Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) kviečia įmones dalyvauti nacionaliniame konkurse „Lietuvos metų gaminys 2021“!

Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

Jau 25-ąjį kartą organizuojamas konkursas kviečia visas Lietuvoje registruotas įmonės teikti tik šalies viduje pagamintus gaminius, esančius rinkoje (kaip ir statybos objektus – eksploatacijoje) ne mažiau kaip pusę metų.

„Mūsų verslas, nepaisant išbandymų pandemija, trūkinėjančiomis tiekimo grandinėmis, „Brexit“ ir kt., turi daug ką parodyti. Įmonių sugebėjimas prisitaikyti ne tik prie sudėtingos situacijos, bet ir technologijų savo veikloje diegimas, plečiamas naujų produktų ir paslaugų ratas rodo, kad mūsų verslas nesustoja auginti savo galimybių. Verslas demonstruoja tvirtą stuburą ir išlieka konkurencingas. Nebijodami ieškoti netradicinių išeičių, vis prisitaikydami prie technologinių pokyčių vartotojus iš viso pasaulio kasmet stebinsime naujais produktais ir paslaugomis”, – teigia LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius.

Konkurso paraiškos laukiamos iki spalio 8 d. (imtinai)

Konkurso medžiaga:

Kilus klausimams kreiptis el. paštu: organizacinis@lpk.lt

FACEBOOK

Artimiausi renginiai