Šiandien Lietuvos pramoninkų konfederacija tapo pilnateise Šilko kelio tarptautinių komercijos rūmų (Silk Road Chamber of International Commerce) nare.

SRCIC yra tarptautinė verslo konfederacija, kurią daugiausia sudaro Šilko kelio šalių nacionalinės verslo asociacijos. Šiuo metu SRCIC turi daugiau kaip 100 narių iš 75 šalių. Ši organizacija – tai tiltas tarp įmonių ir valdžios institucijų, verslo asociacijų ir SRCIC narių,  skatinant ekonominę ir socialinę plėtrą, tarptautinį bendradarbiavimą bei gerąją valdymo praktiką.

Narystė SRCIC suteikia galimybę naudotis įvairiomis paslaugomis, įskaitant investicijas finansavimą, prekybą, logistiką, informacijos sklaidą ir pan., bendradarbiauti su Šilko kelio tarptautiniu plėtros fondu, dalyvauti SRCIC vykdomuose projektuose, pvz., „Silk Road Expo Park“, „Silk Road Think Tank Association“, „Silk Road International“, „Cultural Artwork Theme Town“ ir kt.

SRCIC būstinė Honkonge ir jos atstovybės Pekine, Šanchajuje ir Siane suteikia galimybę naudotis biuro patalpomis, organizuoti susitikimus ir pasinaudoti kitomis paslaugomis.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai

28 Jan

III seminaras iš cik...

  • III seminaras iš ciklo „Žaliasis Kursas 2021-2027 m. Naujos Galimybės ir Rizikos Lietuvos Pramonei“