Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) kartu su LR ambasada Ukrainoje ir Charkovo pramonės, prekybos ir amatų rūmais birželio 9 dieną surengė Lietuvos-Ukrainos verslo forumą Charkove. Forumo metu LPK atstovai Ukrainos verslo organizacijoms ir verslininkams pristatė verslo organizacijų vaidmenį ir verslo interesų atstovavimą, buvo aptariamos verslo plėtros galimybės Lietuvoje. LPK ekspertai dalinosi praktiniais patarimais apie eksporto plėtrą į ES rinką ir verslo partnerių paieškas, dalyvavimą ES paramos programose. 

Forumo metu ukrainiečiai domėjosi ES paramos programų sąlygomis ir ES projektų įgyvendinimo mechanizmais. Daug kalbėta apie ES narystės naudą, ES perspektyvą ir jos ekonomikos klausimus. Ukrainos verslininkai domėjosi ES rinkomis  ir kaip buvimas ES rinkose padeda konkuruoti globaliose pasaulinėse rinkose.

Forumo metu vyko verslo kontaktų mugė, kurioje dalyvavo apie 70 Lietuvos ir Ukrainos įmonių atstovų.

Forumas buvo sudėtinė „Lietuvos dienų“ Charkove renginių, kuriuose dalyvavo ir LR prezidentė Dalia Grybauskaitė, dalis.

Projektas „Trade UA: Ukrainos verslo organizacijų gebėjimų stiprinimas ir pagalba prekybai įgyvendinant šalių AA/DCFTA susitarimus su ES“ finansuojamas LR užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo programos lėšomis.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai