Būtina registracija Likes

Verslo misija, vadovaudama LPK prezidento Vidmanto Janulevičiaus, yra derinama su tuo metu vyksiančia Lietuvos ir Kazachstano tarpvyriausybine komisija ir oficialiu Lietuvos Respublikos Ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitės vizitu į Kazachstaną.

Verslo misijos metu įvyks Lietuvos-Kazachstano verslo forumas.

Į forumą planuojama kviesti verslininkus iš  Lietuvos ir Kazachstano įmonėms svarbių sektorių.

Misijos metu planuojami susitikimai su:

  • pramonės ir infrastruktūros vystymo, prekybos ir energetikos ministerijų atstovais;
  • nacionalinio holdingo, kuris vienija valstybines įmones, fondo „Samruk-Kazyna“, («Самрук-Қазына») atstovais;
  • asocijuotomis verslo struktūromis, nacionalinių Kazachstano Respublikos verslininkų rūmų „Atameken“ (Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан «Атамекен») atstovais;
  • valstybinių institucijų, pvz. valstybinės įmonės “KAZAKH INVEST” (АО «Национальная компания «KAZAKH INVEST») ir kt. atstovais;
  • valstybinės institucijos, atsakingos už  prekybos skatinimą “KazachTrade” atstovais.

Taip pat organizuosime įmonių B2B sesiją.

Detali misijos programa rengiama, atsižvelgiant į misijos dalyvių interesus ir pageidavimus ir bus pateikta artimiausiu metu.

Dalyvavimo verslo misijoje kaina asmeniui – 2200 EUR. Į kelionės kainą įskaičiuota: Kazachstano vizų parengimas, draudimas, skrydžiai, apgyvendinimas viešbutyje, partnerių paieška, dalyvavimas priėmime, ekskursija.

Susidomėjusius prašome užpildyti dalyvio anketą (nuoroda apačioje) iki š. m. liepos 30 d.: https://docs.google.com/forms/..

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Misija organizuojama bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos ambasada Kazachstane, Kazachstano Respublikos ambasada Lietuvoje ir kt.

Dėl LPK organizuojamos verslo misijos kreipkitės el. paštu Diliara.Zarifova@gmail.com.