Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidiumas nusprendė prezidentui Vladui Adamkui skirti garbingiausią pramonininkų konfederacijos Petro Vileišio nominacijos apdovanojimą.

Gruodžio 20 d. nacionalinėje Filharmonijoje prezidentas Valdas Adamkus už nepriklausomos, atviros ir modernios Lietuvos valstybės kūrimą, indėlį stiprinant pramonės ir verslo įmonių žinomumą Europoje ir Pasaulyje buvo pagerbtas nominacijos apdovanojimu – Petro Vileišio skulptūriniu portretu bei jo aukso medaliu.

“Prezidentas Valdas Adamkus – vienas labiausiai valstybei ir visuomenei nusipelniusių žmonių. Jo indėlis – milžiniškas, kuriant šiuolaikišką Lietuvą, supratimą ir pagalbą verslui įsitvirtinti bei būti matomam Vakarų valstybių šeimoje,” – sako Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis.

Petro Vileišio nominacijos apdovanojimu verslo kategorijoje taip pat pagerbtas vienas iš Lietuvos pramonininkų konfederacijos steigėjų ir ilgametis Alytaus krašto pramonininkų asociacijos prezidentas, buvęs UAB „Snaigė“ vadovas Antanas Andrulionis, VDU studentas Mantas Jurgutis ir Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos moksleivis Lukas Kornelijus Vaičiakas.

Nominacijos apdovanojimus įteikė Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis.

Lietuvos pramonininkų konfederacija Petro Vileišio nominacijos apdovanojimu pagerbia Lietuvos ir užsienio piliečius, už verslo bendruomenei ir valstybei reikšmingą veiklą bei jaunosios kartos atstovus už pasiekimus moksle, pilietines ir visuomenines iniciatyvas.

Šventiniame renginyje pramonininkai verslo nominacijų „Inovacijų prizo“, „Sėkmingai dirbančios įmonės“, Profesijos riterio apdovanojimais pagerbia šalies įmones ir verslo lyderius, kitus nusipelnusius žmones.

Renginyje dalyvavo Seimo, Vyriausybės nariai, diplomatinio korpuso atstovai, šalies pramonės ir verslo įmonių vadovai.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai