Lapkričio 15 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovai susitiko su partneriais – Japonijos pramonės įmonių federacijos „Keidanren“, kuri vienija daugiau nei 1,6 tūkst. Japonijos pramonės įmonių, delegacija.  Japonijos verslo misijoje dalyvavo tokios Lietuvoje gerai žinomos įmonės, kaip „Sumitomo“, „Mitsubishi“, TEPCO, „Hitachi“, „Japan Airlines“ ir kt.

Susitikime buvo aptartos tolimesnės LPK ir „Keidanren“ bendradarbiavimo galimybės. Pasak, LPK prezidento R. Dargio, atsvara dabar vyraujančiam ekonominiam ir politiniam nestabilumui, gali būti tik glaudi verslo organizacijų ar atskirų įmonių partnerystė. Juolab dabar, kai yra pasiektas Europos Sąjungos ir Japonijos ekonominės partnerystės susitarimas, kuris tikrai atveria labai dideles galimybes mūsų įmonėms plėsti prekybą Japonijoje.

„Tikimės, kad Japonijos bendroves sudomins Lietuvos transporto ir logistikos tiekimo grandinės bei bendri infrastruktūros projektai. Tikimės, kad ateityje gims nauji bendri projektai inžinerinės pramonės, energetikos sektoriuje, stiprės bendradarbiavimas mokslo ir technologijų srityse”, – sakė LPK prezidentas.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai