reikalavimus, – UAB „Šiaulių vandenys“
  2. Nuotekų valymo įrenginys AT+P – UAB „August ir Ko“

FARMACIJOS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. ŽIEDĖ kremas paakiams su šilku – UAB „Gintarinė vaistinė“
  2. Vaistinis preparatas „Adalimumab Biosimilar“ – UAB Biotechnologinės farmacijos centras „Biotechpharma“

MEDIENOS PERDIRBIMO, BALDŲ IR POPIERIAUS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Čiužinys „OPERA“ – UAB „Ausnė“
  2. Čiužinys „VANESA“ – UAB „Ausnė“
  3. Vaikiškas vežimėlis „Tututis Zippy“ – UAB „Tututis“
  4. Čiužinys „VISCOSOYA“ – UAB „Zbiga“
  5. Mechaninė sofa „KING“ – UAB „Zbiga“

PASLAUGŲ GRUPĖJE:

  1. Palangos aplinkkelio statybos projektas – UAB „Kelprojektas“
  2. Nacionalinio fizinių ir technologijos mokslų centro (NFTMC) techninis projektavimas – UAB „Sweco Lietuva“ ir UAB „Architektūros kūrybinė grupė“

SIDABRO medaliai

  1. JONĖ ruginė duona be pridėtinių mielių – UAB „Baltasis pyragas“
  2. „Senolių“ sviestas – UAB „Lukšių pieninė“
  3. „Baltoji varnelė“ senovinis plombyras su karamelės gijomis vafliniame puodelyje – AB „Klaipėdos pienas“
  4. Krosnelė-židinys Vienybė „Retro“ – AB „Umega“
  5. Mūro/tinko mišinys „SAKRET PM Super“ – UAB „Sakret LT“
  6. ŽIEDĖ natūralus kremas, apsaugantis nuo vabzdžių – UAB „Gintarinė vaistinė“

2014 metai

AUKSO medaliai

MAISTO PRAMONĖ – ALKOHOLINIAI GĖRIMAI, KONDITERIJA, ŽUVIES, DUONOS, GRŪDŲ, PIENO, ALAUS, MĖSOS  IR KITŲ GAMINIŲ GRUPĖSE:

  1. Silpnai sūdyta silkių filė su moliūgų sėklomis, aliejuje  – Kanaševičiaus PĮ „DESĖ“
  2. ZIGMO šaltai rūkyta lašišų filė – UAB „ICECO“,
  3. UKMERGĖS grūdėtoji duona – UAB „Ukmergės duona“,
  4. MILTĖ džiovintos duonos riekelės – UAB „Biržų duona“,
  5. Saldainiai „Premium vodka“ – AB „Naujoji Rūta“,
  6. Šokoladinių saldainių rinkinys RETRO – UAB „RŪTA“,
  7. Energijos suteikiantis užkandis „1GO“. Džiovinti vaisiai ir riešutai – UAB „Arimex“,
  8. Energijos suteikiantis užkandis „1GO“. Džiovinti vaisiai ir sėklos – UAB „Arimex“,
  9. Geriama trinta meksikietiška sriuba – UAB „Mantinga“,
  10. Džiovintų baravykų užtepėlė – UAB „Gerovės“ konservų fabrikas,
  11. „Jotvingių“ duona – UAB „Alytaus duona“,
  12. Pieniški saldainiai CARAMEL COW – UAB „Daivida“,
  13. SKRUDĖ duona skrudinimui – UAB „Baltasis pyragas“,
  14. AGOTOS juoda duona – UAB „Vilniaus duona“,
  15. PREMIUS karštai rūkyta skumbrės filė su pipirais ir sviestu – UAB „Baltic food partners“,
  16. PREMIUS koldūnai su kalakutiena, spanguolėmis ir obuoliais – UAB „Orka foods“,
  17. Ekologiška šviesi duona šviesi su moliūgų sėklomis „Trejos girnos“ – UAB „Plungės duonos kepiniai“,
  18. PREMIUS šaltai rūkytų raudonųjų lašišų filė – UAB „Vičiūnai ir partneriai“,
  19. PREMIUS šaltai rūkytų lašišų filė juostelės – UAB „Vičiūnai ir partneriai“,
  20. Snieginių krabų skonio lazdelės su tikra krabų mėsa – UAB „Plungės kooperatinė prekyba“,
  21. AURUM burbono vanilės skonio valgomieji ledai, glaistyti kakaviniu glaistu – UAB „ICECO“,
  22. Šviežias sūris „Magija“ su vanile – AB „Žemaitijos pienas“,
  23. Glaistytas varškės sūrelis „Magija“ su kondensuoto pieno įdaru – AB „Žemaitijos pienas“,
  24. Ekologiškas jogurtas „Dobilas“ su imbieru ir citrina – AB „Žemaitijos pienas“,
  25. „Dadu“valgomieji ledai, vanilės skonio plombyras be laktozės, vafliniame indelyje – UAB „Vikeda“,
  26. „Dadu Yoguta“ glaistyti jogurtiniai valgomieji ledai su aviečių įdaru ir aviečių gabaliukais – UAB „Vikeda“,
  27. KAR KAR mango-obuolių vaisiniai ledai – AB „Klaipėdos pienas“,
  28. Žemaitijos pusriebė varškė – AB „Žemaitijos pienas“,
  29. Sūrio „Gintarėliai“ – UAB „Bagaslaviškio pieninė“,
  30. „Lukšių“ rūkytas varškės sūris – UAB „Lukšių pieninė“,
  31. „Senolių“ pusriebė varškė – UAB „Lukšių pieninė“,
  32. Kiaulienos kumpis šaltai rūkytas – UAB „Kanrugėlė“,
  33. Šaltai rūkyta JAUTIENOS dešra – UAB „Daivida“,
  34. Vytinta ROKIŠKIO išpjova – UAB „Daivida“,
  35. Voila! Marinuota kalakuto šlaunelė be kaulo – UAB „Arvi kalakutai“ KŪB,
  36. Virtos kalakutienos „Rasytės“ dešrytės – UAB „Arvi kalakutai“ KŪB,
  37. Kalnapilis „White Select“, 0.5 stiklo butelyje – UAB „Kalnapilio-Tauro grupė“,
  38. Vilkmergės „Tamsusis“ alus, 0.41 l stiklo butelyje – UAB „Vilkmergės alus“,
  39. Kvietinis alus Volfas Engelman BALTA PINTA, stiklo butelyje – AB „Volfas Engelman“.

APRANGOS IR TEKSTILĖS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Neperšlampamas apsiaustas dviratininkui – UAB „Vilkijos gija“,
  2. Moteriška palaidinė iš organinės merino vilnos – AB „Utenos trikotažas“.

MAŠINŲ IR ĮRENGIMŲ PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Automatinė PET taros pūtimo mašina LITO 6/6 – UAB „Terekas“,
  2. Mokomasis raketinis kompleksas RT-400 sistemai „STINGER“ – KTU Gynybos technologijų Institutas,
    „Nerūdijančio plieno talpykla šokoladui su progresyvios konstrukcijos maišykle ir kaitinimo sistema“ – AB Mašinų gamykla „Astra,
  3. Tunelinis pasterizatorius „H&H 30000“ – UAB „Hermis“,
  4. Modernizuota paverčiama platforma tipo MPP-61 – UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas“,
  5. Manevrinis lokomotyvas TEM LTH – AB „Lietuvos geležinkeliai“,
  6. Varžinė elektros krosnis SNOL 2×6405/150 – AB „Umega“,
  7. „Vienybė G“ granulinis katilas – AB „Umega“,
  8. Multifunkcinė traktorinė puspriekabė PI20 – AB „Umega“,
  9. Kieto kuro vandens šildymo katilas K-2-16DG – UAB „Kalvis“,
  10. Šaldytuvas su bešerkšne šaldymo sistema NO FROST SNAIGĖ RF34 – AB „Snaigė“,
  11. Universlus birių žemės ūkio produktų eksporto-importo terminalas – UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „BEGA“,
  12. Biokuro garo katilas – UAB „Enerstena“,
  13. Žemagrindis miesto autobusas „Mercedes Benz CityLine“ – UAB „Altas komercinis transportas“,
  14. Žvejybinis laivas „Gitte Henning“ – UAB „Vakarų Baltijos laivų statykla“,
  15. Savitarnos siuntų terminalas – UAB „LL OPTIC“ ir UAB „Lanksti linija“,
  16. Šiaudų smulkinimo ir granuliavimo įrengimų komplektas ŠSGL-1 – AB „Radviliškio mašinų gamykla“.

STATYBOS IR STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. AB „Lifosa“ sieros rūgšties cecho rekonstrukcija – AB „Montuotojas“,
  2. Kauno miesto viešbučių ir restoranų praktinio mokymo centro kapitalinis remontas – UAB „Naujoji Aleksoto statyba“,
  3. AB „Akmenės cementas“ 4500 tonų per dieną sauso būdo klinkerio gamybos linijos  statyba – AB „Panevėžio statybos trestas“,
  4. Vilniaus universiteto Lazerinių tyrimų centro pastato rekonstrukcija pastatant antstatą, Saulėtekio al. 10, Vilnius – UAB „Avona“,
  5. Europinės svarbos „Natura 2000“ (Minijos upės ties Dyburiais) teritorijoms išsaugoti ir informacinei sistemai sukurti skirtų tvarkymo priemonių statyba – UAB „Plungės Jonis-S“,
  6. Vilniaus vakarinio aplinkelio II-asis etapas – AB „Kauno tiltai“,
  7. Kelio A9 Panevėžys-Šiauliai ruožo nuo 59,7 iki 75,63 km rekonstrukcijos (su Kairių aplinkeliu) projektas – UAB „Kelprojektas“,
  8. Vilniaus pietinis apvažiavimas – AB „Panevėžio keliai“,
  9. „Volkswagen“ automobilių salono su komercinėmis patalpomis, Vaduvos g. 3, Vilniuje, statybos darbai – UAB „Irdaiva“,
  10. Jungtinio gamtos tyrimų centro mokslinių laboratorijų sekcijos, Akademijos g. 2, Vilniuje, rekonstravimo darbai – UAB „Irdaiva“,
  11. Projekto Sandstuveien 68 fasadų ir kitos konstrukcijos, Oslas, Norvegija – UAB „Staticus“,
  12. Nenaudojamo pastato Birštone, Algirdo g. 22 rekonstrukcija ir sanatorinio gydymo infrastruktūros sukūrimas – UAB „Kortas“,
  13. Tinkuojamų fasadų plokštė „PAROC Linio 10“ – UAB „Paroc“,
  14. Stiklu dengtas medinis langas AVANGARD – UAB „Doleta“,
  15. Plastikinis bortas “Plastbort” – UAB „Baltic ILP“,
  16. VIASAF O/5, bituminis mišinys pasikartojančius plyšius asorbuojančiam sluoksniui – AB „Eurovija Lietuva“,
  17. Geležinkelio iešmas 60E1-300-1:9 europinei 1435 mm vėžiai, skirtas “Rail Baltica” projektui – UAB „voestalpine VAE Legetecha“.

EKOLOGIJOS IR APLINKOSAUGINĖS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Uždaros recirkuliacinės žuvų auginimo sistemos technologinė įranga – UAB „Traidenis“,
  2. Darbų kompleksas užtikrinantis taršos mažinimą UAB „Vilniaus energija“ termofikacinėje elektrinėje Nr. 2 – UAB „Vilniaus energija“,
  3. Darbų kompleksas užtikrinantis taršos mažinimą UAB „Vilniaus energija“ termofikacinėje elektrinėje Nr. 2 – Lietuvos energetikos institutas.

CHEMIJOS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Stiklo keramikos viryklių valiklis „ŪLA“ – UAB firma „Koslita“,
  2. Biologizuotos kompleksinės trąšos „Arvi fertis BIO“ – UAB „Arvi fertis“.

FARMACIJOS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. ŽIEDĖ kremas brandžiai odai – UAB „Gintarinė vaistinė“,
  2. “ECODENTA” juodųjų serbentų kvapo dantų pasta vaikams – UAB „BIOK laboratorija“.

MEDIENOS PERDIRBIMO, BALDŲ IR POPIERIAUS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Sofa „RUBIN“ – UAB „ZBIGA“,
  2. Čiužinys „VICOOOL“ – UAB „ZBIGA“,
  3. Lova „BOSS“ – UAB „Lonas“,
  4. Virtuvės baldų komplektas „CINAMONAS“ – UAB „Sostinės baldai“.

PASLAUGŲ GRUPĖJE:

  1. Gintaro SPA pirčių kompleksas ir procedūros „Eglės“ sanatorijoje Birštone – AB „Eglės sanatorija“,
  2. Kristijono Donelaičio „Metų“ faksimilė – UAB „Petro ofsetas“,
  3. Darbuotojų ir transporto priemonių judėjimo kontrolės bei darbo laiko apskaitos sistema trąšų gamykloje „Lifosa“ – UAB „Fima“,
  4. Internetinė mokymo, mokymosi ir pasiruošimo brandos egzaminams sistema „Egzaminatorius.lt“ –  UAB „E. mokykla“,
  5. Siuntų savitarnos terminalai LP EXPRESS 24 – AB „Lietuvos paštas“.

INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ GRUPĖJE:

  1. „Magnum AIO“ kompiuteris – UAB „Inida“,
  2. Išmanioji TEO televizija – AB „TEO LT“.

SIDABRO medaliai:

  1. MAMOS batonas – UAB „Baltasis pyragas“,
  2. Duonos gaminių pjaustymo ir pakavimo linija “DPPL-55” – UAB „Dovaina“,
  3. Raudonas asfaltbetonis AC 8 VL dviračių takams – AB „Eurovija Lietuva“,
  4. ŽIEDĖ serumas nuo raukšlių – UAB „Gintarinė vaistinė“,
  5. Čiužinys ROJUS – UAB „Ausnė“.

2013 metai

AUKSO medaliai

MAISTO PRAMONĖ – ALKOHOLINIAI GĖRIMAI, KONDITERIJA, ŽUVIES, DUONOS, GRŪDŲ, PIENO, ALAUS, MĖSOS  IR KITŲ GAMINIŲ GRUPĖSE:

  1. „Alaus kelias“ alus – Čygo – Kalkio TŪB „Rinkuškiai“
  2. AURUM vanilinis plombyras vafliniame puodelyje – UAB ICECO
  3. Bičių Duonelės likeris – UAB „Lietuviškas midus“
  4. „Biržų duonos“ sumuštinių duona – UAB „Biržų duona“
  5. „Dangiškieji eklerai“su grietinėlės įdaru – UAB „Gustum“
  6. „Didžiųjų kunigaikščių pagundos“ šokoladinių saldainių rinkinys – UAB „Rūta“
  7. „Dobilas“ ekologiškas natūralus jogurtas – AB „Žemaitijos pienas“
  8. „Dvaro“ 82 % rieb. sviestas – AB „Pieno žvaigždės“ fil. Mažeikių pieninė
  9. „Fanų“ vytintos dešrelės klasikinės – AB „Krekenavos agrofirma“
  10. GARDĖSIO juoda duona – UAB „Fazer Lietuva“
  11. „Gardėsis“ juoda duona JORĖ pagardinta džiovintais vaisiais – UAB „Fazer Lietuva“
  12. „Gardėsis“ rusiška pynutė PRIVET! – UAB „Fazer Lietuva“
  13. „Įkvėpti meilės“ prieskonių arbata – UAB „Švenčionių vaistažolės“
  14. Jogurtinė grietinė 10% Žemaitijos – AB „Žemaitijos pienas“
  15. KAR KAR vaisių skonio kramtomosios gumos grietininiai ledai („Bubble gum“) – AB ‚‚Klaipėdos pienas‘‘
  16. „Magija“ glaistytas varškės sūrelis su kakava ir šokolado gabaliukais – AB Žemaitijos pienas“
  17. Marinuota kalakuto krūtinėlė, įdaryta džiovintais vaisiais – UAB „Arvi kalakutai“
  18. „Melt Water Original“ stalo vanduo – UAB Research and Production Company „Melt Water“
  19. MĖSINGA Virta dešra – AB „Krekenavos agrofirma“
  20. NYKŠTUKAS valgomieji plombyro ledai kartono dėžutėse – AB „Pieno žvaigždės“ filialas „Panevėžio pienas“
  21. Pievagrybių ir saulėje džiovintų pomidorų užtepėlė – UAB „Gerovės konservų fabrikas“
  22. Pjautinis batonas – UAB „Ukmergės duona“
  23. Rokiškio skilandis – UAB „Daivida“
  24. Rūkytų silkių filė gabaliukai su bulvių salotomis ir pupelėmis MENIU – UAB „Vičiūnai ir partneriai“
  25. „Senolių“ grietinė 15% rieb. – UAB „Lukšių pieninė“
  26. Stintenių ikrai majonezo padaže KLASIKINIAI – UAB „Vičiūnai ir partneriai“
  27. Šaldyti koldūnai su vištiena, sūriu ir baravykais MODERN – UAB „Orka foods“
  28. Šalto rūkymo silkių filė aliejuje – UAB „ICECO“
  29. TOSTE bandelės su grūdais – UAB „Vilniaus duona“
  30. Varškės užtepėlė su džiovintais pomidorais – UAB „Bagaslaviškio

APRANGOS IR TEKSTILĖS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Apsauginis apsiaustas vaikui, sėdinčiam sportiniame vežymėlyje – UAB „Vilkijos gija“
  2. Dvisluoksnio mezgimo švarkas turintis apsaugą nuo grybelinių ligų sukelėjų – UAB „Garlita“
  3. Moteriška glaustinukė ABOUT/BUSINESS (SilverPlus apdaila) – UAB „Utenos trikotažas“

MAŠINŲ IR ĮRENGIMŲ PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Absoliučiųjų aukštos skiriamosios gebos precizinių kampo keitiklių su diagnostikos galimybėmis GAMA – UAB „Precizika Metrology“
  2. Autodrezina AGRc-1200, skirta gelažinkelio kelio apžiūrai ir remontui – UAB „Vilniaus lokomatyvų remonto depas“
  3. Autodrezina KTD, skirta kontaktinių tinklų apžiūrai ir remontui – AB „Lietuvos geležinkeliai“
  4. Automatinė PET taros pūtimo mašina LITO CUSTOM BLOW – UAB „Terekas“
  5. Automobilinis kompresorius – UAB „Panevėžio Aurida“
  6. Garo katilinė- UAB „Enerstena“
  7. Laboratorinė elektrinė krosnis SNOL 8.2/1100 LHM01 – AB „Umega“
  8. Lazerinės mokomosios įrangos kompleksas šaulių rengimui – KTU Gynybos technologijų institutas
  9. Modulinė katilinė su KALVIS-500M-1 katilu – UAB „Kalvis“
  10. Organinių trašų kratytuvas OTK 12 – AB „Umega“
  11. Segmentinis atliekų surinkimo konteineris- UAB „EMP recycling“
  12. „Snaigė“ „SIDE-BY-SIDE“ tipo šaldytuvas stiklo paviršiumi – AB „Snaigė“
  13. Srautinis pasterizatorius „H&G“ – UAB „Hermis“
  14. Universali pakavimo linija „UPL-55“ – UAB „Dovaina“
  15. Universalus granulinis katilas BIO95- UAB „Biokaitra“

STATYBOS IR STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Alytaus dumblo apdorojimo įrenginių statyba, Žaunieriškių g. 5, Alytus – UAB „Kortas“
  2. Biokuro ir atliekų termofikacinė elektrinė FORTUM, Klaipėdoje – AB „Panevėžio statybos trestas“
  3. Dolomito atsijų ir skaldos mišiniai – frakcijos: 0-22, 0-32, 0-45 ir 0-56 mm- AB „Klovainių skalda“
  4. Gamybinio pastato rekonstrukcija, Keramikų g. 2, Vilnius – UAB „Irdaiva“
  5. IKEA prekybos centras Žirnių g. Vilniuje – AB „YIT Kausta“
  6. „IXB transporto koridoriaus (Žirnių g.) ir Vilniaus tarptautinio oro uosto jungtis“- AB „Kauno tiltai“
  7. Ypatingas statinys „Klaipėdos geležinkelio mazgo plėtra I etapas. Draugystės stoties kelyno rekonstrukcija“ – UAB „Hidrostatyba“
  8. Koncentriniai dūmtraukiai/ortakiai – UAB „Vilpros pramonė“
  9. Kuben Yrkesarena fasadų ir kitos rekonstrukcijos. Kabelgaten 10 – 121, Økern nord, Oslas, Norvegija – UAB „Staticus“
  10. Radisson Blu Riverside Hotel fasadų ir kitos rekonstrukcijos. Lindholmen 39:1, Geteborgas, Švedija – UAB „Staticus“
  11. Skysto amoniako talpyklos AB „Lifosa“ – AB „Montuotojas“

EKOLOGIJOS IR APLINKOSAUGINĖS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) importo terminalo ir susijusios infrastruktūros statybos bei eksploatacijos poveikio aplinkai vertinimas (PAV) – UAB „Sweco Lietuva“
  2. Šilutės dumblo apdorojimo įrenginiai – UAB „Šilutės vanduo“

CHEMIJOS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. BALANCE skystas skalbiklis spalvotiems audiniams – AB „Naujoji Ringuva“
  2. Indų ploviklis su probiotikais- UAB „ProBioSanus“
  3. Kompleksinės trąšos bulvėms ir daržovėms – UAB „Arvi fertis“

FARMACIJOS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. INOBIO HUMANICA ACTIVE GEL aktyvus kosmetinis preparatas- UAB „Ruvera“

MEDIENOS PERDIRBIMO, BALDŲ IR POPIERIAUS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Čiužinys HARMONIJA ®*** – UAB „Lono mažmena“
  2. Čiužinys MŪZA ®*** – UAB „Lono mažmena“
  3. GRITE HEY!KIDS lapiniai popieriniai rankšluosčiai – AB „Grigiškės“
  4. VIP kampinė sofa – UAB „ZBIGA“

PASLAUGŲ GRUPĖJE:

  1. Europinės geležinkelio vėžės „Rail Baltica“ ruožo Marijampolė – Šeštokai projektavimo paslaugos – UAB „Sweco Lietuva“
  2. Išmaniosios sankryžos M. K. Čiurlionio g. Kaune projektas – UAB „Kelprojektas“ ir UAB „Fima“

SIDABRO medaliai:

  1. Atvėsintos snieginių krabų lazdelės SUSHI – UAB „Plungės kooperatinė prekyba“
  2. Čiužinys MŪZA ®** – UAB „Lono mažmena“
  3. „Dobilas“ ekologiškas varškės sūrelis su vanile – AB „Žemaitijos pienas“
  4. „Gardėsis“ meksikietiška duonelė HOLA! – UAB „Fazer Lietuva“
  5. Kalnapilis „Grand Select“ alus, 5,3%, 0,5L stiklo ir skardinėje pakuotėje – UAB „Kalnapilio – Tauro grupė“
  6. MAXI Submarinas su kebabo jautiena ir aštriu padažu – UAB „Mantinga“
  7. Modulinis automatinis jungiklis Standart serijos FBst (nuo 1-63A) – UAB „Promfactor Baltic“
  8. Senolių“ glaistytas varškės sūrelis kondensuoto pieno skonio 13% rieb. – UAB „Lukšių pieninė“
  9. Termoizoliuoto vamzdžio šiluminio laidžio nustatymas – Lietuvos energetikos institutas
  10. Universalus skalbiklis „ŪLA“ – UAB firma „Koslita“
  11. Židinys – krosnele „Umega-1“ – AB „Umega“

2012 metai

A UKSO medaliai:

MAISTO PRAMONĖ – MĖSOS, ŽUVIES, PIENO, DUONOS, GRŪDŲ, ALKOHOLINIŲ GĖRIMŲ, ALAUS, KONDITERIJOS, IR KITŲ GAMINIŲ GRUPĖSE:

  1. „Daumantų“ pomidorų padažas be krakmolo – UAB „Vesiga“;
  2. „DIONE“ vanilinis plombyras vafliniame ragelyje su lazdynų riešutais ir belgiško šokolado glaistu – AB „Klaipėdos pienas“;
  3. „Ekstra“ kvietiniai miltai – AB „Kauno grūdai“;
  4. „Gardėsis“ GERO APETITO juoda duona pagardinta saulėgražomis – UAB „Fazer Lietuva“;
  5. „Vilkmergės“ duona – UAB „Ukmergės duona“;
  6. Agurkų salotos – UAB „Kėdainių konservų fabrikas“;
  7. Alus „Rinkuškių proginis“ – Čygo – Kalkio TŪB „Rinkuškiai“;
  8. AMBER PASTA makaronai – UAB „Amber pasta“;
  9. BŪK SVEIKAS juoda grūdėta duona – UAB „Vilniaus duona“;‘
  10. Dražė „Aktinidijos su baltuoju šokoladu“ – UAB „RŪTA“;
  11. Duonos lazdelės su rozmarinais – UAB „Biržų duona“;
  12. Ekologiškas jogurtas “Dobilas“ su obuoliais ir grūdais – AB „Žemaitijos pienas“;
  13. Ekologiškas pienas BIO‘S – AB „Pieno žvaigždės“ filialas „Panevėžio pienas“;
  14. Glaistytas varškės sūrelis Magija su aguonomis – AB „Žemaitijos pienas“;
  15. Jogurtas “Miau“ – AB „Pieno žvaigždės“ filialas Kauno pienas;
  16. Kalnapilis ORIGINAL pilnai atidaromu viršumi – UAB „Kalnapilio-Tauro grupė“;
  17. Karštai rūkyta kalakuto krūtinėlė – UAB „ARVI KALAKUTAI“ KŪB;
  18. Karštai rūkyta kiaulienos nugarinė PREMIUM – UAB „Agrovet“;
  19. Karštai rūkyta lašiša su česnakais – UAB „VIČIŪNAI IR PARTNERIAI“;
  20. Karštai rūkytas „Ekstra“ servelatas – UAB „Mažeikių mėsinė“;
  21. Lydytas rūkytas sūris “Svalia“ – AB „Pieno žvaigždės“ filialas Kauno pienas;
  22. Pasukų jogurtas „Gamtos“ – AB „Pieno žvaigždės“ filialas „Mažeikių pieninė“;
  23. PLOMBYRAS NUMERIS 1 šokoladiniai valgomieji ledai vafliniame indelyje – UAB „Vikeda“;
  24. Rupūs ruginiai miltai – AB „Kauno grūdai “;
  25. Saldainiai su likeriu „Eliza“ – AB “Naujoji Rūta“;
  26. Saldintas sutirštintas pienas su kakava – UAB „Marijampolės pieno konservai“;
  27. Salotos su tunu ir pupelėmis – UAB „Kėdainių konservų fabrikas“;
  28. Šaltai rūkyta BOČIŲ SKILANDINĖ dešra – UAB „Agrovet“;
  29. Šaltai rūkyta Kaimiška kiaulienos šoninė – UAB „Agrovet“;
  30. Šviežios dešrelės „Itališkos“ – AB „Krekenavos agrofirma“;
  31. Varškė „Dvaro“ 9 proc. – AB „Pieno žvaigždės“ filialas „Mažeikių pieninė“;
  32. Vilkmergės „ŠVIESUSIS“ alus 0,4 l stiklo butelis – UAB „Vilkmergės alus“;
  33. Vilniaus paukštyno „Premium“ vištienos šašlykas apelsinų ir šaltalankių marinate – AB “Vilniaus paukštynas“;
  34. Virtos pieniškos dešrelės „Mėsingos“, aukščiausia rūšis – AB „Krekenavos agrofirma“;
  35. Visavertis aukščiausios klasės suaugusių mažų veislių šunų pašaras NATURE’S PROTECTION„ Mini Adult“ – UAB „Akvatera“;
  36. Vytinta dešra LIZDEIKOS – UAB „Agrovet“.

APRANGOS IR TEKSTILĖS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Daugiafunkcinis trikotažinis moteriškas žaketas-paltas – UAB „Garlita“;
  2. Drabužiai iš pieno baltymų – UAB „Omniteksas“.

MAŠINŲ IR ĮRENGIMŲ PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. „Calidum Ember“ biokuro pakura – UAB “Enerstena“;
  2. Automatinė PET taros pūtimo mašina LITO 4/3 Universal – UAB „Terekas“;
  3. Automobilinis kompresorius – UAB „Panevėžio Aurida“;
  4. Bandelių perpjovimo ir sviesto užtepimo linija „BPSUI-60-2M“ – UAB „Dovaina“;
  5. Centrinio šildymo kieto kuro katilas KALVIS-10 su grįžtamuoju vidaus degimu – UAB „Kalvis“;
  6. Duonos gaminių pjaustymo ir pakavimo linija „DPPL-40“ – UAB „Dovaina“;
  7. Fotoelektrinis modulis stiklas-stiklas – MG AB „Precizika“;
  8. Kritinių tutų įrenginys dujų skaitikliams ir srauto matuokliams tikrinti/kalibruoti ir bandyti esant kintamoms temperatūroms – Lietuvos energetikos institutas;
  9. Lazerinio mikroapdirbimo sistema „ELAS Ventu FNP 1064“ – UAB „ELAS“;
  10. Naujos kartos draugiškas aplinkai jūrinis vilkikas „GEO“ – AB „Vakarų laivų laivų gamykla“;
  11. Universali geležinkelio vagonų ir krovininnio autotransporto iškrovimo/pakrovimo stotis su geležinkelio atšakomis – UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „Bega“;
  12. Universalus granulinis katilas – UAB “Biokaitra“.

STATYBOS IR STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. „Kelio Nr. 164 Mažeikiai-Plungė-Tauragė 78,83 km sankryžos su keliu Nr. 197 Kryžkalnis-Rietavas-Vėžaičiai rekonstravimas, įrengiant žiedinę sankryžą su apšvietimu“ – UAB „Sauslaukio statyba“;
  2. 45×45 dydžio akmens masės plytelių kolekcija CRYSTAL – AB „Dvarčionių keramika“;
  3. AB „Amilina“ Kationizuoto krakmolo cechas – AB „Montuotojas“;
  4. Banguotų lakštų stogo dangos sistema „Baltijos banga“ – UAB „Eternit Baltic“;
  5. Dolomito atsijų ir skaldos mišiniai – AB „Dolomitas“;
  6. Dūmų ir šilumos ištraukiamosios ventiliacijos įtaisai (dūmų šalinimo stoglangiai) Ecolux tipo, Eurolux tipo ir Marilux tipo – UAB „Buitmena“;
  7. Gyvenamieji namai, kotedžai, su atsinaujinančia SAULĖS energija, Vilniuje Santariškių gyvenvietėje prie Regioninio Verkių parko – UAB „Santariškių namai“;
  8. I klasės dolomitinė skalda – AB „Dolomitas“;
  9. Kauno rajono savivaldybės Ringaudų pradinės mokykos, lopšelio-darželio rekonstrukcija, priestato statyba ir techninio projekto parengimas – UAB „Avona“;
  10. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės VšĮ Kauno klinikų pastatas – akušerinis ginekologinis korpusas, Eivenių g. 2, Kaunas – UAB „Kaminta“;
  11. Medinis „Euro-110M“ langas – UAB „Megrame medis;
  12. Megrame plastikinis šiltas langas, pagamintas iš inovatyvios kombinuotos GEALAN S 9000 profilių sistemos – UAB „Megrame langai“;
  13. Oslo universitetas, slaugos fakultetas. Pilestredet 32,Oslas, Norvegija – UAB „Staticus“;
  14. Tinkuojamų fasadų plokštė PAROC FAS B – UAB „Paroc“;
  15. Ulonų verslo centras, Vilniuje – AB „ Panevėžio statybos trestas“;
  16. Vilniaus universiteto biblioteka (mokslinės komunikacijos ir informacijos centras) Saulėtekio al.9, Vilnius)- AB „YIT Kausta“;
  17. Žemės ūkio technikos centras Kėdainių r. – AB „YIT Kausta“.

EKOLOGIJOS IR APLINKOSAUGINĖS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Naftos produktų saugykla – AB „Lietuvos geležinkeliai“;
  2. Pramoninis ozonatorius – UAB „Ozono centras“;
  3. Šiaulių nuotekų dumblo apdorojimo įrenginiai – UAB „Šiaulių vandenys“;
  4. Šilumos ir elektros energijos gamyba ir tiekimas panaudojant termofikaciją ir vietinius atsinaujinančius išteklius – AB „Šiaulių energija“;
  5. Technologijos, pagrįstos fitoremediacija, dirvožemio užterštumo nafta ir sunkiaisias metalais valymui, sukūrimas – VšĮ „Grunto valymo technologijos“;
  6. UAB „Traidenis“ technologija ir įranga pramoninių nuotekų valymui – UAB „Traidenis“.

CHEMIJOS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. „Ecodenta“ daugiafunkcinis burnos skalavimo skystis su šalavijų alavijų ir mėtų aliejumi – UAB „Biok laboratorija“;
  2. Čiužinys „TYLA“ – UAB „Lono mažmena“;
  3. Koncentruotas dėmių valiklis „Ringuva X“ su šepetėliu – AB „Naujoji Ringuva“.

FARMACIJOS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Vaistinis preparatas „FLAVOXAN“ – UAB „ACONITUM“ ;
  2. Vaistinis preparatas „VENOSAN“ – UAB „ACONITUM“ .

MEDIENOS PERDIRBIMO, BALDŲ IR POPIERIAUS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. „DELUX“ kampinė sofa – UAB „Zbiga“.

PASLAUGŲ GRUPĖJE:

  1. „Rail Baltica“ esamo geležinkelio ruožo Marijampolė-Kazlų Rūda-Kaunas rekonstrukcijos projektas – UAB „Kelprojektas“;
  2. Asmeninių knygų maketavimo ir gamybos sistema – UAB „Balto“;
  3. Jakų sankryžos rekonstravimo techninis projektas – UAB „Kelprojektas“;
  4. Kremavimo paslaugos – UAB „K2LT“.

INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ GRUPĖJE:

  1. Asmeninins kompiuteris – UAB „Komparsa“ ;
  2. Grafinė TV vartotojo sąsaja „IPTV.iQ“ – UAB „Penkių kontinentų komunikacijos centras“.

SIDABRO medaliai:

  1. “Bagaslaviškio pieninė“ Grietinė 30 % rieb. – UAB „Bagaslaviškio pieninė“;
  2. „Daumantų“ majonezinis padažas ČILI – UAB „Vesiga“;
  3. Bandelė prancūziškam dešrainiui – UAB „Mantinga“;
  4. Banguoti lakštai „Klasika XL“ – UAB „Eternit Baltic“;
  5. Duonos traškučiai „Bon Chance“ – UAB „Gudobelė“;
  6. Išorinė krosnelė kubilo vandens pašildymui – UAB „Vilpros pramonė“;
  7. Kalnapilis LITE – UAB „Kalnapilio-Tauro grupė“;
  8. LUXURY PLOMBIR vaniliniai valgomieji ledai glaistyti šokoladu su kepintais migdolais – UAB „Vikeda“;
  9. Pastato, skirto Kauno profesinės reabilitacijos centro įkūrimui, rekonstrukcijos darbai – UAB „Irdaiva“ ;
  10. Paštetas su tunais  „PATE“ – UAB „Plungės kooperatinė prekyba“;
  11. Pik-Nik plėšomos sūrio dešrelės su vytintu kumpiu – ABF „Šilutės Rambynas“;
  12. Suknelė moterims „Vila“ – AB „Pakaita“;
  13. Vilkmergės „KVIETINIS“ alus 0,4 l stiklo butelyje – UAB „Vilkmergės alus“;
  14. Vilniaus paukštyno „Premium“ kepamosios vištienos dešrelės – AB “Vilniaus paukštynas;
  15. Visavertis aukščiausios klasės suaugusių kačių pašaras NATURE’S PROTECTION „Sensitive Digestion“ – UAB „Akvatera“.

2011 metai

A UKSO medaliai:

MAISTO PRAMONĖ – MĖSOS, ŽUVIES, PIENO, DUONOS, GRŪDŲ, ALKOHOLINIŲ GĖRIMŲ, ALAUS, KONDITERIJOS, IR KITŲ GAMINIŲ GRUPĖSE:

  1. Alus „Utenos“ 1,2 l naujos kartos trisluoksniame plastikiniame butelyje – UAB „Švyturys – Utenos alus“;
  2. Aronijų natūralus vynas „VORUTA“ – AB „Anykščių vynas“;
  3. “Bagaslaviškio pieninės“ varškės sūris su krapais – UAB „Bagaslaviškio pieninė“;
  4. Brendis „Alita Reserva“ – AB Įmonių grupė „Alita“;
  5. BUROKĖLIAI konservuoti, pjaustyti obuolių sultyse – UAB „Kėdainių konservų fabrikas“;
  6. daduko jogurtiniai ledai su aviečių-gervuogių įdaru, vafliniame ragelyje – UAB „Vikeda“;
  7. Dražė „FOKUS“ – AB „Naujoji Rūta“;
  8. Ekologiška tamsi inteligentų duona – UAB „Plungės duona“;
  9. Ekologiški koldūnai su jautiena – UAB „Liūtukas ir Ko“;
  10. “Gardėsis“ JORĖ juoda duona – UAB „Fazer kepyklos“;
  11. “Gardėsis“ JORĖ juoda duona pagardinta saulėgrąžomis – UAB „Fazer kepyklos“;
  12. “Gardėsis“ PURI  kavos skonio sluoksniuota bandelė – UAB „Fazer kepyklos“;
  13. Itališka apkepėlė su kumpiu – UAB „Mantinga“;
  14. KAR KAR, plombyras su karamele ir žemės riešutais pieniniame šokolade – AB „Klaipėdos pienas“;
  15. Karštai rūkyta „Bajorų“ dešra su sūriu – AB „Krekenavos agrofirma“;
  16. “MARMALUZI“ Jautienos troškinys, specialios paskirties produktas kūdikiams ir mažiems vaikams – UAB „Kaniu“;
  17. “Nida Snack“ lydyto sūrio užkandis – AB „Žemaitijos pienas“;
  18. Pasukų varškė „Gamtos“ – AB „Pieno žvaigždės“ filialas Mažeikių pieninė“;
  19. “Pik-Nik“ kepamas sūris – AB „Žemaitijos pienas“;
  20. Riešutai „Jėga“ su paprika – Žydrūno Marčausko įmonė;
  21. Ruginė duona be mielių – UAB „Ukmergės duona“;
  22. Rūkytas „Aukštaičių“ varškės sūris – AB „Pieno žvaigždės“ filialas „Kauno pienas“;
  23. Rupūs kvietiniai miltai – AB „Kauno grūdai“;
  24. Saldintas sutirštintas pienas – UAB „Marijampolės pieno konservai“;
  25. Šaltai rūkyta „Kamarėlės“ dešra – UAB „Agrovet“;
  26. Šaltai rūkyta dešra „Delikatesinis saliamis“ – UAB „Mažeikių mėsinė“;
  27. Šeimininkės duona – UAB „Biržų duona“;
  28. Šokoladinis plombyras vafliniame indelyje – UAB „Vikeda“;
  29. Šokoladinių saldainių rinkinys „Šokolado tradicijos“ – UAB „Ruta“;
  30. UAB „Švyturys – Utenos alus“;
  31. URTĖS 7 grūdų duona – UAB „Vilniaus duona“;
  32. “Valdorfo“  pomidorų padažas „Senovinis“ – UAB „Valdorfo didmenos“;
  33. Valgomieji ledai glaistytas plombyras „Nykštukas“ – AB „Pieno žvaigždės“ filialas „Panevėžio pienas“;
  34. Virta dešra „Daktariška Premium“ – UAB „Mažeikių mėsinė“;
  35. Virta rūkyta kalakutienos dešra „Servelatas“ – UAB „ARVI KALAKUTAI“;
  36. Virtas „Pagaminta be koservantų“ paštetas – AB „Krekenavos agrofirma“
  37. Visavertis suaugusių šunų ėdalas su jautiena ir vištiena BORGO SPECIAL „Mix“ – UAB „Akvatera“;
  38. Vytinta „Medkirčio“ dešra – UAB „Agrovet“. 

APRANGOS IR TEKSTILĖS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Besiūlis inovatyvus moteriškas trikotažinis gaminys – AB „Gija“;
  2. Ekologiškas gaminys iš organinės medvilnės – AB „Utenos trikotažas“;
  3. Gaminys apsaugantis nuo saulės šilumos poveikio – UAB „Garlita“.

MAŠINŲ IR ĮRENGIMŲ PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Automatinis PET taros formavimo įrenginys LITO 3 (5L) – UAB „Terekas“;
  2. Buitinis centrinio šildymo kieto kuro katilas K-2-30U – UAB „Kalvis“;
  3. Fotoelektrinis modulius Solet- MG AB „Precizika“;
  4. Grūdų perkrovimo puspriekabė GPP 2 – AB „Umega“;
  5. Kieto kuro katilas Vienybė 16 – AB „Umega“;
  6. Manevrinis lokomatyvas TEM TMH – AB „Lietuvos geležinkeliai“ dukterinė įmonė;
  7. Precizinių linijų poslinkių matavimo keitiklių gama – UAB „Precizika Metrology“;
  8. Šaldytuvas SNAIGĖ RF34SM-S1MA02J – AB „Snaigė“;
  9. Srovinės mazuto purkštuvų galvutės Y-3000.1 – Lietuvos energetikos institutas;
  10. UAB „Šiaulių energija“ kondensacinis ekonomaizeris – UAB „Enerstena“;
  11. UAB „Vilniaus lokomatyvų remonto depas“;
  12. Žemos temperatūros laboratorinė elektros krosnis SNOL 60/300 – AB „Umega“.

STATYBOS IR STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. AB „Achema“ 47 MW kogeneracinė elektrinė „Augustė“ – AB „Montuotojas“;
  2. Danės upės krantinių nuo Biržos tilto iki žiočių tvirtinimo bei jachtų, mažųjų laivų uosto Klaipėdos piliavietėje įrengimas – UAB „Hidrostatyba“;
  3. Dėklo įrengimas Kuršių marių dugne – UAB „Edrija“;
  4. Druskininkų uždarų kalnų slidinėjimo trasų kompleksas „Snow arena“ – UAB „Stamita“;
  5. Gembė KP – UAB „Bautopas“;
  6. Glazūruotų Keraminių ir akmens masės plytelių kolekcija „Travertino“ – AB „Dvarčionių keramika“;
  7. KUGGEN Draugiškas aplinkai biurų pastatas Geteborge, Švedija – UAB „Staticus“;
  8. Lankstūs įdėklai į kaminus iš nerūdijančio plieno – UAB „Vilpros pramonė“;
  9. Lietuvos Respublikos Seimo I-jų rūmų IV aukšto ir Lietuvos Tarybos salės remonto darbai – UAB „Irdaiva“;
  10. “Šaltojo karo“ muziejaus ir jo aplinkos infrastruktūros įrengimo, statybos, ekspozicijų įrengimo ir montavimo darbai – UAB „Plungės Jonis“;
  11. Sporto ir sveikatingumo centras „Draugystė“, Sovetskas, Kaliningrado sritis – AB „Panevėžio statybos trestas“;
  12. Transporto tiltas „Sundbyveien“ Norvegijoje per naują magistralę E6 Oslo-Trondhein iš klijuotų medienos konstrukcijų – UAB „Jurės medis“;
  13. Universali akmens vatos plokštė PAROC eXtra – UAB „Paroc“ ;
  14. Vilniaus miesto Balsių mokykla – UAB „Merko statyba“;
  15. Žemaičių Kalvarijos Švč. Mergelės Marijos apsilankymo bazilikos restauravimo darbai – UAB „AVONA“.

EKOLOGIJOS IR APLINKOSAUGINĖS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Ežerų (tvenkinių) užterštumo dugno dumblo valymo vietoje technologija- VšĮ „Grunto valymo tedchnologijos“;
  2. Hibridinės drebulės – UAB „Euromediena“;
  3. Rekonstruota Šiaulių miesto nuotekų valymo įrenginių nuotekų bologinio valymo grandis – UAB „Šiaulių vandenys“;
  4. SKRUBERIS – UAB „Traidenis“.

CHEMIJOS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. “Ecodenta” daugiafunkcė dantų pasta su 7 žolelių ekstraktu ir Kalident – UAB „BIOK laboratorija“;
  2. Polietilen Tereftalatas (PET) RAMAPET R1L – UAB „Orion Global pet“;
  3. Vaikiškas muilas „TINDI“ jautriai odai – AB „Naujoji Ringuva“.

FARMACIJOS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. Vaistinis preparatas „GINKOBIL“ – UAB „ACONITUM“;
  2. Vaistinis preparatas „GLUCOSAN“ – UAB „ACONITUM“.

MEDIENOS PERDIRBIMO, BALDŲ IR POPIERIAUS PRAMONĖS GRUPĖJE:

  1. „Grite Family“ tualetinis popierius – AB „Grigiškės“;
  2. „Impulse“ kampinė sofa – UAB „Zbiga“;
  3. Svetainės baldai „MARTA“ – UAB „Lauksva“.

PASLAUGŲ GRUPĖJE:

  1. Siuntų užsakymo internetu įrankis – www.esiunta.lt – UAB „DPD Lietuva“

INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ GRUPĖJE:

  1. Asmeninis kompiuteris „Komparsa Atomik IS67“ – UAB „Komparsa“;
  2. Blu-Ray diskas – aukščiausios kokybės vaizdo ir garso standartas – UAB „BRD“;
  3. “Mokipay“ mokėjimų sistema mobiliuoju telefonu- UAB „Mokipay Europe“;
  4. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos III biologinio saugos lygio laboratorijos įrengimas – UAB „Fima“.

SIDABRO medaliai

  1. Automatizuotas biokatilas „BIO-30“, kūrenamas šiaudų granulėmis – UAB „Biokaitra“;
  2. Duonos pakavimo įrenginys DPK-2-03 – UAB „Dovaina“;
  3. “Gardėsis“ GERO APETITO batonas  – UAB „Fazer kepyklos“;
  4. INIDA Magnum M350/2000 IN500.01 kompiuteris – UAB „Inida“;
  5. Krabų skonio lazdelės „STICK AND DIP“ – UAB „Plungės kooperatinė prekyba“;
  6. Laižalai galvijams – AB „Kauno grūdai“;
  7. Magija premium“ jogurtas su braškėmis – AB „Žemaitijos pienas“;
  8. Marevita marinuoti silkių gabaliukai su garstyčiomis – UAB „Vičiūnai ir partneriai“;
  9. Modulinės polietileno talpyklos Snigo – UAB „Eneka“;
  10. Statinio techninio projekto ekspertizė „Techninės pagalbos (projektavimas) linijos Vilnius-Kaunas geležinkelio modernizavimui greičiui iki 160 km/h“ – UAB „Projektų ekspertizė“;
  11. Stiklo valiklis „Ūla“ alkoholinis – UAB firma „Koslita“;
  12. Utenos Auksinis Special (0,5 l stikliniame butelyje) – UAB „Švyturys – Utenos alus“;
  13. Virtuvės baldų komplektas „Natūralumo link“ – UAB „Sostinės baldai“;
  14. Visavertis suaugusių kačių ėdalas BORGO  SPECIAL „Mix“ – UAB „Akvatera“;
  15. Vytintos „Kubietiškos lazdelės“ – UAB „Mažeikių mėsinė“.

2010 metai

AUKSO MEDALIAI

MAISTO PRAMONĖ – ALKOHOLINIAI GĖRIMAI, KONDITERIJA, ŽUVIES, DUONOS IR KITI GAMINIAI

  1. AB “Naujoji Rūta”, Saldainiai iš datulių
  2. UAB “Vesiga”, Daumantų pomidorų padažas “Be jokių E”
  3. AB “Vilniaus degtinė”, Degtinė “Sobieski Platinum”
  4. UAB “Rūta”, Želė saldainių rinkinys su uogomis
  5. UAB “Gulbelė”, Ruginė duona
  6. Ūkininkas Kęstutis Juščius, “Baltic champignons” švieži baltieji pievagrybiai
  7. AB Įmonių grupė “Alita”, Pusiau putojantis vynas “Frizzante”
  8. AB “Anykščių vynas”, Natūralus vyšnių vynas “Voruta”
  9. UAB “Vičiūnai ir partneriai”, Silkių filė su grybais be E621
  10. UAB “Plungės kooperatinė prekyba”, Krabų skonio lazdelės “Rich snack”
  11. UAB “Plungės duona”, Tamsi, bemielė “Valdovų” duona
  12. UAB”Valdorfo didmenos”, “Valdorfo” aštrus meksikietiškas padažas “Salsa Macho”
  13. UAB “Ukmerės duona”, Duona “Grūdelis”

MAISTO PRAMONĖ – GRŪDŲ PRODUKTAI

  1. UAB “Akvatera”, Visavertis suaugusių kačių ėdalas ARATON.No Hairball
  2. UAB “Akvatera”, Visavertis suaugusių šunų ėdalas ARATON.Maxi Adult
  3. AB “Kauno grūdai”, Jubiliejiniai aukščiausios rūšies kvietiniai miltai, 405

MAISTO PRAMONĖ – PIENO PRODUKTAI

  1. AB “Pieno žvaigždės” filialas “Panevėžio pienas”, Pasterizuotas pienas “Dvaro”
  2. AB “Klaipėdos pienas”, DIONE, šokoladinis plombyras su kavos įdaru ir glaistytas šokoladiniu glaistu
  3. AB “Žemaitijos pienas”, Naminis varškės sūris su kmynais “Žemaitijos”
  4. AB “Žemaitijos pienas”, Žemaitiškas kastinys
  5. UAB “Vikeda”, DADU plombyras – vaniliniai valgomieji ledai vafliniame indelyje
  6. UAB “Vikeda”, “Collection” maskarponės skonio grietininiai ledai su bruknių įdaru
  7. AB “Pieno žvaigždės” filialas “Kauno pienas”, Ekologiškas varškės sūris “BIOS”

MAISTO PRAMONĖ – MĖSOS GAMINIAI

  1. AB “Vilniaus paukštynas”, Tradicinis viščiukas broileris griliui
  2. UAB “Biovela”, Vytinta jautienos kapoto kumpio dešra
  3. UAB “Biovela”, Kepti mamos kukuliukai
  4. UAB “Biovela”, Kepti mamos kotletai
  5. UAB “Biovela”, Šaltai rūkytas Juodasis kumpis
  6. UAB “Utenos mėsa”, Karštai rūkytos Giminių medžiotojų dešrelės
  7. UAB “Mažeikių mėsinė, Virtos pieniškos dešrelės MĖSININKŲ
  8. AB “Kaišiadorių paukštynas”, Vištienos šašlykas BE E “Fiesta”
  9. UAB “Arvi kalakutai”KŪB, Šaltai rūkyti kalakutų kumpeliai
  10. UAB “Agrovet”, Virta DOSNUVOS dešra su lašinukais
  11. UAB “Agrovet”, Pieniškos virtos dešrelės Be E621
  12. AB “Krekenavos agrofirma”, Marinuotas “Be konservantų” šašlykas
  13. AB “Krekenavos agrofirma”, Karštai rūkyta dešra “Be konservantų” Servelatas 280 g.
  14. AB “Krekenavos agrofirma”, Mažai rūkytos “Bajorų” dešrelės
  15. ŽŪB “Nematekas”, Virtos pieniškos dešrelės JOKIŲ E
  16. UAB “Samsonas”, “Samsoniukų” virtos dešrelės

MAISTO PRAMONĖ – ALUS IR NEALKOHOLINIAI GĖRIMAI

  1. UAB “Kalnapilio – Tauro grupė”, TAURO GYVAS alus
  2. UAB “Butautų dvaro bravoras”, Butautų dvaro alus
  3. UAB “Švyturys – Utenos alus”, “Švyturio  Baltijos”
  4. UAB “Švyturys – Utenos alus”, Alus “Blindos Tradicinis” (0,5 skardinėje)
  5. UAB “Švyturys – Utenos alus”, “Švyturio baltas”
  6. UAB “Švyturys – Utenos alus”, “Švyturio Ekstra”

APRANGOS IR TEKSTILĖS PRAMONĖ

  1. UAB “Garlita”, Megztinis atsparus pjūviams ir aštriems daiktams
  2. UAB “Audėjas”, Audinys “Monika”

MAŠINŲ IR ĮRENGIMŲ PRAMONĖ

  1. UAB “Snaigė”, Šaldytuvas-šaldiklis RF34SM-S100023311V445SN5X
  2. UAB “Dovaina”, Batono tešlos įpjovimo įrenginys BTI-1
  3. Kauno technologijos universiteto Gynybos technologijų institutas, LAZERINIS ŠAULIŲ TRENIRUOKLIS LT-4
  4. UAB “Vakarų baltijos laivų statykla”, SAAREMAA projektas
  5. AB “Umega”, 14 tonų keliamosios galios traktorinė priekaba, verčiama į tris puses
  6. UAB “Terekas”, Pakavimo įrengimas LITO CPM
  7. UAB “Šiaulių tauro televizoriai”, Televizorius D 236F81 T/C4

STATYBOS PRAMONĖ

  1. AB “Montuotojas”, AB”Lifosa” Fosfatų gamybos technologinė linija
  2. UAB “Hidrostatyba”, 330 metrų ilgio pakabinamas apšildomas pėščiųjų tiltas per Klaipėdos geležinkelio stoties kelius
  3. AB “Kauno tiltai”, Jakų žiedo estakada Klaipėdoje
  4. UAB “Vilniaus rentinys”, Požeminės pėsčiųjų perėjos po Narbuto ir Saltoniškių gatvėmis
  5. UAB “Staticus”, Administracinio pastato SWEDBANK fasado bei vidaus konstrukcijų projektavimo ir įrengimo darbai.
  6. UAB „Molesta“, Alantos vidurinės mokyklos pastatų renovacija Vastapų g. 3, Alanta, Molėtų raj.

STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ PRAMONĖ

  1. AB “Dvarčionių keramika”, Glazūruotų keraminių ir akmens masės plytelių kolekcija “LINCA”
  2. UAB “Betonika”, Kompoziciniai sienų elementai su įvairia apdaila
  3. UAB “VAE Legetecha”, Geležinkelio iešmas R65-927-1:18-160-G. Skirtas naudoti esant traukinio greičiui 160 km/h
  4. UAB “Markučiai”, Spalvoti gelžbetoniniai gaminiai

EKOLOGIJOS IR APLINKOSAUGINĖ PRAMONĖ

  1. UAB “Šiaulių vandenys”, Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Šiauliuose (Medelyno ir Kalniuko mikrorajonuose)
  2. AB “Panevėžio statybos trestas”, Tauragės nuotekų valykla
  3. VšĮ “Grunto valymo technologijos”, Naujos grunto, dumblo ir vandens užteržto naftos produktais valymo komplekso sukūrimas šalies centrinėje dalyje (Jonavoje)

CHEMIJOS PRAMONĖ

  1. UAB “Orion global pet”, Polietilen tereftalatas (PET) RAMAPET R1
  2. UAB “Biok laboratorija”, MARGARITA ekologiškas drėkinamasis kremas su linų ekstraktu, jautriai odai
  3. UAB “Vita Baltic International”, Viskoelastinis putų poliuretanas

FARMACIJOS PRAMONĖ

  1. UAB “Valentis”, Propodezas su imbieru
  2. UAB “ACONITUM”, Vaistinis preparatas LIVOSIL
  3. UAB “ACONITUM”, Maisto papildas MEMORIL FORTE
  4. UAB “ACONITUM”, Maisto papildas OKTAZOLIS

MEDIENOS PERDIRBIMO, BALDŲ IR POPIERIAUS PRAMONĖ

  1. AB “Grigiškės”, tualetinis popierius Grite Orchidea Gold

PASLAUGOS

  1. UAB Lietuvos parodų centras “Litexpo”, LITEXPO parodų bazės modernizavimas ir pritaikymas valstybinės svarbos tarptautinėms konferencijoms rengti
  2. UAB “Lodvila”, Airijos transporto priemonės registracijos pažymėjimo blankas
  3. UAB “DPD Lietuva”, Grynųjų pinigų surinkimas (C.O.D.)
  4.   AB “Lietuvos geležinkeliai”, GSM-R radijo ryšio sistema

INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS

  1. UAB “Inida”, Kompiuteris “Magnum PRO+””
  2. UAB “Tiketa”, Interneto portalas “Teatrai.lt”

SIDABRO MEDALIAI

MAISTO PRAMONĖ – ALKOHOLINIAI GĖRIMAI, KONDITERIJA, ŽUVIES,

DUONOS IR KITI GAMINIAI

  1. UAB “Vesiga”, Daumantų pomidorų padažas karališkas “Karališkas be konservantų”
  2. UAB “Vičiūnai ir partneriai”, Silkė aliejuje be E621 su prieskoniais
  3. UAB “Mantinga”, Prancūziški batonai su česnakinio sviesto įdaru

MAISTO PRAMONĖ – GRŪDŲ PRODUKTAI

  1. UAB “Akvatera”, Graužikų kokteilis KIKA

MAISTO PRAMONĖ – PIENO PRODUKTAI

  1. AB “Klaipėdos pienas”, KAR KAR, vanilinis varškės desertas vafliniame ragelyje
  2. UAB „Lukšių pieninė“, „Senolių“ glaistytas varškės sūrelis plombyro skonio

MAISTO PRAMONĖ – MĖSOS GAMINIAI

  1. UAB “Mažeikių mėsinė, Virtos sardelės PREMIUM
  2. UAB “Kanrugėlė”, Dešra “Lygumų skilandinė” šalto rūkymo,aukščiausia rūšis
  3. UAB “Agrovet”, Virta Daktariška dešra Be E621
  4. ŽŪB “Nematekas”, Vytintos dešrelės TAI TOP

MAŠINŲ IR ĮRENGIMŲ PRAMONĖ

  1. UAB “Kalvis”, Pirties katilas-židinys “Kalvis” PR3-1

STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ PRAMONĖ

  1. UAB “Stamita”, Mineralinio vandens biuvetės fasadinės aliuminio-stiklo konstrukcijos, V. Kudirkos g. 45, Druskininkai
  2. UAB “Bautopas”, Gembinė pakaba GSP

EKOLOGIJOS IR APLINKOSAUGINĖ PRAMONĖ

  1. Vokietijos įmonė “Josef Möbius Bau-Aktiengesellschaft”, Eksploataciniai akvatorijos nuo PK-17 iki PK-110A dugno valymo darbai 2009-2010 metais

CHEMIJOS PRAMONĖ

  1. UAB firma “Koslita”, Indų ploviklis “ŪLA” sensitive + glicerinas
  2. AB “Naujoji Ringuva”, Intymios higienos prausiklis “SMILE” 250 ml

2009 metai

AUKSO MEDALIAI

MAISTO PRAMONĖ – ALKOHOLINIAI GĖRIMAI, KONDITERIJA, ŽUVIES, DUONOS IR KITI GAMINIAI

  1. UAB “Vesiga”, “Daumantų” majonezas “Be jokių E”
  2. AB “Naujoji Rūta”, Vafliniai saldainiai “Triukas”
  3. AB “Alita”, Gazuota aromatizuota degtinė “Boom”
  4. UAB “Vilniaus duona”, “AGOTOS” tamsi duona
  5. KB “Sv Obeliai”, Rapsų aliejus “TYRAS ORIGINALUSIS”
  6. AB “Vilniaus degtinė”, Degtinė “Lietuviška BAJORŲ premium”
  7. AB “Vilniaus degtinė”, Aromatizuota degtinė “SOBIESKI su kava”
  8. AB “Vilniaus degtinė”, Kremo likeris “DAMA”
  9. UAB “Dauparų žuvis”, Karšių išklotinės karštai rūkytos
  10. “Alytaus duona”, “PROGINĖ” duona
  11. UAB “Mantinga”, Pyragėlis “Marcipaninis sukutis”
  12. UAB “RŪTA”, Saldainių rinkinys “1000 LIETUVA”
  13. UAB “Plungės kooperatinė prekyba”, Snieginių krabų lazdelės VIČI
  14. UAB “Vičiūnai ir partneriai”, VIČI jūros gėrybių kokteilis krapų skonio sūryme
  15. UAB “Vičiūnai ir partneriai”, VIČI česnakų skonio kalmarų juostelės
  16. UAB “Plungės duona”, Ekologiška tamsi “TĖVO” duonelė
  17. UAB “Ukmergės duona”, Meduoliai “BARAVYKAI”
  18. UAB “Ukmergės duona”, “VALSTIEČIŲ” duona
  19. UAB “ Kėdainių konservų fabrikas”, Majonezas be konservantų su medumi ir grūdėtomis garstyčiomis
  20. UAB “Valdorfo didmenos”, Aštrus meksikietiškas padažas “SALSA”

MAISTO PRAMONĖ – GRŪDŲ PRODUKTAI

  1. UAB “Akvatera”, Sausas visavertis suaugusių šunų ėdalas “Araton. Lamb & Rice”
  2. “Kauno grūdai”, “Kauno grūdų” visaverčiai lesalai viščiukams broileriams

MAISTO PRAMONĖ – PIENO PRODUKTAI

  1. UAB “Lukšių pieninė”, Grietinė “Senolių” 30% riebumo
  2. AB “Pieno žvaigždės” filialas “Mažeikių pieninė”, Raugintos pasukos “Gamtos” 0,3% riebumo
  3. AB “Pieno žvaigždės” filialas “Kauno pienas”, Ekologiški “BIOS” jogurtai
  4. AB “Klaipėdos pienas”, SLIM DRIVE, vynuoginis-citrinų skonio sorbetas su L-karnitinu
  5. AB “Žemaitijos pienas”, Lydytas sūris “NIDA”
  6. AB “Žemaitijos pienas”, Fermentinis sūris “Džiugas”
  7. UAB “Marijampolės pieno konservai”, Nesaldintas sutirštintas sterilizuotas pienas, 4% riebumo

MAISTO PRAMONĖ – MĖSOS GAMINIAI

  1. UAB “Samsonas”, “Tarybinis” sprandinės šašlykas
  2. UAB “Samsonas”, “Kleboniškos švelniai rūkytos”  dešrelės
  3. UAB “Samsonas”, Kleboniška šaltai rūkyta dešra
  4. AB “Vilniaus paukštynas”, Atvėsintas viščiukas broileris
  5. AB “Kaišiadorių paukštynas”, Marinuoti viščiukų sparneliai “Fiesta”
  6. UAB “Stilsas”, Virtos dešrelės “Karališkos”
  7. UAB “ARVI kalakutai”, Mažai parūkyta kalakutų krūtinėlė
  8. AB “Krekenavos agrofirma”, Karštai rūkytos dešrelės “Be konservantų”

MAISTO PRAMONĖ – ALUS IR NEALKOHOLINIAI GĖRIMAI

  1. UAB “Kalnapilio – Tauro grupė”, Alus “Tauras Ekstra”
  2. UAB “Kalnapilio – Tauro grupė”, Alus “Kalnapilis Grand”
  3. UAB “Švyturys – Utenos alus”, Alus “Blindos Ekstra”
  4. UAB “Druskininkų Rasa”, Naturalus mineralinis vanduo “RASA”
  5. AB “Ragutis”, VOLFAS ENGELMAN Imperial Porteris

APRANGOS IR TEKSTILĖS PRAMONĖ

  1. UAB „Audėjas“, Baldinis audinys „Venecija“
  2. UAB „Omniteksas“, Daugiafunkcinis bliuzonas žvejams ir medžiotojams
  3. UAB „Garlita“, Inovatyvus gaminys pagamintas iš anti-mosquito verpalų
  4. AB „Pakaita“, Sportinis kostiumas „Fitness“

MAŠINŲ IR ĮRENGIMŲ PRAMONĖ

  1. AB “Vilma”, Elektros jungiklių ir lizdų serija eXPress XP 500
  2. AB „Lietuvos geležinkeliai“, Manevrinis šilumvežis TEM TMH
  3. UAB „Kalvis“, Automatizuotas centrinio šildymo katilas „Kalvis-320 M-1“
  4. UAB „Vakarų laivų statykla“, Laivas “WINDLIFT 1“
  5. IĮ „TERRA LUCIDA“, Lempa TERRALUX LED
  6. UAB „Šiaulių tauro televizoriai, “Televizorius DUR236F41BGT4CI
  7. UAB „Salda“, Priešgaisrinė sklendė SKP-M
  8. UAB „Terekas“, Automatinis PET taros formavimo įrenginys „LITO 4“
  9. UAB „Dovaina“, Duonos pjaustyklė DP-4-2M

STATYBOS PRAMONĖ

  1. AB „Kauno tiltai“ ir UAB „Volkerrail Lietuva“, Kauno miesto geležinkelio tunelio rekonstrukcija
  2. UAB „Kelprojektas“, Kauno miesto geležinkelio tunelio rekonstrukcijos projektas
  3. AB „Montuotojas“, Panevėžio elektrinės katilinės rekonstrukcija
  4. AB „Panevėžio statybos trestas“, Panevėžio universali sporto arena „CIDO ARENA“
  5. UAB „Veikmė“, „Pasyvus namas“ Padvarės g. 83, Vilnius
  6. AB „Iglus“, Prekybos ir pramogų centras „Akropolis“ Aido g. 8, Šiauliai
  7. UAB „NCC titanas“, Prekybos ir verslo centras „Herkaus galerija“, H. Manto g. 22, Klaipėda
  8. UAB „Molesta”, SBA administracinis pastatas „GREEN Hall“ Upės-Studentų g. Vilnius “
  9. UAB „Hrono fasadai“, SBA administracinis pastatas „GREEN Hall“ Upės-Studentų g. Vilnius
  10. UAB „Skirnuva“, Sveikatingumo centro „Radnyčėlė“ gydyklų Druskininkuose rekonstravimas
  11. UAB „Baltic Construction Development Group“, UAB „Tauragės medis“ gamybos pastato rekonstrukcija pašalinant laikančią koloną, nestabdant gamybos

STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ PRAMONĖ

  1. UAB „Paroc“, Universalios vandens vatos plokštės „PAROC UNS 37z“
  2. UAB „Stamita“, Valstybinės kelių transporto inspekcijos administracinio pastato fasadinės aliuminio-stiklo konstrukcijos, Švitrigailos g. 42/31, Vilnius
  3. UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai“, Betonas grindims „Weber. floor BASE 10“
  4. UAB „Dastra“, Dažyta tvora „Karmen“

EKOLOGIJOS IR APLINKOSAUGINĖ PRAMONĖ

  1. VšĮ “Grunto valymo technologijios”, Naftą oksiduojančių mikroorganizmų   terpės gavimo būdas ir tuo būdu gauta terpė
  1. UAB „Traidenis“, „NV Comfort EM“ buitinių nuotekų valymo įrenginys
  1. UAB „PATC“, „NV Comfort EM“ buitinių nuotekų valymo įrenginys

CHEMIJOS PRAMONĖ

  1. UAB „Achempak“, 1000 kg talpos 4-ių kilpų didmaišis daržovėms
  2. V. Saldžiūno firma „Baltvita“, 175 ml plastikinis indelis su įliejama etikete
  3. AB „Naujoji Ringuva“, Indų ploviklis BALANCE 500 ml
  4. AB „Achema“ filialas „Gaschema“, Pakavimo dujų mišinys NC 30
  5. UAB „Orion Global pet”, Polietilen Tereftalatas (PET) RAMAPET N1
  6. UAB „Koslita“, Skystas antibakterinis rankų muilas

FARMACIJOS PRAMONĖ

  1. UAB „Valentis Pharma“, Maisto papildas „Cardoval“
  2. UAB „Aconitum“, Maisto papildas „Geležis + vitaminas C prolong“
  3. UAB „VITAFORCĖ“, Maisto papildas „Joint Protection“
  4. UAB „Aconitum“, Maisto papildas „Meflovan complex“
  5. UAB „VITAFORCĖ“, Maisto papildas „OMEGA 3 + ŽUVŲ TAUKAI“
  6. UAB „Gamtos namai“, Maisto papildas „TRIOPLAN Sir“
  7. UAB „Aconitum“, Maisto papildas „Vitaminas C prolong + geležis vaikams“

BALDŲ PRAMONĖ

  1. UAB „Lauksva“, Minkštų baldų komplektas „ULDĖ“

PASLAUGOS

  1. UAB „Lodvila“, Asmens tapatybės kortelė
  2. AB “Eglės “ sanatorija, Baltojo purvo aplikacija su eteriniais aliejais
  3. UAB „Lodvila“Norvegijos jūrininko knygelė

INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS

  1. UAB „Fima“, AB „Lietuvos geležinkeliai“ duomenų centras

SIDABRO MEDALIAI

MAISTO PRAMONĖ – ALKOHOLINIAI GĖRIMAI, KONDITERIJA, ŽUVIES, DUONOS IR KITI GAMINIAI

  1. UAB “Palasėja”, “NUTTYS” Kviečių pagalvėlės su lazdyno riešutų kremu
  2. UAB “Plungės kooperatinė prekyba”, VIČI krabų lazdelės su varškės ir krapų įdaru

MAISTO PRAMONĖ – PIENO PRODUKTAI

  1. ABF “Šilutės Rambynas”, Jončedaro sūrio gabaliukai su prieskoniais “IŠKILAUTOJŲ”

MAISTO PRAMONĖ – ALUS IR NEALKOHOLINIAI GĖRIMAI

  1. UAB “Kalnapilio – Tauro grupė”, Alus “Tauras Tradicinis”

MAŠINŲ IR ĮRENGIMŲ PRAMONĖ

  1. UAB „Higa“, Antžeminis gaisrinis hidrantas HA-1

2008 metai

AUKSO MEDALIAI

MAISTO PRAMONĖ – ALKOHOLINIAI GĖRIMAI, KONDITERIJA, ŽUVIES, DUONOS IR KITI GAMINIAI

  1. AB “Anykščių vynas”, “Bobelinė” trauktinė alk.20 % tūrio
  2. AB” Alita”, Brendy “Alita Boutique”
  3. AB „Vilniaus degtinė“, Spiritinis gėrimas – balzamas “Lumberjack”
  4. AB „Vilniaus degtinė“, Degtinė „Bajorų“ liepų žiedų ir medaus skonio
  5. UAB „Lietuviškas midus“, Lietuviško midaus suvenyrinis rinkinys iš dviejų buteliukų
  6. UAB “Alkava”, Tortas “Kaunas”
  7. UAB “Liutukas ir Ko”, Šaldytos bulvinės lazdelės
  8. UAB “Vilniaus duona”, “Močiutės” duona
  9. UAB „Ukmergės duona“, “Ukmergės” duona
  10. UAB „Klaipėdos duona“, “Klaipėdos” plikyta duona
  11. UAB “Alytaus duona”, “Dainavos” duona
  12. UAB “Amber pasta”, Pilno grūdo makaronai “Gintariniai”
  13. AB „Naujoji rūta“, “Gėlių saldainiai“
  14. UAB „RŪTA“, Saldainių rinkinys „Tūkstantmečio Lietuva“
  15. UAB „Gyvenk lengvai“, Sumuštiniai „Lengvai“ (trikampiai)
  16. UAB “Kėdainių konservų fabrikas”, Barščiai su baravykais
  17. UAB “Suslavičius – Felix”, Suslavičiaus trintų pomidorų padažas “PLATINUM” (500 g.)
  18. UAB „Vičiūnai ir partneriai“, Rinktinė parūkyta silkių filė „Special“

MAISTO PRAMONĖ – PIENO PRODUKTAI

  1. AB Pieno žvaigždės filialas “Kauno pienas”, Ekologiška grietinė “BIOS” su bifidobakterijomis 25 proc. riebumo
  2. AB „Pieno žvaigždės“ filialas „Panevėžio pienas“, Glaistyti valgomieji plombyro ledai “SMILGA”
  3. UAB „Lukšių pieninė“, Keptas varškės sūris „MEISTERIO“

MAISTO PRAMONĖ – MĖSOS GAMINIAI

  1. AB “Vilniaus paukštynas”, Viščiukas broileris kepimui raudono vyno marinate
  2. AB „Krekenavos agrofirma“, Vytintas „BAJORŲ“ kumpis a.r.
  3. AB „Krekenavos agrofirma“, Virtos dešrelės a.r.  „BE KONSERVANTŲ“
  4. UAB “Klaipėdos mėsinė”, Vytintos “Milano” dešrelės a. r.
  5. BĮ UAB „Stilsas“, Armėniškas šašlykas

MAISTO PRAMONĖ – ALUS IR NEALKOHOLINIAI GĖRIMAI

  1. UAB “Švyturys-Utenos alus”, Alus “UTENOS ICE” 0,5 l skaidriame butelyje su nutraukiamu kamšteliu
  2. UAB „Vilniaus alus“, Nealkoholinis gėrimas „Bačkorių gira“

APRANGOS IR TEKSTILĖS PRAMONĖ

  1. UAB “Audėjas”, Baldinis audinys “ALANIJA”
  2. UAB „Omniteksas“, Moterų pižama iš bambuko pluošto
  3. UAB “Garlita”, Inovatyvūs megztiniai pagaminti iš verpalų prisotintų vitaminu E

MAŠINŲ IR ĮRENGIMŲ PRAMONĖ

  1. UAB “Šiaulių tauro televizoriai”, Analoginės ir skaitmeninės televizijos imtuvas “32086T
  2. UAB “Vakarų laivų remontas”, Laivas “DP FALCON”
  3. AB „Lietuvos geležinkeliai“, Modernizuotas manevrinis šilumvežis “ČME3M”
  4. AB „Vienybė“, Orapūtės kompresorinis mazgas “ALFA”
  5. UAB „Stropuva ir ko“, Kieto kuro katilas “Stropuva s20”
  6. Lietuvos energetikos institutas, Branduolinio kuro rinklių hermetiškumo kontrolės sistema Ignalinos AE „karštoje kameroje“
  7. “AB Snaigė”, Šaldytuvas “SNAIGĖ  RF31SM”

STATYBOS PRAMONĖ

  1. UAB Stamita, Daugiabučių gyvenamųjų namų ir komercinių patalpų kompleksas, Liepų g.2, Druskininkuose
  2. AB „Kauno tiltai“, Vilniaus pietinio aplinkkelio estakada, Savanorių prospekte, Vilniuje
  3. UAB „Vilniaus Rentinys“, Požeminis parkingas po administraciniu ir prekybinės paskirties pastatu Vilniaus g. 31/ Islangijos g. 1, Vilniuje
  4. UAB „Merko statyba“, Laisvalaikio ir prekybos centras „PANORAMA“
  5. UAB „Fegda“, Vilniaus pietų aplinkkelis (IXB transporto koridoriaus trūkstamos grandies statyba)
  6. UAB „Plungės Jonis“, Kauno keleivinės prieplaukos rekonstrukcija, Raudondvario pl.107c, Kaune
  7. AB „Panevėžio statybos trestas“, Panevėžio termofikacinė elektrinė
  8. AB „HANNER“, Mažaaukščių namų gyvenvietė „Verkių slėnis“
  9. UAB „Skala“, Kenos pasienio posto (stoties) modernizavimas
  10. AB “Miestprojektas”, Naujos baldų gamybos įmonės (faneruoti koriniai gaminiai) Karlų km., Visagino sav., Utenos apskr. Projektas
  11. UAB „Mitnija”, Lietuvos etnokosmologijos muziejus Kulionių kaime (Molėtų raj.)
  12. AB “Montuotojas”, AB “Achema” Azoto rūgšties cecho statyba. Agregatas Nr. 9
  13. UAB „BALTIC CONSTRUCTION DEVELOMPENT“, Karšto cinkavimo gamykla, Granito g., Vilniuje
  14. AB “YIT Kausta”, Gyvenamųjų namų kvartalas  “RIVERA”, Raitininkų g., Vilniuje

STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ PRAMONĖ

  1. AB “Klaipėdos kartonas “, Kartoninis korinis užpildas
  2. UAB „Markučiai“, Surenkamas gelžbetoninis namas
  3. AB „Jūrės medis“, Klijuotos medienos arkos gamyba pastato 84x120m stogo konstrukcijoms
  4. UAB „PAROC“, Vertikaliai orientuoto plaušo plokštė PAROC CGL 20cy, skirta garažų ir šaltų rūsių lubų konstrukcijų apsaugai nuo ugnies bei garso ir šilumos izoliacijai
  5. UAB „Megrame“ Medis, Medinis langas
  6. UAB “Vilpros pramonė”, Dūmtraukiai ir įdėklai į kaminus iš nerūdijančiio plieno

EKOLOGIJOS IR APLINKOSAUGINĖ PRAMONĖ

  1. UAB “Plungės lagūna”, “Mažeikių miesto nuotekų valymo įrenginiai”
  2. UAB “Traidenis”, “FLOTATORIUS”
  3. AB „Požeminiai darbai“, “Kauno miesto nuotekų valymo įrengimų išplėtimas, įdiegiant biologinio valymo grandį”
  4. UAB „Vilniaus vandenys“, “Švenčionėlių nuotekų valykla”
  5. VšĮ „Grunto valymo technologijos“, “Pramoninės gamybos atliekos monoetanolamino (MEA)  tirpalo biodegradacijos būdas”

CHEMIJOS PRAMONĖ

  1. AB “Mažeikių nafta”, Emulsuotas kuras (emulsuotas gudronas)
  2. AB “Higėja”, Kanalizacijos vamzdžių valiklis “KURMIS”
  3. AB „Naujoji Ringuva“, Dėmių valiklis “Ringuva X“ su tulžimi
  4. UAB firma „Koslita“, Dėmių valiklis „ŪLA“
  5. UAB „Maxit“, Klijai “TILE FIX”

FARMACIJOS PRAMONĖ

  1. UAB „Aconitum“, Maisto papildas “MENA CARDIN 7”
  2. UAB „Aconitum“, Maisto papildas “VITAMIN C prolong”
  3. UAB „Biosola“, Vitaminai paaugliams “ZIPPY”
  4. UAB „Valentis Pharma“, Maisto papildas sanariams “VERSAN”
  5. UAB „Žvėryno natūralios medicinos centras“, Alternatyvios medicinos maisto produktų tinkamumo tyrimo metodas – Maisto netoleravimo testas
  6. UAB “Sicor Biotech”, Vaistinis preparatas “TEVA GRASIN”

PASLAUGOS

  1. UAB Lietuvos parodų centras LITEXPO, “BALTTECHNIKA” – Tarptautinė technikos  ir technologijų, aplinkos apsaugos, energijos ir elektrotechnikos, elektronikos, prietaisų pramonės, inžinerinės kooperacijos paroda
  2. UAB „Lodvila“, Valstybės tarnautojo pažymėjimas
  3. AB “Lietuvos geležinkeliai”, “Susisiekimas tarp Vilniaus geležinkelio stoties ir tarptautinio Vilniaus oro uosto”

INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS

  1. „Penkių kontinentų bankinės technologijos”, Verslo procesų valdymo programinė įranga – ATMiQ
  2. 2. UAB “Gaumina”, Komunikacijos elektroninėje erdvėje strategijos sukūrimas

SIDABRO MEDALIAI

MAISTO PRAMONĖ – ALKOHOLINIAI GĖRIMAI, KONDITERIJA, ŽUVIES, DUONOS IR KITI GAMINIAI

  1. AB “Anykščių vynas”, “Bobelinė” trauktinė alk.35% tūrio
  2. AB „Vilniaus degtinė“, Degtinė „Sobieski“ su vyšniomis
  3. UAB “Alkava”, Konditerinis kepinys “Šakotis”
  4. UAB “Palasėja”, Kviečių pagalvėlės su cinamonu “CINAMONE”
  5. AB „Šiaulių duona“, Obuolių pyragas
  6. UAB „Mantinga“, “Vaisių” duona
  7. UAB „Vičiūnai ir partneriai“, Silkių file su prieskoniniu užpildu „Gardi“
  8. UAB “Plungės kooperatinė prekyba”, „Ypatingasis snieginis krabas“ 120 g

MAISTO PRAMONĖ – GRŪDŲ PRODUKTAI

  1. UAB “Akvatera”, Visavertis subalansuotas kačių ėdalas  “VIVO”
  2. AB „Kretingos grūdai“, Masalas žuvims “KRET-KOM 112”
  3. AB „Kauno grūdai“, Visaverčiai ėdalai suaugusiems šunims “CANIS MAJOR” su jautiena

MAISTO PRAMONĖ – PIENO PRODUKTAI

  1. UAB „INGMAN LEDAI“, Valgomieji ledai „Baltija“
  2. AB „Klaipėdos pienas“, Valgomieji ledai DIONE, Burbonų vanilės plombyras glaistytas šokoladiniu glaistu
  3. UAB „Marijampolės pieno konservai“, Lazdyno riešutų skonio karamelizuotas saldintas sutirštintas pienas „Riešutinis RUDUDU“

MAISTO PRAMONĖ – MĖSOS GAMINIAI

  1. AB “Kaišiadorių paukštynas”, Virta “Mažučių” dešra
  2. UAB „Agrovet“, Virta “Dosnuvos” dešra su sūriu
  3. UAB „Agrovet“, Virtos dešrelės su sūriu

MAISTO PRAMONĖ – ALUS IR NEALKOHOLINIAI GĖRIMAI

  1. AB „Gubernija“, Gaivi duonos gira
  2. UAB „Baltijos mineralinių vandenų kompanija“, Gaivusis gėrimas “MONA PLIUS L-KARNITINAS”

MAŠINŲ IR ĮRENGIMŲ PRAMONĖ

  1. UAB „Terekas“, Automatinė PET taros pūtimo mašina “TFA-3”

STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ PRAMONĖ

  1. AB “Dvarčionių keramika “, 45×45 formato akmens masės plytelių kolekcija “STRUKTURA”
  2. UAB „Baltijos Brasta“, Dušo kabinų kolekcija „HARMONIJA“

EKOLOGIJOS IR APLINKOSAUGINĖ PRAMONĖ

  1. UAB “Agrochema”, Durpių substratas kapų tvarkymui
  2. AB „Požeminiai darbai“, “Naujojo Marijampolės regioninio savartino įrengimas”

CHEMIJOS PRAMONĖ

  1. UAB “BIOK”, “MARGARITA” virtuvinis rankų muilas
  2. AB „Achema“, Melaminu modifikuota karbamido forrmaldehidinė derva (KFD) ½ E1

FARMACIJOS PRAMONĖ

  1. UAB „Aconitum“, Medicininės paskirties produktas “VISTEROX”
  2. UAB „Valentis Pharma“, Maisto papildas akims  “OCUVAL”

BALDŲ PRAMONĖ

  1. UAB „Lauksva“, Minkštų baldų komplektas “DANIELA“
  2. Z. Jakubynienės siuvimo įmonė, Svetainės komplektas “MATAS”

INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS

  1. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, “Penki TV” IP TV paslaugų paketas: elektroninis balsavimas, intelektualus būstas, kino teatras, vaizdo nuoma

2007 metai

AUKSO MEDALIAI

MAISTO PRAMONĖ – ALKOHOLINIAI GĖRIMAI, KONDITERIJA, ŽUVIES, DUONOS IR KITI GAMINIAI

  1. AB Alita, Trauktinė “Pelyno”
  2. AB Anykščių vynas, Juodųjų serbentų naturalus vynas “VORUTA“
  3. AB Stumbras, Duonos skonio degtinė “Stumbras”
  4. AB Stumbras, Brendžio ir slyvų skonio spiritinis gėrimas “Gloria”
  5. AB Vilniaus degtinė, Degtinė “Sobieski superior”
  6. AB Vilniaus degtinė, Balzamas “Karvedys”
  7. AB Vilniaus degtinė, Čepkelių trauktinė su spanguolėmis
  8. UAB Rūta, Saldainių rinkinys “Gintaro kelias”
  9. UAB Alkava, Tortas “Retro”
  10. AB Šiaulių duona, Kiaušininiai didriestainiai
  11. UAB Lietuviškas midus, Midaus nektaras “Vilnius”

MAISTO PRAMONĖ – GRŪDŲ PRODUKTAI

  1. AB Kauno grūdai, Mineraliniai vitamininiai papildai galvijams “Effectus”
  2. UAB Akvater, Kačių ėdalas “Borgo”

MAISTO PRAMONĖ – PIENO PRODUKTAI

  1. AB Pieno žvaigždės filialas Panevėžio pienas, Jogurto gėrimas “Smilgelė”
  2. AB Pieno žvaigždės filialas “Kauno pienas”, Varškė “Dvaro”
  3. AB Žemaitijos pienas, Ekologiškas sūris “Dobilas”

MAISTO PRAMONĖ – MĖSOS GAMINIAI

  1. UAB Agrovet, Kiaulienos maltinukai “Kąsnis”
  2. AB Vilniaus paukštynas, Karštai rūkytos dešrelės “Skanutės”
  3. AB Kaišiadorių paukštynas, Virtos dešrelės “Tigriukas”
  4. UAB Samsonas, Karštai rūkytas kumpis su kaulu
  5. UAB Samsonas, Elnienos šaltai rūkyta dešra

MAISTO PRAMONĖ – ALUS IR NEALKOHOLINIAI GĖRIMAI

  1. UAB Švyturys – Utenos alus, Alus “Švyturio” Premium Pils
  2. AB Gubernija, Alaus ir giros gėrimas “Dvaro mišas”
  3. UAB Baltijos mineralinių vandenų kompanija, Negazuotas žaliosios arbatos gėrimas GAJA su guaranos ekstraktu

APRANGOS IR TEKSTILĖS PRAMONĖ

  1. UAB Audėjas, Baldinis audinys “Luka”
  2. Lietuvos tekstilės institutas, Kostiumas apsaugantis nuo elektromagnetinių bangų poveikio

MAŠINŲ IR ĮRENGIMŲ PRAMONĖ

  1. UAB Kauno energetikos remontas, AB “Mažeikių nafta” katilų – utilizatorių KU-125šildymo paviršių blokų gamyba ir montavimas
  2. AB Snaigė, Naujos šaldytuvų linijos ICE LOGIC šaldytuvas RF 34SH10001
  3. UAB Šiaulių tauro televizoriai, Televizorius skystųjų kristalų ekranu “Angel E 32” su skaitmeniniu imtuvu
  4. UAB Precizika metrology, Precizinė ilgio kalibravimo sistema
  5. Kauno technologijos universiteto Gynybos technologijų institutas, Kompleksinė lazerinės ugnies imitavimo sistema
  6. UAB Kalvis, Automatizuotas centrinio šildymo katilas su mechanine pakura KALVIS-KSM 375-31
  7. UAB Sportinė aviacija, Sklandytuvas LAK-20T
  8. AB Vienybė, Kieto kuro katilas “Vienybė – 2.16”
  9. BĮ UAB VAE Legetecha, Geležinkelio kelio ir portalo krano bėgio sankirta

STATYBOS PRAMONĖ

  1. AB Montuotojas, Metilo eterio gamyklos Klaipėdos LEZ-e statyba
  2. UAB Skirnuva ir UAB Stamita, Druskininkų vandens pramogų parkas, Vilniaus al.13
  3. UAB Edrija, Statinys “Neringos miesto vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstrukcija ir plėtra”
  4. AB YIT Kausta, Gyvenamųjų namų kvartalas “Aušros namai”
  5. UAB Mitnija, Kauno Akropolis Karaliaus Mindaugo prospekte
  6. UAB Giedra, VšĮVilniaus universiteto ligoninės “Santariškių klinikos” kardiochirurginės reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus patalpų įrengimas
  7. AB Panevėžio statybos trestas, Šiaulių arenos statyba

STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ PRAMONĖ

  1. BĮ UAB Gargždų mida, Elestomerinė-bituminė lakštinė stogo danga “MIDA FIX TOP PV S5”
  2. UAB Hronas, Medinis langas kaustytas aliuminiu A’LUX
  3. UAB Markučiai, Begembis jungimas
  4. UAB AKFA, Medinės vidaus durys
  5. UAB Wavin Baltic, Wavin polietileninio PE100 vamzdžio gamyba Lietuvoje

EKOLOGIJOS IR APLINKOSAUGINĖ PRAMONĖ

  1. UAB Traidenis, Talpų korpusai pagaminti vyniojimo technologijos būdu
  2. UAB August ir Ko, Buitinių nuotekų valymo įrenginys
  3. Lietuvos energetikos institutas ir VĮ Ignalinos atominė elektrinė, Ignalinos AE I – ojo energijos bloko kuro sudeginimo 2-jo energijos bloko reaktoriuje kompleksas
  4. VšĮ.Grunto valymo technologijos, Inokuliatas “GVT” ir jo panaudojimas naftos angliavandeniliais užterštam gruntui ir vandeniui valyti

CHEMIJOS PRAMONĖ

  1. UAB Biok, “Margarita” šampūnai su gintaro ekstraktu,
  2. UAB Kauno stiklas

FARMACIJOS PRAMONĖ

  1. UAB Aconitum, Magnis+B6 complex
  2. UAB Mogemas, Maisto papildas “Hema2gen”
  3. UAB Valentis Pharma, Naturalių fermentų ir ekstraktų preparatas “GASTROVAL” geram virškinimui

BALDŲ PRAMONĖ

  1. UAB Grafų baldai, Modulinis minkštų baldų komplektas “Relax”
  2. UAB Ergolain baldai, Priimamojo (recepsijos) baldų serija “WAVE”

PASLAUGOS

  1. UAB Bega, Tranzitinio krovinio distribucija
  2. UAB Lodvila, Jūrininko knygelė
  3. UAB DPD Lietuva, DPD Classic sistema
  4. UAB Lietuvos parodų centras LITEXPO, Tarptautinė specializuota paroda BALDAI

INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS

  1. UAB Teltonika, Mobilusis telefonas TEL202
  2. UAB Penki kontinentai, Programinė įranga “Smart Safe”
  3. UAB Penki kontinentai, Elektroninės prekybos per “Penki TV” sistema

SIDABRO MEDALIAI

MAISTO PRAMONĖ – ALKOHOLINIAI GĖRIMAI, KONDITERIJA, ŽUVIES, DUONOS IR KITI GAMINIAI

  1. AB Naujoji rūta,Vafliniai saldainiai “Meška šiaurėje”
  2. UAB Naujasis Nevėžis, Sausi pusryčiai “Kviečiai su medumi”
  3. UAB Kėdainių konservų fabrikas, Kėdainių majonezas be konservantų

MAISTO PRAMONĖ – GRŪDŲ PRODUKTAI

  1. UAB Akvatera, Šunų ėdalas “Borgo”

MAISTO PRAMONĖ – PIENO PRODUKTAI

  1. UAB Lukšių pieninė, Proginis lietuviškas varškės sūris

MAISTO PRAMONĖ – ALUS IR NEALKOHOLINIAI GĖRIMAI

  1. UAB Švyturys-Utenos alus, Utenos “Utenos” alus 0,5 l skaidriame butelyje

STATYBOS PRAMONĖ

  1. UAB Skala, Kalnėnų individualių gyvenamųjų namų kvartalas Vilniaus mieste, Pavilnyje
  2. UAB Klaipėdos hidrotechnika, Statinys “Žuvininkystės projektų aukcionas Klaipėdoje”
  3. AS Merko Ehitus filialas, Statinys “Šiaulių regioninis savartynas Aukštrakiuose”

STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ PRAMONĖ

  1. AB Dvarčionių keramika, Sienų plytelių kolekcija “COLORE” su naujo tipo “PANO” dekoravimu

EKOLOGIJOS IR APLINKOSAUGINĖ PRAMONĖ

  1. UAB Šiaulių vandenys, Birutės vandenvietėje paruošiamas geriamasis vanduo
  2. AB Mažeikių nafta, Benzinas su bioetanoliu (etanoliu pagamintu iš biologinės kilmės etanolio)

CHEMIJOS PRAMONĖ

  1. AB Achema, Karbamido tirpalas “Ad Blue”
  2. UAB Agrochema, Skystos azoto, fosforo ir kalio trašos “Lyderis 9-9-9”

PASLAUGOS

  1. UAB Šiaulių vandenys, Abonentų aptarnavimo ir pardavimų departamento veiklos efektyvumo didinimas

INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS

  1. UAB Teltonika, Modemas “Modem USB/H7.2
  2. UAB “Apsaugos konsultacijų ir transporto kontrolės centras” (AKTKC), Individualus pagalbos įrenginys ER24 GSM

2006 metai

AUKSO MEDALIAI

MAISTO PRAMONĖ – ALKOHOLINIAI GĖRIMAI, KONDITERIJA, ŽUVIES, DUONOS IR KITI GAMINIAI

  1. AB “Stumbras”, Balzamas “Žalios devynerios”
  2. AB “Stumbras”, Šimtmečio degtinė “Stumbras”
  3. AB “Vilniaus degtinė”, Aromatizuota degtinė “Sobieski su obuoliais”
  4. AB “Alita”, Brendy “Alita XO”
  5. AB “Alita”, Putojantis vynas “Alita Prosecco”
  6. AB “Šiaulių duona”, “Varškės pyragas”
  7. UAB “Rūta”, Saldainių rinkinys “Lietuva”
  8. UAB “Kėdainių konservų fabrikas”, Natūralus pomidorų padažas su krienais
  9. UAB “Lietuviškas midus”, Midaus balzamas “Žalgiris”
  10. AB “Anykščių vynas”, Likeris “TOPI Brandy Cream”
  11. AB “Anykščių vynas”, “Antano” gazuotas sidras
  12. AB “Naujoji rūta”, Saldainiai “Mini griliažas”
  13. UAB “Alkava”, Tortas “Alkava”
  14. UAB “Nemuno kraštas”, Vaflinis pyragas Danutės  “Elegancija”
  15. UAB “Vilniaus majonezo gamykla”, Majonezas “Vilnius” mėsos patiekalams
  16. UAB “Amber pasta”, Makaronai “Gintariniai”
  17. UAB “Alytaus duona”, “Naminė duona”

MAISTO PRAMONĖ – GRŪDŲ PRODUKTAI

  1. AB “Kauno grūdai”, Aukščiausios rūšies kvietiniai miltai 550

MAISTO PRAMONĖ – PIENO PRODUKTAI

  1. AB ”Pieno žvaigždės” filialas „Panevėžio pienas”, Varškytė “MIAU”
  2. UAB “Belvederio sūrinė”, “Belvederio” sūris

MAISTO PRAMONĖ – MĖSOS GAMINIAI

  1. UAB “Agrovet”, Marinuota kiaulienos nugarinė “Kąsnis”
  2. UAB “Samsonas”, “Vaikiška magiška” virta dešra
  3. UAB “Stilsas”, Virtos pieniškos dešrelės
  4. UAB “Utenos mėsa”, Marinuota kiaulienos sprandinė su česnaku
  5. UAB “Biovela”, Virtų  rūkytų gaminių grupė “Virta rūkyta kumpinė dešra “Exclusive
  6. ŽŪB “Nematekas”, Paniruotas višienos file kepsnys, šaldytas
  7. AB “Kaišiadorių paukštynas”, Dūminė viščiukų filė (mažai rūkyta)

MAISTO PRAMONĖ – ALUS IR NEALKOHOLINIAI GĖRIMAI      

  1. UAB “Biržų alus”, “Alus 1686 Jubiliejinis”
  2. UAB “Švyturys-Utenos alus”, Nealkoholinis gėrimas gėrimas “Vichy Viva Fresh” braškių skonio

APRANGOS IR TEKSTILĖS PRAMONĖ

  1. UAB “Paliūtis”, SAUGI PROFESINĖ AVALINĖ, mod. 401P
  2. UAB “Audėjas”, Baldinis audinys “STELA”
  3. Lietuvos tekstilės institutas, Antimikrobinė tekstilė iš bambuko pluošto

MAŠINŲ, ĮRENGIMŲ, ELEKTRONIKOS IR ELEKTROTECHNIKOS PRAMONĖ

  1. Vandens šildymo katilas “Atrama – 9A.1”
  2. UAB “Šiaulių tauro televizoriai”, Spalvotas televizorius 32 colių įstrižainės, skystųjų kristalų ekranu, modelis “Angel E 32”
  3. UAB “Elgama elektronika”, Daugiafunkcinis elektroninis 0,25s tikslumo klasės elektros energijos skaitiklis EPQS
  4. AB “Snaigė”, AB “Snaigė” 

STATYBOS PRAMONĖ

  1. AB “Montuotojas”, „Inovatyvių medienos plokščių gamybos technologijų diegimas, siekiant sukurti stambiausią baldų gamybos tinklą Europos Šiaurės vakarų regione“ statyba Kazlų Rūdoje.
  2. AB “YIT Kausta”, Prekybos ir laisvalaikio centras “Mega”, Kaune
  3. UAB “Arkada”, “9 aukštų, 53 butų daugiabutis gyvenamas namas su požemine automobilių stovėjimo aikštele Taikos pr. 114, Klaipėda”
  4. AB “Iglus”, “Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės Bitės viešosios bibliotekos pastatų rekonstravimas ir nauja statyba”

STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ PRAMONĖ

  1. UAB “Hronas”, Medinis langas “EURO 84”
  2. AB “Dvarčionių keramika”, Sienų plytelių 250×400 mm kolekcija “MATERA”
  3. UAB “Paroc”, “PAROC SSB 1”
  4. UAB “Megrame”, “Bešviniai plastikiniai langai”

APLINKOSAUGINĖ PRAMONĖ

  1. UAB “Traidenis”, “Priešgaisrinis rezervuaras”
  2. AB “Mažeikų nafta”, “Dizelinas su RRME (Riebalų rūgščių metilo esteriu – pagamintu iš biologinės kilmės komponento rapsų alieju
  3. UAB “Vilniaus vandenys”, Tupatiškių vandentiekio stoties vandens gerinimo įrengimai
  4. UAB “Kauno energetikos remontas”, “16MW galingumo kūrykla naudojanti biokurą”
  5. UAB “Aukštaitijos vandenys”, UAB “Aukštaitijos vandenys”
  6. UAB “Plastic formo”, “Dvisienės cilindrinės talpyklos cheminėms medžiagoms”

CHEMIJOS PRAMONĖ

  1. AB “Achema”, “Azoto trąšos su siera”
  2. UAB “Koslita”, “Vonios kambario valiklis”

FARMACIJOS PRAMONĖ

  1. UAB “Aconitum”, Medicininės paskirties produktas “LIUBERIN”, regėjimui stiprinti su mėlynių ekstraktu

PASLAUGOS

  1. UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija “Bega”, Transporto logistinis gamyklos aptarnavimas

INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS

  1. UAB “Bilietai LT”, Elektroninė renginių bilietų platinimo sistema “BILIETAI LT”

SIDABRO MEDALIAI

MAISTO PRAMONĖ – ALKOHOLINIAI GĖRIMAI, KONDITERIJA, ŽUVIES, DUONOS IR KITI GAMINIAI

  1. UAB “Baltijos delikatesai”, Parūkyta skumbrės filė aliejuje
  2. UAB “Bijola”, Tortas “Traškutis”
  3. UAB “Gudobelė”, Duona “Gudobelės” raikyta
  4. UAB “Fazer Kepyklos”, Gardėsis “Premium Bandelių” šeima

MAISTO PRAMONĖ – GRŪDŲ PRODUKTAI

  1. AB “Kretingos grūdai”, Visaverčiai lesalai KRET KOM  P-1 (1,8 mm granulės mėsinių veislių viščiukams broileriams 1-8 d. amžiaus)

MAISTO PRAMONĖ – PIENO PRODUKTAI

  1. AB ”Pieno žvaigždės” filialas „Kauno pienas”, Ekologiškas jogurtas „BIOS
  2. UAB “Lukšių pieninė”, Keptas varškės sūris “Zanavykų”

MAISTO PRAMONĖ – MĖSOS GAMINIAI

  1. UAB “Kanrugėlė”, Šaltai rūkytas skilandis
  2. ŽŪB “Nematekas”, Karštai rūkytas “Eropos servelatas”
  3. AB “Vilniaus paukštynas”, Iškylautojų kepsnys (filė)

APRANGOS IR TEKSTILĖS PRAMONĖ

  1. UAB “Omniteksas”, Vyriškas apatinis komplektas iš poliprofileno

MAŠINŲ, ĮRENGIMŲ, ELEKTRONIKOS IR ELEKTROTECHNIKOS PRAMONĖ

  1. AB “Vienybė”, Pirties krosnelė “Vienybė PK1”
  2. AB “Grąžtai”, Universalus grąžtas

STATYBOS PRAMONĖ

  1. AB “Klaipėdos hidrotechnika”, “Klaipėdos valstybinio jūrų uosto įplaukos kanalo gilinimo iki 13,0 m. tarp 10 ir 115 krantinių I ir II etapai”
  2. UAB “Merko statyba”, “Medicinos diagnostikos centras, K. Žukausko 19, Vilnius”

APLINKOSAUGINĖ PRAMONĖ

  1. AB “Mažeikų nafta, “Benzinas su ETBE (etiltretbutilo eteriu – pagamintu iš biologinės kilmės komponento etanolio)”
  2. UAB “Kauno vandenys”, “Petrašiūnų vandenvietės vandens gerinimo įrenginiai

CHEMIJOS PRAMONĖ

  1. Vytauto Saldžiūno įmonė “Baltvila”, Vieno litro kibirėlis su IML (IN-Mold Lebeling) spauda
  2. UAB “Agrochema”, Skystosios amidinio azoto trąšos “Lyderis amino plius” su amidiniu azotu ir organinių medžiagų priedais

FARMACIJOS PRAMONĖ

  1. UAB “Aconitum”, Maisto papildas “SUPRA DERMAL”, su hialurano rūgštimi, selenu, cinku odos stangrumui, elastingumui padidinti, raukšlėtumui sumažinti

BALDŲ PRAMONĖ

  1. UAB “Softimus”, Minkštasis sėdimasis – miegamasis baldas “Kvadrat”

INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS

  1. UAB “Teltonika”, “Pagalbos telefonas-GH1200”
  2. UAB “Penkių kontinentų grupė”, „ATMeye“ produktų grupė

2005 metai

MAISTO PRAMONĖ – Duonos gaminiai:

  1. UAB „Vilniaus duona“, Bandelės IMK
  2. UAB „Klaipėdos duona“, Baltų šviesioji duona
  3. UAB „Klaipėdos duona“, Apvalūs vaflių lakštai
  4. UAB „Alkava“, Tortas „Drakonas“

MAISTO PRAMONĖ – Konservuoti gaminiai

  1. UAB „Vilniaus majonezo gamykla“, Majonezas „Vilnius Provansalio“
  2. UAB „Baltijos delikatesai“, Skumbrės filė paprikos padaže
  3. UAB „Kėdainių konservų fabrikas“, Tunas su kukurūzais sumuštiniams
  4. UAB „Švenčionių vaistažolės“, Žolelių arbata „ETNO“ „Aksominis vakaras“

MAISTO PRAMONĖ – Alkoholiniai gėrimai

  1. AB „Vilniaus degtinė“, Aromatizuota degtinė „Sobieski su spanguolėmis”
  2. AB „Anykščių vynas“, LABANORO MEDŽIOTOJŲ trauktinė
  3. AB „Anykščių vynas“, Likeris „TOPI Mango&Maracuja“
  4. AB „Alita“, Brendis „Alita“
  5. AB „Alita“, Degtinė „Premium Gera Grapefruit“
  6. AB „Stumbras“, „Stumbro“ patentuota trauktinė pipirinė su medumi
  7. AB „Stumbras“, Originali lietuviška auksinė degtinė

MAISTO PRAMONĖ – Mėsos gaminiai

  1. UAB „Samsonas“, „TARYBINĖS MEDŽIOTOJŲ“ karštai rūkytos dešrelės
  2. UAB „Samsonas“, „BARBEKIU“ kepamosios dešrelės
  3. ŽŪB „Nematekas“, Virtos dešrelės „Jokių E“
  4. ŽŪB „Nematekas“, Vytinta „Vikingų“ dešra
  5. ŽŪB „Nematekas“, Karštai rūkyta „Delikatesinė broilerių krūtinėlė“
  6. UAB „Utenos mėsa“, Vytintas kumpis „Lietuviškas standartas“
  7. UAB „Utenos mėsa“, Sterilizuotas paštetas „Lietuviškas standartas“
  8. UAB „Biovela“, „Sterilizuotas paštetas kumpio kremas vaikams“
  9. UAB „Rovisa“, Vytinta jautienos nugarinė
  10. UAB „Rovisa“, Kepta įdaryta nugarinė su sūriu
  11. UAB „Tauragės maistas“, Karštai rūkytas „Senovinis kumpis“
  12. UAB „Tauragės maistas“, Šaltai rūkytas aromatinis kumpelis

MAISTO PRAMONĖ – Pieno gaminiai

  1. AB „Rokiškio sūris“, Fil. Ukmergės pieninė, „Proginis“ varškės sūris
  2. UAB „INGMAN LEDAI“, „CITY VIVA“ ledai
  3. AB „Pieno žvaigždės“,Fil. Pasvalio sūrinė, Fermentinis sūris „Baltija“
  4. UAB „Marijampolės pieno konservai“, Saldintas sutirštintas pieninis produktas

MAISTO PRAMONĖ – Grūdų gaminiai

  1. AB „Kauno grūdai“, „Maistiniai kviečių gemalai“

MAISTO PRAMONĖ – Alus

  1. UAB „Švyturys – Utenos alus“, Alus „Švyturys Extra Draught“

TEKSTILĖS PRAMONĖ

  1. AB „Audimas“, Slidinėjimo kostiumas „Torino 2006“
  2. UAB „Audėjas“, Baldinis audinys „Ema“

STATYBA

  1. UAB „Kauno energetikos remontas“, Pėsčiųjų viadukas per Kauno miesto šiaurinį aplinkkelį
  2. UAB „Constructus“, PET žaliavos gamykla Klaipėdos rajone
  3. UAB „Hidrostatyba“, Basanavičiaus g. rekonstrukcija Palangoje
  4. UAB „Jungtinės pajėgos“, „Individualūs gyvenamieji namai“, Aštuntas katalogas 2005 m.

STATYBOS PRAMONĖ

  1. UAB „Betonika“, BASHALL (Pagrindinė salė) statybos sistema
  2. UAB „Serfas“, Armatūros tinklas betono armavimui
  3. UAB „Paroc“, PAROC WAS 50

CHEMIJOS PRAMONĖ

  1. AB „Lifosa“, Monokalcio fosfatas
  2. UAB „Agrochema“, Skystosios kompleksinės trąšos „LYDERIS 4-10-12“
  3. UAB „Aconitum“, „Cardioglucan“ kapsulės

APLINKOSAUGINĖ PRAMONĖ

  1. UAB „Traidenis“, Nuotekų siurblinė
  2. UAB „Šiaulių vandenys“, Šiaulių miesto nuotekų valykla

INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS

  1. UAB „AKTKC“, Pagalbos apsaugos ir valdymo paslaugų kompleksas gyventojams „Bitė saugiems namams“

MAŠINŲ GAMYBA

  1. AB „Astra“, Slėgtiniai indai iš nerūdijančio plieno
  2. AB „Vienybė“, „VIENYBĖ-S“ (Katilas – viryklė)
  3. KTU Gynybos technologijų institutas, Imitacinio šaudymo iš 60 mm ir 120 mm minosvaidžių treniruočių įranga
  4. UAB „Šiaulių Tauro televizoriai“, Spalvotas televizorius „TV 20SL“

PASLAUGOS

  1. UAB „Interipa“, filialas „Švarumo centras“ – Joglė, Tekstilės ir odinių/kailinių gaminių valymo paslaugos
  2. VšĮ Birštono „Tulpės“ sanatorija, Organizmo sveikatinimo ir grožio paslaugų kompleksai
  3. UAB „Būsto studija“, Žurnalas „Geras skonis“
  4. Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“, Logistinis projekatas „Šilko kelias“
  5. AB „Klaipėdos laivų remontas“, Kruizinių laivų, pramoginių laivų ir jachtų priėmimas bei aptarnavimas
  6. UAB „Arijus“, Krovinių gabenimo paslauga „Jūrų greitkelis“

SIDABRO medaliai

MAISTO PRAMONĖ – Duonos gaminiai 

  1. UAB „Vilniaus duona“, AGOTOS duona

MAISTO PRAMONĖ – Konservuoti gaminiai

  1. UAB „Vilniaus majonezo gamykla“, Majonezas „Vilnius garstyčių“

MAISTO PRAMONĖ – Mėsos gaminiai

  1. ŽŪB „Nematekas“, Kepti vištienos kepsneliai „Švelnumas“
  2. UAB „Agrovet“, Marinuota jautienos nugarinė „Kąsnis – Ekspres“

MAISTO PRAMONĖ – Grūdų gaminiai

  1. AB „Kėdainių grūdai“, Šunų ėdalas „Amsis“

MAISTO PRAMONĖ – Alus

  1. 1.AB „Kalnapilio Tauro grupė“, Alus „Tauras Ekstra“

BALDŲ PRAMONĖ

  1. UAB „Zbiga“, Sofa „Magrė – Lyon“

STATYBOS PRAMONĖ

  1. UAB „Sabonio klubas ir partneriai“, Stiklo paketas „Thermo SKP“

CHEMIJOS PRAMONĖ

  1. AB „Achema“, Skystosios kompleksinės trąšos „Gabija“ žydinčioms gėlėms
  2. UAB „Koslita“, Laminuotų grindų ploviklis „Ūla“
  3. UAB „Biok“, Margarita“ alaus šampūnas

INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS

  1. UAB „Penki kontinentai“, Šviesolaidinis interneto ryšio tinklas „Skynet“

MAŠINŲ GAMYBA

  1. UAB „Vakarų Metalgama“, Metalo valymas – gruntavimas

PASLAUGOS

  1. UAB „Baltic Logistic System Vilnius“, „Bizpak – DPD“

2004 metai

 APRANGOS IR TEKSTILĖS PRAMONĖ

  1. AB „Linas“, Staltiesė KLASIKA
  2. AB „Audėjas“, Baldinis audinys VAKARĖ

 FARMACIJOS IR CHEMIJOS PRAMONĖ

  1. AB „Achema“,  Medienos klijai LIPALAS D4
  2. AB „Naujoji Ringuva“, Muilas LINEA HERBAL su MEDETKOMIS

 STATYBOS PRAMONĖ

  1. AB „Kauno ketaus liejykla“,  Lauko inžinerinių apžiūros šulinių apvalūs dangčiai
  2. UAB „Kauno energetikos remontas“, Kauno Aleksoto tilto vidurinės dalies 25 metrų ilgio sijos
  3. UAB „Megrame“ Medis, Medinės lauko durys
  4. UAB Lietuvos parodų centras „LITEXPO“,  Tarptautinė specializuota statybos ir remonto paroda RESTA

 STATYBA

  1. AB „Montuotojas“,  AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ birių produktų terminalas
  2. AB „Panevėžio statybos trestas“, UAB „LITMALT“ gamyklos išplėtimas Panevėžyje
  3. UAB „Constructus“,  Naujasis Vilniaus m. savivaldybės centras
  4. UAB „Jungtinės pajėgos“, Individualus gyvenamasis namas B2

 MAŠINŲ IR PRIETAISŲ PRAMONĖ

  1. AB „Vilniaus Vingis“, Kreipimo sistemų balno formos ričių vyniojimo automatas EVA-4
  1. AB „Atrama“, Židinys su vandens kontūru ATRAMA-Ž-01

 ELEKTRONIKOS IR ELEKTROTECHNIKOS PRAMONĖ

  1. AB „Ekranas“,  Spalvinių kineskopų ekranų dengimo liuminoforiniais švytalais visiškai automatizuota linija

 APLINKOSAUGINĖ ĮRANGA IR TECHNOLOGIJOS

  1. UAB „Vilniaus vandenys“,  Vandens gavybos ir tiekimo technologinių procesų kontrolės ir valdymo sistema

 INFORMACINĖS  TECHNOLOGIJOS IR KOMUNIKACIJOS

  1. UAB „Merakas“,  Viešojo transporto eismo planavimo ir optimizavimo programinė sistema PIKAS

 MAISTO PRAMONĖ – Pienas, pieno produktai

  1. AB „Pieno žvaigždės“ fil. „Mažeikių pieninė“,  Tepamasis varškės sūrelis MŪSŲ su žalumynais
  2. AB „Rokiškio sūris“,  Sūris GOJA
  3. UAB „Vilkyškių pieninė“,  Fermentinis sūris PRŪSIJA
  4. AB „Panevėžio pienas“, Braškinis pieno gėrimas MIAU

 MAISTO PRAMONĖ – Mėsa, mėsos gaminiai

  1. UAB „Biovela“, Vytinta Jubiliejinė dešra
  2. UAB „Biovela“, Vytintas „Kentaurų“ kumpis
  3. UAB „Biovela“, Virtos EURODEŠRELĖS
  4. UAB „Vilniaus mėsa“,  NYKŠTUKŲ virtas paštetas
  5. UAB „Vilniaus mėsa“,  TIP TOP vytintos dešrelės
  6. UAB „Utenos mėsa“,  Virta dešra LIETUVIŠKAS STANDARTAS
  7. UAB „Grimeda“,  Vytinta kiaulienos nugarinė
  8. AB „Tauragės maistas“, Šaltai rūkyti naminiai lašiniai
  9. UAB „Samsonas“,  TARYBINĖ šalto rūkymo dešra
  10. UAB „Rovisa“,  Karštai rūkyta BAJORŲ dešra

 MAISTO PRAMONĖ – Alus ir nealkoholiniai gėrimai

  1. UAB„Birštono mineraliniai vandenys“ ir Ko,  Natūralus mineralinis vanduo VYTAUTAS
  1. UAB „Švyturys-Utenos alus“, ŠVYTURIO JUBILIEJINIS   1784

 MAISTO PRAMONĖ – Maisto pramonės sektorius

  1. UAB „Vilniaus duona plius“,  MOČIUTĖS tamsi ruginė duona
  2. UAB „Fazer Gardėsis“, VAIKŲ SVAJONIŲ  BANDELĖ
  3. UAB „Jurbarko duona“,  EURO duona
  4. AB „Kauno duona“,  PRISIKĖLIMO ŠVENTOVĖS GAMINIAI batonas
  5. UAB „Nemuno kraštas“, MAMOS  pyragėliai
  6. UAB „Alkana“,  Tortas TRIUMFAS
  7. UAB „Rūta“, Saldainių rinkinys LAISVĖS ALĖJA
  8. UAB „Kraitenė“, Mažai sūdyta silkių filė aliejuje ZIGMAS
  9. AB „Stumbras“, Trauktinė STUMBRO STARKA
  10. 10.AB „Stumbras“, Likeris KRUPNIKAS
  11. AB „Alita“, Degtinė PREMIUM GERA APPLE
  12. AB „Alita“, Brendis ALITA
  13. UAB „Itaina“, Putojantis vynuogių vynas ITALIANA VICE
  14. UAB „Lietuviškas midus“,  Lietuviško midaus nektaras SUKTINIS

 MEDIENOS PERDIRBIMO, POPIERIAUS IR BALDŲ PRAMONĖ

  1. AB „Klaipėdos baldai“, Miegamojo baldų rinkinys ANDA
  2. UAB „Grafų baldai“, Svetainės baldų komplektas AMBASADORIUS
  3. UAB „Gurda“, Stalas Y
  4. UAB „Dastra“, Pergolinė sistema MODERATO
  5. UAB „Softimus“, Minkštas sėdimas baldas SOFAN

SIDABRO medaliai

 APRANGOS IR TEKSTILĖS PRAMONĖ

  1. „Lietuvos tekstilės institutas“, Šarvinė liemenė
  2. AB „Audimas“, Sportinė apranga su ženšenio apdaila

 FARMACIJOS IR CHEMIJOS PRAMONĖ

  1. UAB „Agrochema“, Skystos trąšos LYDERIS SUPER
  2. UAB „Koslita“, Keraminių emaliuotų paviršių valiklis CREAM CLEANER

 STATYBOS PRAMONĖ

  1. UAB „Gargždų mida“, Bituminės lanksčiosios čerpės

 STATYBA

  1. AB „YIT Kausta“, Administracinis komercinis pastatas Švitrigailos g. 11, Vilniuje

MAŠINŲ IR PRIETAISŲ PRAMONĖ

  1. UAB „Schmitz Cargobull Baltic“,  Didžiatūris izoterminis autotraukinys-šaldytuvas
  2.  UAB „Nelsas metal“, Falcinių stogų lakštų lenkimo staklės LS

 MAISTO PRAMONĖ – Pienas, pieno produktai

  1. AB „Rokiškio sūris“ fil. „Utenos pienas“,  Kremas ENDŽOJ

 MAISTO PRAMONĖ – Mėsa, mėsos gaminiai

  1. AB „Tauragės maistas“, Šaltai rūkyta kiaulienos nugarinė
  1. UAB „Utenos mėsa“, Karštai rūkyta dešra LIETUVIŠKAS STANDARTAS

 MAISTO PRAMONĖ – Alus ir nealkoholiniai gėrimai

  1. Čygo-Kalkio TŪB „Rinkuškiai“, Alus PORT LIGHT

 MAISTO PRAMONĖ – Maisto pramonės sektorius

  1. UAB „Vilniaus duona plius“, VILNIAUS duona
  2. UAB „Pasvalio duona“, VENTOS duona
  3. UAB „Naujasis Nevėžis“,  SŪRŪS KVIEČIAI su grietinės skoniu ir svogūnais
  4. UAB „Provit Industrija“,  Kepta plekšnė pomidorų padaže

 MEDIENOS PERDIRBIMO, POPIERIAUS IR BALDŲ PRAMONĖ

  1. Z. Jakubynienės siuvimo įmonė, Svetainės baldų komplektas MAGDA

Nugalėtojai, apdovanoti DIPLOMAIS

 APRANGOS IR TEKSTILĖS PRAMONĖ

  1. AB „Utenos trikotažas“, Vyriško trikotažo komplektas

 FARMACIJOS IR CHEMIJOS PRAMONĖ

  1. UAB „Aconitum“,  Homeopatinis preparatas ACOTINUM

 STATYBOS PRAMONĖ

  1. UAB „Rannila Lietuva“, Profiliuoti plieno lakštai RAN 20 VNO
  2. AB „Dvarčionių keramika“, Glazūruotos keraminės ir akmens masės plytelės ALISA
  3. UAB „Paroc“,  Universalios akmens vatos plokštės PAROC UNS 37
  4. UAB „Baltijos brasta“, Dušo kabina

 STATYBA

  1. UAB „Stamita“, Prekybos centro Kaune stiklinis fasadas
  2. AB „Miestprojektas“, Kauno geležinkelio stoties keleivių rūmų ir požeminės pėsčiųjų perėjos rekonstravimo projektas bei pėsčiųjų perėjos rekonstravimo projektas bei pėsčiųjų perėja (tunelis)Vytauto pr.ir M.K.Čiurlionio g. sankryžoje

 MAŠINŲ IR PRIETAISŲ PRAMONĖ

  1. AB „Vienybė“,  Židinys-krosnelė VIENYBĖ-04
  2. AB „Snaigė“, Dviejų kamerų šaldytuvas-šaldiklis RF360-4701A

 MAISTO PRAMONĖ – Pienas, pieno produktai

  1. AB „Rokiškio sūris“ fil. „Ukmergės pieninė“,  &JOY gėrimas.Tropinių vaisių

 MAISTO PRAMONĖ – Mėsa, mėsos gaminiai

  1. ŽŪB „Nematekas“, Rūkyta PRŪSIŠKA dešra
  2. UAB „Vilkė“, KLAIPĖDOS servelatas virtas rūkytas
  3. UAB „Natanga“, MASKVOS karštai rūkyta dešra

 MAISTO PRAMONĖ – Maisto pramonės sektorius

  1. UAB „Alkava“, Tortas VYŠNIŲ SODAS
  2. UAB „Rūta“, Kreminiai saldainiai IŠDAIGA
  3. UAB „Baltijos delikatesai“, Skumbrės filė aliejuje su ananasais
  4. UAB„Birštono mineraliniai vandenys“ ir Ko, Vienuolių trauktinė juodųjų serbentų skonio 22 proc., 0,5 L

 MEDIENOS PERDIRBIMO, POPIERIAUS IR BALDŲ PRAMONĖ

  1. UAB „Sintuva“, Kėdė ROCKY
  2. UAB „Aurika“, Etikečių folijavimo, reljefinio iškėlimo ir numeravimo paslauga

2003 metai
  1. Švelnioji varškė „MŪSŲ“, AB Pieno žvaigždės Mažeikių pieninė
  2. Glaistyti varškės sūreliai „NYKŠTUKAS“, AB Panevėžio pienas
  3. „CREDO SUN“ citrininis ir braškinis šerbetas ant pagaliuko, UAB Ingman ledai
  4. Vištienos grynuoliai, ŽŪB Nematekas
  5. Pipirinis aptepas, UAB Samsonas
  6. Virta EURODEŠRA, UAB Biovela
  7. DAINAVOS vytinta dešra, AB Vilniaus mėsos kombinatas
  8. Parūkyta RAUDESOS dešra, AB Mėsa
  9. Virtos dešrelės SVEIKUOLIŲ, Irtmono firma „Rovisa“
  10. Rūkyta dešra TĖVIŠKĖS DŪMAS, UAB Natanga
  11. Virtos pieniškos dešrelės, UAB Agrovet
  12. KRET-KOM 101 visaverčiai pašarai kailiniams žvėreliams (šinšiloms), AB Kretingos grūda
  13. Kalnapilis PILSNER, AB Kalnapilio-Tauro grupė
  14. Alus ŠVYTURIO BALTAS, UAB Švyturys-Utenos alus
  15. Alus GUBERNIJOS EKSTRA, AB Gubernija
  16. GEROS PROGOS alus, AB Kauno alus
  17. Natūralus mineralinis vanduo RASA SILPNAI GAZUOTAS, UAB Druskininkų rasa
  18. Putojantis vynuogių vynas ITALIANA BRIUTAS, UAB Italiana International
  19. Lietuviško midaus nektaras DU KELIAI, UAB Lietuviškas midus
  20. Brendis STUMBRO, AB Stumbras
  21. Degtinė PREMIUM GERA, AB Alita
  22. MARČIOS duona, UAB Prienų duona
  23. LAUKTUVIŲ duona, AB Šiaulių duona
  24. CUKRINIAI sausainiai, AB Kauno duona
  25. Natūralioji skumbrės filė su aliejumi, UAB Baltijos delikatesai
  26. Natūralios menkės kepenėlės, UAB P and P Provit Industrija
  27. Saldainių rinkinys SALDUS HOROSKOPAS, AB Naujoji rūta
  28. Desertiniai saldainiai PAGAL SENUOSIUS ANTANO GRICEVIČIAUS RECEPTUS, UAB Rūta
  29. „Danutės“ VAFLINIS pyragas, UAB Nemuno kraštas
  30. Daumantų pomidorų padažas TRADICINIS, UAB Vesiga
  31. Karininko uniforminis megztinis, UAB Garlita
  32. Aprangos komplektas iš membraninės medžiagos, „kvėpuojantis“, saugantis nuo lietaus ir vėjo, Lietuvos tekstilės instituta
  33. Audinys OTTO, AB Audėjas
  34. Siūtas gaminys NIDA, AB Linas
  35. Sportinės aprangos kostiumas, AB Audimas
  36. Korpusiniai baldai jaunimui INI, AB Vilniaus baldų kombinata
  37. Miegamojo baldų rinkinys ACTUS, AB Klaipėdos baldai
  38. Virtuvinių baldų kolekcija LEITĖ, AB Šilutės balda
  39. Ergonomiška kėdė SUPRA, UAB Gurda
  40. Šampūnas plaukams MARGARITA KIAUŠININIS, UAB Biok
  41. Orkaičių želė-valiklis JĖGA PLIUS, UAB Koslita
  42. Stiklaplasčio vonios purvo ir mineralinio vandens terapijai, UAB Plastic formo
  43. Įtemtai armuotas gelžbetoninis pabėgis, UAB Swetrak
  44. Glazūruotos akmens masės plytelės (33,3×33,3 cm), AB Dvarčionių keramika
  45. Profiliuoti plieno lakštai RAN 26, UAB Rannila Lietuva
  46. Smėlio ir žvirgždo mišinys frakcija 0/4, UAB NCC INDUSTRI
  47. Naujos kartos plastikinis langas su savaimine ventiliavimo sistema, UAB Megrame
  48. Ventiliuojamų fasadų plokštės PAROC WAS 35, UAB Paroc
  49. Sporto, pramogų ir verslo centras FORUM PALACE Vilniuje, AB Kausta
  50. Tiltas per Nerį ties Vrublevskio gatve, UAB Kelprojektas
  51. Verslo centras Alytuje, (Naujoji g. 3), UAB Skirnuva
  52. Uogų skynimo kombainas USK-1 JOVARAS, AB Radviliškio mašinų gamykla
  53. Židinys-krosnelė VIENYBĖ, AB Vienybė
  54. Dviejų kamerų šaldytuvas/šaldiklis RF310-1503A+, AB Snaigė
  55. Spalvoto vaizdo televizorių kreipiamųjų sistemų derinimo įrenginys „VINGELIS 2“, AB Vilniaus vingis
  56. Visai plokščio ekrano 38 cm įstrižainės kineskopas, AB Ekranas
  57. Naftos produktų surinkimo sistema, UAB Traidenis, AB Lietuvos geležinkeliai
  58. Vilniaus nuotekų valykla, UAB Vilniaus vandenys
  59. Tildės biuras 2004, UAB Tildės informacinės technologijos
  60. Interaktyvi duomenų valdymo sistema „MŪSŲ LIETUVA 2004“, UAB Saulės spektras

DIPLOMAI

  1. Jogurtas „Labas rytas“ su persikais ir abrikosais, AB Pieno žvaigždės Kauno pieninė
  2. Biovarškės sūris 13 proc., Bariūnų ŽŪB
  3. Valgomieji ledai „IceDream“ jogurtiniai ledai su juodųjų serbentų uogiene, AB Kauno pieno centras
  4. ŠVENTINIS paštatas, AB Vilniaus mėsos kombinatas
  5. DZŪKIŠKA dešra, I.Mėdžiuvienės firma „Čečeta“
  6. SERVELATAS vytinta dešra, AB Vilniaus mėsos kombinatas
  7. Virtas-rūkytas NIDOS SERVELATAS, UAB Agrovet
  8. Virta daktariška dešra, UAB Agrovet
  9. Virtos EKSTRA dešrelės, UAB Biovela
  10. Sojų dribsniai, Labdaros ir paramos fondo „Esca Bona“ įmonė
  11. Alus EURO, UAB Švyturys-Utenos alus
  12. Alus LEDUKAS, AB Gubernija
  13. PILIES PREMIUM alus, AB Kauno alus
  14. Lietuviškas midus TRAKAI, UAB Lietuviškas midus
  15. Degtinė PREMIUM GERA VANILLA, AB Alita
  16. Natūralioji cheko filė aliejuje su džovėmis, UAB Baltijos delikatesai
  17. Natūralios menkės kepenys, UAB Baltijos delikatesai
  18. Silkė EGLUTĖ, Kanaševičiaus personalinė įmonė „Desė“
  19. Kreminės masės saldainiai CAPPUCCINO, UAB Rūta
  20. DanSukker cukrus 1 kg pakuotėje, AB Danisco Sugar Kėdainiai
  21. Daniškas pyragas su vyšniomis, UAB Mantinga
  22. Daumantų pomidorų padažas KINIETIŠKAS, UAB Vesiga
  23. Maišeliai arbatžolėms GURMANS, AB Klaipėdos kartonas
  24. Svetainės komplektas LEO, UAB Justluka
  25. Svetainės baldų komplektas IEVA, Jakubonienės siuvimo įmonė
  26. Dažytos kietosios medienos plaušų plokštės, AB Grigiškės
  27. Trąšų mišinys BULVĖMS, AB Achema
  28. CARDIO FORMULA, UAB Aconitum
  29. Apdailos tinkas, UAB Alkesta
  30. Apšiltintų liktinių klojinių-blokelių sistema iš polistireninio putplasčio, UAB Statinių apšiltinimo medžiagos
  31. Medžio-stiklo fasadas, UAB Doleta
  32. Grūdų saugykla Joniškyje, AB Montuotojas
  33. K. Čiurlionio galerijos rekonstrukcija, UAB Marijampolės statyba
  34. VŠĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos I reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus patalpų rekonstrukcija, UAB Giedra
  35. Individualių gyvenamųjų namų katalogas, UAB Jungtinės pajėgos
  36. Balionas propano-butano dujoms, AB Atrama
  37.  Centrinio šildymo katilas ATRAMA -15“, AB Atrama
  38. Šilumos skaitiklis SKS – 3, UAB Katra
  39. Laido (kabelio) priimtuvas, UAB Pergalės koncernas
  40. Kineskopų derinimo įrenginys, UAB Elintos prietaisai
  41. Kompleksinė technologija gruntui nuo naftos ir jos produktų apvalyti, V.Į. Grunto valymo technologijos
  42. Personalo ir darbo apmokėjimo proceso valdymo sistema „ALGA 2000“ ORACLE, Edrana verslo valdymo sistemos
  43. Elektroninis dokumentų pateikimas internetu „EPAY SISTEMA“, UAB Nacionalinis atsiskaitymų centras

2002 metai

STATYBOS PRAMONĖ

  1. KERAMINĖS GRINDŲ PLYTELĖS “COTTO”, AB “Dvarčionių keramika”
  2. POLISTIRENINIO PUTPLASČIO PLOKŠTĖS “TERMOPORAS”, AB “Ukmergės gelžbetonis”

STATYBA

  1. ISTORIJOS IR ARCHITEKTŪROS PAMINKLO LIETUVOS BUVUSIOS PREZIDENTŪROS RESTAURACIJA, UAB “Marijampolės statyba”
  2. BIRŽŲ MIESTO NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIAI, AB “Panevėžio statybos trestas”
  3. AB “LIFOSA” SIEROS RŪGŠTIES CECHO REKONSTRUKCIJA, AB “Montuotojas”

APLINKOSAUGA

  1. ANTAVILIŲ VANDENTIEKIO STOTIES VANDENS GERINIMO ĮRENGINIAI, UAB “Vilniaus vandenys”
  2. STATYBINIO LAUŽO PERDIRBIMAS Į ANTRINES ŽALIAVAS, Klaipėdos jūrų krovinių kompanija “BEGA”
  3. GYVENVIEČIŲ IR NAUJAI STATOMŲ KVARTALŲ NUOTĖKŲ VALYMO ĮRENGINIAI, UAB “Traidenis”

INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS

  1. INTERNETO TURINIO VALDYMO SISTEMA “BUILDING BLOX 4 WEB”, UAB “Gaumina”
  2. BANKTRON – DAUGIAKANALĖ ELEKTRONINIŲ FINANSINIŲ IR BANKINIŲ PASLAUGŲ PROGRAMINĖ ĮRANGA, UAB “Etronika”
  3. IRKLAVIMO VARŽYBŲ INFORMACINĖ SISTEMA “VILTIS”, Elevėja, Vilnet, Teltonika, Sybase (įmonių grupė)

ELEKTRONIKA IR ELEKTROTECHNIKA

  1. VISAI PLOKŠČIO EKRANO 54 cm ĮSTRIŽAINĖS TELEVIZINIS KINESKOPAS, AB “Ekranas”
  2. UNIVERSALUS VALDIKLIS TUV-02 SU INTEGRUOTOMIS GSM, GPRS BEI GPS SĄSAJOMIS, SKIRTAS AUTOMATIZUOTAI KONTROLEI IR NUOTOLINIAM VALDYMUI REALIZUOTI STACIONARIUOSE BEI JUDRIUOSE OBJEKTUOSE, UAB “Telekontos” technologijos

MAŠINŲ IR PRIETAISŲ GAMYBA

  1. UŽLANKINIŲ (FALCINIŲ) STOGŲ SKARDOS LAKŠTŲ GAMYBOS STAKLĖS, UAB “Nelsas metal”
  2. KREIPIMO SISTEMŲ BALNO FORMOS RIČIŲ VYNIOJIMO AUTOMATAS EVA – 3M, AB “Vilniaus Vingis”
  3. AUTOMATIZUOTO VANDENS SKAITIKLIŲ PATIKRINIMO IR REGULIAVIMO LINIJA, J.Gecevičiaus mokslinių paslaugų firma GTV
  4. CENTRINIO ŠILDYMO KATILAS “KALVIS-3MPP (gaminių serija MP), UAB “Šiaulių tauro kalvis”

APRANGA IR TEKSTILĖ

  1. UŽUOLAIDINIS AUDINYS “DELTA”, AB “Audėjas”
  2. APRANGA, APSAUGANTI NUO ATOMINIO, BIOLOGINIO IR CHEMINIO POVEIKIO, Lietuvos tekstilės institutas
  3. PUSLININIS AUDINYS ART. 4P42, AB “Linų audiniai”
  4. KIRPTOS AUDINĖS KAILINIAI SU ŠINŠILA “JUODOJI NAKTIS”, UAB “Nijolė ir partneriai”

BALDAI IR MEDIENA

  1. MIEGAMOJO BALDŲ KOMPLEKTAS “MINGA”, AB “Klaipėdos baldai”
  2. VALGOMOJO KOMPLEKTAS “ŠALNA”, AB “Venta”

CHEMIJOS PRAMONĖ IR FARMACIJA

  1. KALCIO GLIUKONATO IR VITAMINO D 3 TABLETĖS, UAB “Liuks”
  2. PLASTIKINIŲ PAKUOČIŲ GRUPĖ SU SPAUDA, V.Saldžiūno firma “Baltvita”

PIENO PRODUKTAI

  1. FERMENTINIS SŪRIS “LILIPUTAS”, UAB “Marijampolės pieno konservai”
  2. VALGOMIEJI LEDAI “SUPER VIVA”, BĮ UAB “Ingman Vega”

GĖRIMAI

  1. LIETUVIŠKAS MIDUS “VALDOVŲ RŪMAI”, UAB “Lietuviškas midus”
  2. DEGTINĖ “LEDO”, AB “Anykščių vynas”
  3. VERMUTAS “VERMOUTH APERITIF” bianco, rosso, Lietuvos ir JAV UAB “Italiana International”
  4. TRAUKTINĖS SU BRENDŽIU (VYŠNIŲ, SLYVŲ, ABRIKOSŲ IR ŠERMŪKŠNIŲ), SP AB “Stumbras”

KONDITERIJA

  1. SALDAINIAI “GRILIAŽO SKILTELĖS”, AB “Naujoji Rūta”
  2. SUVENYRINIS SALDAINIŲ RINKINYS “VILNIUS”, UAB “Rūta”
  3. TORTAS “FORTŪNA”, UAB “Alkava”

KITI MAISTO PRODUKTAI

  1. BEMIELĖ ŠALDYTA SLUOKSNIUOTA TEŠLA, UAB “Mantinga”
  2. MAJONEZAS “VILNIUS” PIKANTIŠKAS, AB “Aliejus”

DUONA, PYRAGO GAMINIAI

  1. BALTA “GARDĖSIO” DUONA, UAB “Gardėsis”
  2. TRAŠKUČIAI, AB “Kauno duona”
  3. MIŠINYS CEPELINAMS, AB “Malsena”

ALUS

  1. ALUS “HORN PREMIUM”, AB “Ragutis”
  2. ALUS “EKSTRA LIGHT”, AB “Švyturys – Utenos alus”
  3. ALUS “KALNAPILIS 7.30” 0,5 l SKARDINĖJE PAKUOTĖJE, AB “Kalnapilis”

MĖSOS GAMINIAI

  1. VIRTA LIETUVIŠKA DEŠRA, AB “Vilniaus mėsos kombinatas”
  2. VIRTOS “GIMINIŲ” DEŠRELĖS, AB “Mėsa”
  3. KEPTAS “NAMINIS” PAŠTETAS ĮST 6318538- 20: 2002, UAB “Agrovet”
  4. PARŪKYTAS VILNIAUS SERVELATAS, UAB “Biovela”
  5. KEPTAS “NATANGOS” KUMPIS, UAB “Natanga”
  6. RŪKYTA DEŠRA “ROBINZONO SVAJONĖ”, AB “Tauragės maistas”
  7. RŪKYTA DEŠRA “2 METRAI DŪMO”, AB “Vilniaus mėsos kombinatas”
  8. “JĖGERIŲ” BIO RŪKYTOS DEŠRELĖS, ŽŪB “Nematekas”
  9. RŪKYTAS SKILANDIS ROVISA, R.Irtmono firma “Rovisa”
  10. VYTINTA ŽVĖRIENOS DEŠRA “ELNIO RAGAS”, AB “Mėsa”

DIPLOMAI

  1. KIETOS AKMENS VATOS LAMELĖS PASTATŲ FASADAMS “PAROC FAL 1”, UAB “Paroc”
  2. PLAČIAUSIAS STUMDOMAS LANGAS, UAB “Doleta”
  3. BALDŲ PARDUOTUVĖS, ESANČIOS SAVANORIŲ PR. 288 KAUNE , REKONSTRUKCIJA, ĮRENGIANT UAB “IRIS” STATYBINIŲ APDAILOS MEDŽIAGŲ PARDUOTUVĘ-SALONĄ, UAB “Skirnuva”
  4. BIOPREPARATAS NAFTA IR JOS PRODUKTAIS UŽTERŠTAM GRUNTUI IR VANDENIUI VALYTI, Viešoji įstaiga “Grunto valymo technologijos”
  5. DOKUMENTŲ VALDYMO SISTEMA “DOCLOGIX”, AB “Alna” ir UAB “Infovita”
  6. LIBIS – INFORMACIJOS SISTEMA BIBLIOTEKAI, UAB “Sintagma sistemos”
  7. MODERNIZUOTAS ŠILDYMO SISTEMŲ REGULIATORIUS SR-1-K, UAB “Katra”
  8. “RUBISAFE” – INFORMACIJOS SURINKIMO, SAUGOJIMO IR APDOROJIMO SISTEMA, SKIRTA ĮVAIRIŲ STACIONARINIŲ IR MOBILIŲJŲ OBJEKTŲ DISTANCINIO VALDYMO KOMPLEKSINIŲ UŽDAVINIŲ SPRENDIMUI, UAB “Rubikon apskaitos sistemos”
  9. LAUKO VEŽIMĖLIAI NEĮGALIEMS VAIKAMS, UAB “Taneta”
  10. CENTRINIO ŠILDYMO KATILAS “ATRAMA -14”, AB “Atrama”
  11. ŠILDYMO KATILAS “VIENYBĖ – 10”, AB “Vienybė”
  12. MOTORINIS KATERIS “LAIVITĖ”, AB “Laivitė”
  13. DVIEJŲ KAMERŲ ŠALDYTUVAS / ŠALDIKLIS RF 360-1501A, AB “Snaigė”
  14. AUDINIŲ KOLEKCIJA “ŽIEMOS PASAKA”, AB “Linas”
  15. VYRŲ PUSBAČIAI “COMFORT”, AB “Lituanica”
  16. LININIS SAUNOS – PIRTIES KOMPLEKTAS, UAB “A grupė”
  17. POPIERINIAI KORIAI, AB “Naujieji Verkiai”
  18. DĖŽUTĖ SALDAINIAMS SU OFSETINE SPAUDA, AB “Klaipėdos kartonas”
  19. SVETAINĖS BALDŲ KOMPLEKTAS “NOJUS”, IĮ “Justluka”
  20. ŽURNALINIS STALIUKAS “DUETTO”, AB “Šilutės baldai”
  21. KLIJAI MEDIENAI “LIPALAS D3”, AB “Achema”
  22. VIRYKLIŲ, ORKAIČIŲ VALIKLIS, AB “Alytaus chemija”
  23. HOMEOPATINIAI VAISTAI “ACOSEDUM”, UAB “Aconitum”
  24. GERIAMASIS JOGURTAS SU VAISIŲ IR UOGŲ PRIEDAIS, AB “Panevėžio pienas”
  25. 7 % RIEBUMO “ŠALTIBARŠČIŲ KEFYRAS”, AB “Žemaitijos pienas”
  26. PIK-NIK PLĖŠOMOS SŪRIO DEŠRELĖS, AB “Šilutės Rambynas”
  27. PASTERIZUOTA PUSRIEBĖ GRIETINĖLĖ “DVARO” 13 % RIEBUMO, AB “Pieno žvaigždės” filialas Mažeikių pieninė
  28. “ČEPKELIŲ” TRAUKTINĖS ŠEIMA, AB “Vilniaus degtinė”
  29. BALZAMAS “KARVEDYS”, UAB “BELVEDERE prekyba”
  30. JŪROS KOPŪSTAI SU DARŽOVĖMIS ALIEJUJE, UAB “Saldoga”
  31. AVIEČIŲ DŽEMAS, UAB “Gerovės” konservų fabrikas
  32. RAUGINTŲ AGURKŲ SRIUBA, UAB “Kėdainių konservų fabrikas”
  33. AUKSINĖ DUONA, UAB “Culex”
  34. GINTARINIAI MAKARONAI, UAB “Gintarinis amžius”
  35. KRET-KOM 61 VISAVERTIS PAŠARAS VERŠELIAMS (STARTERINIS), AB “Kretingos grūdai”
  36. ALUS “BALTIJOS”, AB “Švyturys – Utenos alus”
  37. ALUS “KALNAPILIS IN ICE” 0,33 L. SKARDINĖJE PAKUOTĖJE, AB “Kalnapilis”
  38. VIRTOS “DAKTARIŠKOS” DEŠRELĖS ĮST 63185 39-14:2001, UAB “Agrovet”
  39. VIRTOS KEPAMOSIOS “BARBEKIU” DEŠRELĖS, UAB “Samsonas”
  40. PARŪKYTOS “PAGUNDOS” DEŠRELĖS, UAB “Grimeda”
  41. RŪKYTA DEŠRA “NEMATEKO YPATINGOJI”, ŽŪB “Nematekas”
  42. PARŪKYTA DEŠRA “TARYBINIS” SALIAMIS, UAB “Samsonas”
  43. KARŠTAI RŪKYTA “JUODOJI KIAULIENOS FILE”, UAB “Mažeikių mėsinė”
  44. RŪKYTA “PIRKLIO” DEŠRA, UAB “Grimeda”
  45. RŪKYTAS “SALIAMIS SU PISTACIJŲ RIEŠUTAIS”, UAB “Mažeikių mėsinė”
  46. RŪKYTA DEŠRA SALIAMIS SU VYNU, R.Irtmono firma “Rovisa”
  47. RŪKYTA DEŠRA KUMPINĖ, R.Irtmono firma “Rovisa”
  48. RŪKYTAS KIAULIENOS KUMPIS “EKSTRA”, AB “Krekenavos agrofirma”

2001 metai

2000 metai

Maisto pramonė

  1. “BIO” Grietinė, “Žemaitijos pienas” AB
  2. SVIESTELIS, “Panevėžio pienas” AB
  3. Mangų šerbeto ledai “MIO”, “Kraitenė” UAB
  4. Glaistyti varškės sūrėliai “PASAKA”, “Kauno pienas” AB
  5. Vytinta “GANIAVOS” dešra, “Biovela” UAB
  6. Kepsnys “EKSTRA”, “Tauragės maistas” AB
  7. “VYTINTAS JAUTIENOS BRYZAS”, “Natanga” J. Lebriko firma
  8. Rūkyta “STUMBRO” dešra, “Vilniaus mėsos kombinatas” AB
  9. Itališkos dešrelės, “Nematekas” ŽŪB
  10. “SILKĖS FILĖ GABALIUKAIS MARINATE SU CITRINA”, “Saldoga” V. Kriščiūno firma
  11. Miltiniai mišiniai, “Malsena” AB
  12. Sijoti ruginiai miltai 700, “Kėdainių grūdai” AB
  13. KLAIPĖDOS PLIKYTA DUONA, “Klaipėdos duona” AB
  14. Konditerijos gaminys “SKRUZDĖLYNAS”, “Perkūnkiemis”D. Kubiliaus IĮ
  15. Rapsų aliejus “VILNIUS”, “Aliejus” AB
  16. Ypatingas pomidorų padažas, “Kėdainių konservų fabrikas” UAB
  17. Alus “EKSTRA”, “Švyturys” AB
  18. Alus “KALNAPILIS EXPORT”, “Kalnapilis” AB
  19. Tamsusis alus “UTENOS PORTERIS”, “Utenos alus” UAB
  20. Alus “KVIETINIS”, “Gubernija” AB
  21. Triufelių rinkinys: CLASSIC, EXTRA, ROYAL, FANTASY, “Rūta” A. Gricevičiaus lietuvių saldainių fabrikas
  22. Saldainiai “ELIZA”, “Naujoji Rūta” AB
  23. Juodasis šokoladas “KARALIŠKAS”, “Kraft Foods Lietuva” AB
  24. “KEDRŲ RIEŠUTŲ” trauktinė, “Vilniaus degtinė” AB
  25. “LIETUVIŠKA ORIGINALI DEGTINĖ”, “Stumbras” SP AB
  26. Pusiau saldus šampanizuotas vynuogių vynas, “Alita” AB

Baldų pramonė

  1. Miegamojo baldai “ARIJA”, “Vilniaus baldų kombinatas” AB
  2. Baldų rinkinys įstaigoms “NERO”, “Klaipėdos baldai” AB

Chemijos pramonė

  1. Durpių substratas, “Durpeta” AB
  2. Rankų kremas “MARGARITA”, “Biok” UAB

Elektronikos ir elektrotechnikos pramonė

  1. Šildymo sistemų reguliatorius SR-1 su nuotolinio valdymo sistema, “Katra” UAB
  2. Kreipiamoji sistema VV 29103, “Vilniaus Vingis” AB

Farmacijos ir medicinos pramonė

  1. Vitaminų mišinys “SAN-ROVITAS 10”, “Sanitas” AB

Informacinės technologijos

  1. Kalbančiojo identifikavimo ir verifikavimo programinis paketas “SIVE”, “Technogama” UAB
  2. Sprendimas žinių redakcijai “NEWSNOTE”, “Sintagma” UAB
  3. Katalogas “LIETUVOS STATYBA”, “Saulės spektras” UAB

Lengvoji pramonė

  1. Džinsinis audinys art. 2L82-00, “Linų audiniai” AB
  2. Rūbų kolekcija mokyklinio amžiaus vaikams “MES”, “Utenos trikotažas” AB
  3. Kailiniai “EGLĖ”, “Nijolė” firma
  4. Ugniagesio kostiumas, “Lietuvos tekstilės institutas”
  5. Gerai matomas įspėjamasis apsiaustas, Justima” UAB

Mašinų gamybos ir metalo apdirbimo pramonė

  1. Lazerinis šaulių treniruoklis, “KTU Gynybos technologijų institutas”
  2. Šaldiklis/šaldytuvas FR240-1101A, “Snaigė” AB

Medienos apdirbimo ir popieriaus pramonė

  1. Tualetinis popierius “KVAPNUSIS GRITE PLIUS”, “Grigiškės” AB

Statyba

  1. Klaipėdos parodomoji geoterminė jėgainė, “Montuotojas” AB
  2. Daugiabutis gyvenamas namas su visuomeninėmis patalpomis, “Imsas” AB

Statybos pramonė

  1. Buitinių nuotekų valymo įrenginių technologija, “Traidenis” UAB
  2. Betoniniai gelžbetoniniai apvalieji šulinių žiedai ir beslėgiai vamzdžiai požeminėms komunikacijoms, “Perdanga” UAB
  3. Glazūruotos keraminės grindų plytelės “GOTIKA”, “Dvarčionių keramika” AB
  4. Medinis langas, “Doleta” UAB
  5. Medinis langas “Megrame”, Medis UAB

2000 metų diplomantai:

Maisto pramonė

  1. 70% rieb. tepus riebalų mišinys “UTENOS KAROTINAS”, “Utenos pienas” AB
  2. Fermentinis sūris “SVALIA”, “Pieno žvaigždės” AB filialas Pasvalio sūrinė
  3. Virtas “KINDZIULIO” kumpis, “Kaišiadorių agrofirma” UAB
  4. Karštai rūkytas jautienos gaminys “ŽVEJO UŽKANDA”, “Agrovet” UAB
  5. Virtos dešrelės su 10 vitaminų, “Mažeikių mesinė” UAB
  6. Parūkytos dešrelės “GARDĖSIS”, “Vaivorykštė” UAB
  7. “ZIGMO” silkių filė aliejuje silpnai sūdyta, “Kraitenė” UAB
  8. Žuvų konservai “PARŪKYTAS UNGURYS DREBUČIUOSE”, “P and P Provit Industrija” UAB
  9. Sausi pusryčiai “OHO”, “Naujasis Nevėžis” UAB
  10. Maistas šunims “DŽEKO DŽIAUGSMAS”, “Kretingos Grūdai” AB
  11. Makaronai “GINTARINIAI”, “Gintarinis amžius” UAB
  12. “GARDĖSIO” duona, “Gardėsis” UAB
  13. Alus “PILSNERIS”, “Vilniaus tauras” AB
  14. Mineralinis vanduo “TICHĖ”, “Baltijos mineralinių vandenų kompanija” UAB
  15. Lietuviškas midus “PIEMENĖLIŲ”, “Lietuviškas midus” UAB
  16. Saldainių rinkinys “SOSTINĖS”, “Vilniaus pergalė” AB

Baldų pramonė

  1. Valgomojo kambario baldai “MINGĖ”, “Šilutės baldai” AB
  2. Biuro baldų sistema ir kėdės “MILANAS”, “Narbutas ir Ko” UAB

Chemijos pramonė/

  1. Natūralių žaliavų šampūnų serija “ŽIEDADULKĖ”, “Koslita” UAB
  2. Granuliuotos kompleksinės trąšos “VEJA”, “Achema” AB
  3. Milteliai “CALX OUT”, “Baltic chemicals international” AB
  4. Kanalizacijos šuliniai ir jų dangčiai, “Plasta” AB

Elektronikos ir elektrotechnikos pramonė

  1. Automobilių parkavimo automatas SPD-1, “Katra” UAB
  2. Trifaziai hermetiniai galios transformatoriai, “Kauno energetikos remontas” UAB

Farmacijos ir medicinos pramonė

  1. Stomatologinis įrenginys ABC 04-012 “FORMA”, “Medica” IĮ

Informacinės technologijos

  1. Administracinė informacinė ir darbo su klientais sistema “TVARKA”, “Infovita” UAB
  2. Informacinių leidinių ciklas “PAŽINTIS SU LIETUVA”, “Kraštotvarka” UAB
  3. Elektroninės komercijos interneto svetainė RINKIS.LT, “Labas” UAB

Lengvoji pramonė

  1. Lininis audinys ART. 199 02/00/(373), “Linas” AB
  2. Komplektas moterims: sijonas ir palaidinė, “Silvos trikotažas” UAB
  3. Vyrų ir moterų avalynės grupė “AMBRĖ”, “Lituanica” AB
  4. Acetatiniai antimikrobiniai siūlai, “Dirbtinis pluoštas” AB
  5. Pasienio policijos pareigūno uniforminis megztinis, “Garlita” UAB

Mašinų gamybos ir metalo apdirbimo pramonė

  1. 15-18 metrų klasės sklandytuvas LAK-17A, “Sportinė aviacija” AB
  2. Talpykla iš nerūdijančio plieno, “Astra” AB mašinų gamykla

Medienos apdirbimo ir popieriaus pramonė

  1. Kartonas “LITLAINERIS LBT”, “Klaipėdos kartonas” AB
  2. Dovaninė reprezentacinė pakuotė, “Grafobal Vilnius” Lietuvos ir Slovakijos AB

Statyba

  1. EXPO 2000 Paviljonas Hanoveryje, “Panevėžio statybos trestas” AB
  2. Katedros aikštės rekonstrukcija, “Lithun” AB

Statybos pramonė

  1. PAROC PAL 1 (kieta akmens vatos lamelė, “Paroc” UAB
  2. Nafta ir jos produktais užteršto grunto biologinio valymo technologija, “Grunto valymo technologijos” VĮ
  3. Apsauginės durys “ŠARVAS 5”, “Nustic” UAB
  4. Aliuminio pakabinamos lubos, “Giedra” UAB

1999 metai

Baldų pramonė

  1. Biuro baldai “Bosas”, Vilniaus baldų kombinatas
  2. Vaikų – jaunuolio kambario baldų komplektas “Kostas-2”, Klaipėdos baldai

Chemijos pramonė

  1. Diamonio fosfatas (DAP), Lifosa

Elektronikos ir elektrotechnikos pramonė

  1. Įrenginys “Vingelis-1”, skirtas kreipiamųjų sistemų nesuvesties parametrų automatizuotam derinimui, Vilniaus Vingis
  2. Automatizuota komunalinių paslaugų apskaitos sistema, Katra

Farmacijos pramonė

  1. Ekstraktas “Trejos devynerios”, Pharmcos

Informacinių technologijų pramonė

  1. MDG2-muitinės deklaracijų ir dokumentų tvarkymo programa, Naujų technologijų laboratorija

Lengvoji pramonė

  1. Baldinis audinys “Fantazija”, Audėjas
  2. Kolekcija “Rokas”, Utenos trikotažas
  3. Mišriojo pluošto (linas/viskozė) žakardinis audinys art. 351, Linas
  4. Neperšaunama liemenė, Lietuvos tekstilės institutas
  5. Trikotažinė medžiaga, Silvos trikotažas ir Dirbtinis pluoštas

Mašinų gamybos ir metalo apdirbimo pramonė

  1. Dūmtraukiai ir įdėklai į kaminus, Vilpra
  2. Jūrinių platformų tiekimo laivas – inkarų perkėlimo vilkikas, Baltijos laivų statykla
  3. Rastrinės skalės, Brown and Sharpe – Precizika

Maisto pramonė

  1. Alus “Švyturio” Baltijos gintarinis, Švyturys
  2. Alus “Utenos”, Utenos alus
  3. Bulviniai traškučiai “OHO!”, Naujasis Nevėžis
  4. Daržovių asorti “Margutis”, Kėdainių konservų fabrikas
  5. Degtinė “Vilniaus bičiulių”, Vilniaus degtinė
  6. Karamelizuotas sutirštintas nenugriebtas pienas su cukrumi “Rududu”, Marijampolės pieno konservai
  7. Keptas-parūkytas paršiukas, Giraitės Leda
  8. Kremo likeris šokolado, Anykščių vynas
  9. Majonezas “Vilnius” neriebus, Aliejus
  10. Manų kruopos, Malsena
  11. Mineralinis vanduo “Bernardinų”, Naujieji Birštono mineraliniai vandenys
  12. Obelių aliejus – karotinas, Obelių aliejus, AB
  13. Parūkyta dešra “Gardžioji Palangos”, Samsonas
  14. Raudonasis vermutas “Sema”, Sema
  15. Rauginto pieno gėrimas “Ūpas”, Pieno žvaigždės fil. Mažeikių pieninė
  16. Saldainiai “Valdo”, A.Gricevičiaus lietuvių saldainių fabrikas “Rūta”
  17. Skilandis, Tauragės maistas
  18. “Stumbro starka”, Stumbras
  19. Sūris “Tilžiukas” su priedais (kmynai, paprika, pipirai, krapai), Vilkyškių pieninė
  20. Tortas “Kava”, Nemuno kraštas
  21. Utenos dešrelės (virtos), Mėsa
  22. Vafliniai saldainiai “Batuotas Katinas”, Naujoji Rūta
  23. Žemaičių dešra, Natanga

Medienos apdirbimo ir popieriaus pramonė

  1. Tualetinis popierius “Grite”, Grigiškės

Statyba

  1. Kauno vandenvalos įmonė, Kausta

Statybos pramonė

  1. Keraminės glazūruotos sienų plytelės, Dvarčionių keramika
  2. Kietos akmens vatos plokštės fasadams RAL-11, Paroc
  3. Pramoniniu būdu izoliuotų vamzdžių sistemos termofikaciniams tinklams, Kauno Energija fil.Naujasodžio Energija
  4. Skydinis namas, Panevėžio statybos trestas

1999 metų diplomantai:

Baldų pramonė

  1. Vaiko kambario baldai “Mažylis”, Šilutės baldai
  2. Virtuvės baldų rinkinys “Kedras”, Vokė III

Chemijos pramonė

  1. Šampūnų iš natūralių žaliavų su keratinu, su proteinu, šampūnas- balzamas, Koslita
  2. Polietileniniai vamzdžiai dujotiekiams ir šviesalaidžiams, Plasta

Elektronikos ir elektrotechnikos pramonė

  1. Telefonų stoties maitinimo blokas TMK 68/60, Technogama
  2. Vykdymo mechanizmas “VM2. M” su vožtuvu, Rubikon Apskaitos Sistemos

Farmacijos pramonė

  1. Rankų balzamai, Rekin

Informacinių technologijų pramonė

  1. Finansinės apskaitos programa “BC Apskaita”, Balco Ltd
  2. Nemokamo elektroninio pašto sistema, Gaumina
  3. Žurnalas “Centras”, Būsto studija

Lengvoji pramonė

  1. Lininis audinys 2156 – 03, Linų audiniai
  2. Moteriška striukė mod. K-148, Šatrija
  3. Moteriškų viršutinių rūbų komplektas, Sparta
  4. Satinas art. 6R189, Alytaus tekstilė
  5. Trikotažiniai moteriški aksesuarai (šalis ir kepuraitė), Savitas stilius

Mašinų gamybos ir metalo apdirbimo pramonė

  1. Centrinio šildymo katilas “Atrama-7” (25kW), Atrama
  2. Konteinerinė pinigų ir vertybių saugojimo sistema, Precizika

Maisto pramonė

  1. Dobilo dešrelės, Mažeikių mėsinė
  2. Fermentinis sūris “Svalia”, 45% rieb., Pieno žvaigždės fil. Mažeikių pieninė
  3. Glaistyti varškės sūreliai su vaisių ir uogų priedais, Uriga
  4. Liūtės alus, Žalsvytis
  5. Makaronai “Gintariniai”, Gintarinis amžius
  6. Margarinas “Vilnius”, Vilniaus margarino gamykla
  7. Midaus gėrimas “Amžiaus Eliksyras”, Lietuviškas midus
  8. Ruginiai sijoti miltai, Kėdainių grūdai
  9. S/R Kaimiška šoninė, Natanga
  10. Saldainių rinkinys “Panelė”, A.Gricevičiaus lietuvių saldainių fabrikas “Rūta”
  11. Sluoksniuotas pyragas su marcipanu, Gardėsis
  12. Sviestas “Saulutė” su karotinu, Utenos pienas
  13. Tortas “Žvaigždė”, Nemuno kraštas
  14. Vištienos kepsneliai, Selingas
  15. Virtas forminis kumpis, Krekenavos agrofirma
  16. Virtos nykštukų dešrelės, Vilniaus mėsos kombinatas
  17. Zefyrai su avietiniu įdaru, Vilniaus Pergalė

Medienos apdirbimo ir popieriaus pramonė

  1. Dažytos kietosios medienos plaušo plokštės, Grigiškės

Statyba

  1. 50000 kub.m naftos talpyklų, technologinių įrengimų vamzdynų statyba Būtingės naftos terminale, Montuotojas
  2. Bulvių traškučių gamybos fabrikas Kaune, Kausta
  3. Pastatytas objektas: AB “Vilniaus Banko” pastato rekonstrukcija adresu Kaunas, Laisvės al. Maironio 82/17a, Kauno m. 3-oji statybos ir remonto AB
  4. UAB “Masterfoods” įmonė, Hidrostatyba

Statybos pramonė

  1. Eternit stogo danga, Eternit Akmenė
  2. Lauko kanalizacijos sistema iš PVC, Wavin Baltic
  3. Mažo našumo buitinių nuotekų valymo įrenginiai NV tipo, Traidenis
  4. Ventiliuojamas langas S6000 su stiklo paketu, k=1,1, Megrame

1998 metai

Baldų pramonė

  1. Baldų sistema “Dino”, UAB “Narbutas ir Ko”
  2. Sekcijiniai baldai “Smiltė”, AB Vilniaus baldų kombinatas

Chemijos pramonė

  1. Šilumos tinklų vamzdyno korozijos lėtiklis G – 2, UAB Inovacinė firma “MKDs”
  2. Grimai (teatrinis ir kiekvienai dienai), UAB “Ineco”
  3. Sukti dideliu sukrumu acetatiniai siūlai, AB “Dirbtinis pluoštas”

Elektronikos ir elektrotechnikos pramonė

  1. Automatizuotas šilumos punktas ASP su išankstinio apmokėjimo sistema, UAB “Katra”
  2. Didelės įstrižainės kineskopų (25”) kreipimo sistemų šeima, AB “Vilniaus Vingis”
  3. Mikroprocesorinė kortelė, AB “Lietuvos kuras”
  4. Uždarų skirstyklų narvelis USN – 10, AB “Elga”

Farmacijos ir medicinos pramonė

  1. Biosoma 4TV, AB “Biofa”
  2. Vaistažolių balzamai, UAB “Rekin”

Lengvoji pramonė

  1. “Linas naujai” audinys linas su dorlastanu, art.118-22, AB “Linas”
  2. Gryno lino audinys art.2053, AB “Linų audiniai”
  3. Karakulio kailiniai “Mūza”, N.Veličkienės privati firma “Nijolė”
  4. Kolekcija vaikams “Aš – pipiras”, AB “Utenos trikotažas”
  5. Policijos pareigūno apsiaustas nuo lietaus, AB “Šatrija” Klaipėdos siuvimo fabrikas
  6. Pusvilnonis žakardinis kilimas “Afrika”, AB “Kilimai”
  7. Vaikų kojinės, AB “Silva”
  8. Vyriškas kostiumas, AB “Lelija”

Mašinų gamybos ir metalo apdirbimo pramonė

  1. Šaldytuvas “Snaigė” RD350, AB “Snaigė”
  2. Plokštinis šilumokaitis, UAB “Pergalės koncernas”

Maisto pramonė

  1. “Duonos” gira, AB “Gubernija”
  2. Alus “Baltijos ekstra”, AB “Švyturys”
  3. Alus “Ekstra”, 0,5l stiklinis butelis, AB “Kalnapilis”
  4. Alus “Žalsvyčio ypatingasis”, AB alaus darykla “Žalsvytis”
  5. Aukščiausios rūšies kvietiniai miltai 550D, AB “Malsena”
  6. Aukštaitijos sūris, ŽŪK”Aukštaitijos pienas”
  7. Degtinė “Gediminas”, AB “Vilniaus degtinė”
  8. Dražė saldainiai “Žara”, A.Gricevičiaus lietuvių saldainių fabrikas “Rūta”
  9. Šampanizuotas vynuogių vynas “Siurprizas”, AB “Alita”
  10. Šokoladinių saldainių rinkinys “Princesė”, AB “Naujoji Rūta”
  11. Glaistyti varškės sūreliai su priedais, UAB “Uriga”
  12. Jaunos žasys, I-os kategorijos, išskrostos, sušaldytos, AB “Plungės grūdai”
  13. Jūros kopūstai su grybais, UAB “Hesona”
  14. Kaimiška duona, UAB “Nemuno kraštas”
  15. Karameliniai ledai, AB “Panevėžio pienas”
  16. Klaipėdos jautiena, AB “Klaipėdos maistas”
  17. Maistas šunims”Kėgrus”, AB “Kėdainių grūdai”
  18. Majonezas “VILNIUS” su jūros kopūstais, AB “Aliejus”
  19. Marinuoti agurkai, AB “Krekenavos agrofirma” Kėdainių fil.
  20. Midaus gėrimas “Meilės deivė”, UAB “Lietuviškas midus”
  21. Pieninis desertas “Mano”, Biržų akcinė pieno bendrovė
  22. Presuotos kepimo mielės, AB “Sema”
  23. Prezidento degtinė, AB “Stumbras”
  24. Rūkytos dešrelės”Niam – niam”, UAB “Giraitės Leda”
  25. Saliamis su romu, UAB Mažeikių mėsinė
  26. Sausainiai “Jūros arkliukas”, AB “Vilniaus Pergalė”

Medienos apdirbimo ir popieriaus pramonė

  1. Kietosios medienos plaušo plokštės, AB “Grigiškės”
  2. Popierinės servetėlės, AB “Grigiškės”

Statyba

  1. Kauno sporto halės kapitalinis remontas, UAB “Kaminta”
  2. XIXa. reprezentainių rūmų ansamblio (ATR – 45) Vilniuje, S.Daukanto a. 3/8 restauravimas ir pritaikymas Lietuvos Respublikos Prezidentūrai, AB “Panevėžio statybos trestas”

Statybos pramonė

  1. Bituminės čerpės “Žvynas”, UAB “Gargždų Mida”
  2. Keraminės glazūruotos grindų plytelės, AB “Dvarčionių keramika”
  3. Kiaurymėta perdangos plokštė, AB”Kausta”
  4. Mediniai langai iš klijuotos medienos, UAB “Baltic Legina”

1997 metai

Baldų pramonė

  1. Įstaigų baldų serija “ERGO”
  2. AB “Klaipėdos baldai”
  3. Virtuvės baldai “VYŠNIA”
  4. UAB “Vokė III”

Chemijos pramonė

  1. Aerozolinis insekticidas “NOK”, AB “Vilniaus buitinė chemija”
  2. Karbomido-amonio salietros tirpalas (KAS), AB “Achema”
  3. Skystas muilas-kremas “Palaima”, AB “Naujoji Ringuva”

Elektronikos ir elektrotechnikos pramonė

  1. Informacijos ir telefonų knyga “VISA LIETUVA 99”, UAB “TeleMedia”
  2. Muitinės deklaracijų generavimo programa, UAB “Naujų technologijų laboratorija”
  3. Titravimo-vertinimo įranga, UAB “Švaitas”

Farmacijos ir medicinos pramonė

  1. Kosmetikos produktų serija “Rasa”, UAB “Biok”

Lengvoji pramonė

  1. “Kalėdiniam stalui” kolekcija sudaryta iš puslininio žakardinio audinio, AB “Linas”
  2. Baldinis audinys, art.”Ūla”, AB “Audėjas”
  3. Sportinis kostiumas “UNO”, AB “Audimas”
  4. Vilnonis žakardinis kilimas “Aukštaitija”, AB “Kilimai”
  5. Vyriškos kelnės, AB “Šatrija”
  6. Vyrų avalynė, AB “Lituanica”

Mašinų gamybos ir metalo apdirbimo pramonė

  1. Dyzelinis variklis FL511, AB”Oruva”

Maisto pramonė

  1. “Dovainos” kepsnys, ŽŪB “Nematekas”
  2. “Kalėdinis” vynas, AB “Anykščių vynas”
  3. “Kunigaikščių” alus, AB “Gubernija”
  4. “Vištienos kepsneliai”, UAB “Selingas”
  5. Alus Biržiečių, AB “Ragutis”
  6. Bajorų kumpis, AB “Klaipėdos maistas”
  7. Fermentinis sūris “Svalia” 45% riebumo, AB “Pasvalio sūriai”
  8. Jogurtukai su persikais, braškėmis ir miško uogomis, AB “Mažeikių pieninė”
  9. Kietasis fermentinis sūris “Džiugas”, AB “Žemaitijos pienas”
  10. Kombinuotas pašaras paršeliams žindukliams, AB “Kretingos grūdai”
  11. Marinuoti grybai, AB “Hesona”
  12. Mineralinis vanduo “Bernardinų”, UAB “Naujieji Birštono mineraliniai vandenys”
  13. Rafinuotas rapsų ir palmių Obelių aliejus, AB “Obelių aliejus”
  14. Raudonas vermutas “Sema”, AB “Sema”
  15. Rauginti česnakai, UAB “Hesona”
  16. Rokiškio sūris, AB “Rokiškio sūris”, Stiprus grūdų gėrimas “Samanė”, AB “Alita”
  17. Žuvų konservai “Ungurys drebučiuose”m,UAB “Sidabrinis ungurys”

Statybos pramonė

  1. Keraminis židinys su kasete, AB “Sargėnų keramika”
  2. Vidaus nuotekų vamzdis iš PVC, UAB “Wavin Baltic”