Mūsų narių, Lietuvos Lietuvos energetikos asociacijos LITBIOMA, prezidento pareigas perima UAB „Dzūkijos mediena“ vadovas Marius Valukynas.

Jis pakeičia ilgametį asociacijos prezidentą Virginijų Ramanauską.

„Džiaugiuosi per visą 7 metų prezidento kadencijos laikotarpį atliktais darbais, tvariais Asociacijos sprendimais, aktyvumu ir judėjimu į priekį, bei manau, kad šiame sektoriuje jau labai daug nuveikta, siekiant biokuro sektoriaus plėtros ir sėkmės, tačiau dar daug liko nuveikti. Džiaugiuosi naujai išrinktu prezidentu Marium Valukynu ir tikiu, kad Asociacijos veikla ir toliau klostysis sėkmingai, o biokuras ir toliau leis Lietuvai būti energetiškai nepriklausomai, aktyviai prisidėti prie klimato kaitos mažinimo ir suteikti mažiausią kainą vartotojams. Linkiu didžiausios sėkmės ateities darbuose“, – sako V. Ramanauskas.

„Džiaugiuosi pokyčiais bei labai vertinu Asociacijos narių pasitikėjimą ir jų darbą geresnės ateities link. Būdamas Asociacijos prezidentu, stengsiuosi nenuvilti bet kaip tik įkvėpti visus Asociacijos narius tolimesniam konstruktyviam, darniam darbui ir bendrai visų gerovei“, – teigia naujasis organizacijos prezidentas.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai