• Event Time:
Nemokamas renginys Likes

Penktadienį, vasario 12 d., 10:30 val. vyks nuotolinis susitikimas, kuriame VMI atstovai pristatys mokestinių pagalbos priemonių ir subsidijų savarankiškoms įmonėms paraiškų teikimo bei vertinimo procesus, aptars pagrindinius įmonėms keliamus kriterijus. Susitikimo metu bus aptariami šie klausimai:

Mokestinės pagalbos priemonės:

  • Įtraukimas į 2021 m. nukentėjusių nuo COVID-19 sąrašą.
  • Kokios įmonės pretenduoja į mokestinę pagalbą – pagrindiniai vertinimo kriterijai.

Subsidijos savarankiškoms įmonėms:

  • Paraiškos negrąžintinai subsidijai teikimas ir terminai.
  • Paraiškų vertinimas – ką verta žinoti prieš teikiant paraišką.
  • Kada ir kokių papildomų duomenų gali paprašyti VMI.

Susitikimas truks iki 11:30 val. Dėl didelio dalyvių skaičiaus prašoma iš anksto, raštu teikti klausimus apie bendrus mokestinių pagalbos priemonių ir subsidijų skyrimo procesus ir tvarkas. Klausimus pateikti bus galima iki ketvirtadienio vakaro e. pašto adresu vmi.informacija@vmi.lt. Laiško temoje nurodyti: pagalba nukentėjusiems nuo COVID-19 – klausimai.

Susitikime dalyvaus VMI vadovė Edita Janušienė. Jo metu aktualias temas pristatys bei atsakys į klausimus VMI Nepriemokų administravimo vyresnioji patarėja Džiuginta Balčiūnienė, Atrankos ir paramos auditui vyresnioji patarėja Rūta Giedrienė.

Nuoroda dalyvavimui: https://vmi.zoom.us/j/94240597952?pwd=S2ZNYmR3QzdpV3RyaENlM0lsTHBQUT09

Aktualiausią informaciją ir naują nukentėjusių nuo COVID-19 įmonių sąrašą taip pat galima rasti – https://www.vmi.lt/evmi/nukentejusiems-nuo-covid-19