Švietimo politikos komitetas

Daugiau informacijos...

Pirmininkas – Gintautas KVIETKAUSKAS

Kontaktinis asmuo – Vinga Leščinskienė, el.p. Vinga.Lescinskiene@lpk.lt tel. +370 662 02818


Transporto, infrastruktūros ir logistikos  komitetas

Daugiau informacijos...

Pirmininkas – Romas AUSTINSKAS

Kontaktinis asmuo – Vidmantas Adomaitis, el. p. Vidmantas.Adomaitis@linava.lt


Energetikos ir klimato kaitos komitetas

Daugiau informacijos...

PirmininkasMartynas NAGEVIČIUS

Kontaktinis asmuo – Ugnė Radžiūnaitė-Šutjevienė, el.p. Ugne.Radziunaite@lpk.lt, tel. +370 612 06367


Užsienio prekybos ir ES reikalų komitetas

Daugiau informacijos...

Pirmininkas – Arūnas LAURINAITIS

Kontaktinis asmuo – Jūratė Balytovienė, el.p. Jurate.Balytoviene@lpk.lt, tel. +370 656 21930


Darbo ir socialinės politikos, žmogiškųjų išteklių komitetas

Daugiau informacijos...

Pirmininko pareigas einanti – Kristina ŠERMUKŠNYTĖ-ALEŠIŪNIENĖ

Kontaktinis asmuo – Eigilė Čygaitė-Elzbergienė, el. p. Eigile.Cygaite@lpk.lt, tel.: +370 600 64654


Aplinkosaugos ir žiedinės ekonomikos komitetas

Daugiau informacijos...

Pirmininkas – Ramūnas MILIAUSKAS

Kontaktinis asmuo – Marius Brazlauskas, el.p.: Marius.Brazlauskas@lpk.lt tel.: +370 615 80103

 


Korporatyvinių reikalų ir teisės komitetas

Daugiau informacijos...

PirmininkasRolandas VALIŪNAS

Kontaktinis asmuo – Violeta Butvilienė, el.p. Violeta.Butviliene@ellex.lt


Ekonomikos ir verslo aplinkos komitetas

Daugiau informacijos...

PirmininkasMantas GUDAS

Kontaktinis asmuo –Ugnė Radžiūnaitė-Šutjevienė, el.p. Ugne.Radziunaite@lpk.lt, tel. +370 612 06367


Regioninės politikos komitetas

Daugiau informacijos...

Komiteto pirmininkas – Alvydas STULPINAS

Kontaktinis asmuo – Aistė Žalevičienė, el.p. regionai@lpk.lt


Inovacijų, mokslinių tyrimų, technologijų komitetas

Daugiau informacijos...

Komiteto pirmininkas – Tomas ANDREJAUSKAS

Kontaktinis asmuo – Kristina Gluščiukaitė, tel.: +370 654 11 794, el. p. kristina@lbta.lt


Agromaisto ir bioekonomikos komitetas

Daugiau informacijos...

Pirmininko pareigas einanti – Kristina ŠERMUKŠNYTĖ-ALEŠIŪNIENĖ

Kontaktinis asmuo – Eigilė Čygaitė-Elzbergienė, el. p. Eigile.Cygaite@lpk.lt, tel.: +370 600 64654