Gegužės 20 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijos vykdomasis direktorius Ričardas Sartatavičius dalyvavo Paryžiuje vykusioje Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) „Business at OECD”, kurios tikraisiais nariais nuo šių metų tapo LPK, generalinėje asamblėjoje. Jos metu buvo pristatyti praėjusių metų veiklos rezultatai, bei apžvelgtos šių metų gairės. Didžiausias dėmesys ir toliau skiriamas skaitmenizavimui, robotizavimui, kompetencijų kėlimui, atsižvelgiant į Pramonės 4.0 vystymosi tendencijas, verslo skaidrumui. Taip pat buvo pažymėtos JAV-Kinijos prekybos karo grėsmės tolimesniam Europos ekonomikos augimui. Apie tai savo pranešime kalbėjo Business at OECD Generalinis sekretorius Russel Mills bei kiti asamblėjos dalyviai.


Daugiau kaip 60-ies pasaulio šalių verslo atstovus pasveikino ir EBPO Generalinis sekretorius Angel Gurria, pabrėždamas, jog atsakingas verslas šiandienos pasaulyje turi užimti ypač svarbią vietą.
Lygiagrečiai su Generaline asamblėja EBPO būstinėje Paryžiuje dvi dienas vyko jau 20-asis EBPO forumas, šiemet dėmesį sutelkdamas į ateities verslo, ekonomikos, darbo rinkos bei kitas aktualijas.

Nuotraukoje: LPK vykdomasis direktorius Ričardas Sartatavičius su „Business at OECD” Generaliniu sekretoriumi Russel Mills

FACEBOOK

Artimiausi renginiai