Liepos 7-9 d. Vilniuje organizuojama Ukrainos Reformų konferencija – politinis aukščiausio lygio Ukrainos ir Lietuvos vadovų, valdžios atstovų renginys skirtas pristatyti ir aptarti Ukrainos reformų kelią ir pasiekimus. Antrąją konferencijos dieną, liepos 8 d., Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) ir „UkraineInvest“ organizuoja verslo ir valdžios diskusijų renginį (Business to Government), kuriame aukščiausi Ukrainos valdžios pareigūnai pristatys naujausias reformas ir verslo klimato pasikeitimus Ukrainoje.

Lietuvos ir Ukrainos ekonominis bendradarbiavimas vis auga: naujausiais Lietuvos statistikos departamento duomenimis, Ukrainoje veikia 61 lietuviško kapitalo įmonė. 2020 m. investicijų apimtys į Ukrainą siekė 706 mln. eurų ir per metus išaugo net 18 proc. Didžioji dalis šių investicijų koncentruojasi versluose susijusiuose su nekilnojamojo turto operacijomis (32 proc.), teisine, buhalterine ir moksline veiklomis (32 proc.) bei prekyba (19 proc.).

Todėl šiame renginyje bus aptartos problemos su kuriomis susiduria Lietuvos bei Baltijos, Skandinavijos šalių ir kaimyninės Lenkijos verslai Ukrainoje, bus pristatytos investicijų galimybės bei kviečiama diskusijai, apie būtinas reformas socialinio ir ekonominio potencialo stiprinimui.

Renginyje dalyvaus Lietuvos ir Ukrainos pramonės ir verslo lyderiai bei aukščiausio lygio valstybės vadovai:

  • Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Vidmantas Janulevičius;
  • Ukrainos ministras pirmininkas Dennys Shmyhal;
  • Ukrainos ministro pirmininko pavaduotojas, Ekonomikos ministras Olexii Liubchenko;
  • Ukrainos kultūros ir informacinės politikos (turizmo) ministras Oleksandr Tkachenko;
  • Valstybinio turto fondo vadovas Dmytro Sennychenko;
  • Valstybės geologinių iškasenų tarnybos vadovas p. Roman Opimakh ir kt. 

Renginio programa: https://event.ukraineinvest.com/urc-lt

Renginio transliacijos:

(UA) https://youtu.be/Nx4YNqDa2J8

(EN) https://youtu.be/56ZiHJnJ-OA

(LT) https://youtu.be/TkoBCpqA0Uo

FACEBOOK

Artimiausi renginiai