Lapkričio 24 d., Lietuvos pramonininkų konfederacijos generalinis direktorius Ričardas Sartatavičius ir jo pavaduotojas Gintaras Morkis dalyvavo  pasaulinės Tarptautinės darbdavių organizacijos (International Organisation of Employers (IOE)), kuri šiemet švenčia 100 metų veiklos metines, metinėje Generalinės Tarybos asamblėjoje.

IOE yra pasaulinis darbdavių atstovas socialinės ir užimtumo politikos diskusijose, vykstančiose Pasaulinėje darbo organizacijoje (ILO), taip pat socialinės ir užimtumo politikos diskusijose, vykstančiose  JT, G20 ir kituose  forumuose.

Per pastaruosius 100 metų IOE atstovauja daugiau nei 150-ies valstybių darbdavių organizacijoms ir perteikia darbdavių pozicijas svarbiausiais ekonominiais ir socialiniais klausimais visame pasaulyje. Darbdaviai ir įmonės šiandien susiduria su vis daugiau iššūkių, susijusių su COVID-19, įgūdžių ugdymu, darbo jėgos migracija ir besikeičiančiu  darbo pobūdžiu.  IOE siekia būti galingu ir subalansuotu darbdavių balsu formuojant ir skatinant pasaulinę užimtumo ir socialinės politikos darbotvarkę.

„Lietuvos pramonininkų konfederacija, kuri yra didžiausia verslo ir darbdavių organizacija Lietuvoje, „BusinessEurope“ ir „Business at OECD“ narė, šiais metais nusprendė vėl prisijungti prie organizacijos, kuri yra globalus darbdavių balsas. Mes labai džiaugiamės, kad mūsų sugrįžimas vyksta IOE šimtmečio metais. Šiais metais mes visi sprendžiame pandemijos keliamus iššūkius. Šiuo atveju IOE, kaip pasaulinės darbdavių organizacijų atstovės, vaidmuo yra mobilizuojantis, laiko patikrintas ir neabejotinai svarbus”, – nuotoliniu būdu vykusioje IOE Generalinės Tarybos asamblėjoje sakė  R. Sartatavičius.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai

28 Jan

III seminaras iš cik...

  • III seminaras iš ciklo „Žaliasis Kursas 2021-2027 m. Naujos Galimybės ir Rizikos Lietuvos Pramonei“