Spalio 15 dieną, ketvirtadienį, Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis dalyvavo dispute „Misija – Lietuva“ bei diskutavo su jaunais piliečiais, kaip auginti Lietuvos piliečių savivertę ir lyderystę.

„Stiprūs ir laisvi žmonės – tai kertinis akmuo, ant kurio stovi visa valstybė. Jeigu mes sunaikinsime tuos žmones – nebus tautos, nebus valstybės. Ir aš manau, kad šiandien to mūsų visuomenei iš tikrųjų trūksta.  Mes jau išsivadavom fiziškai iš nelaisvės, mums dabar reikia antro pakilimo išsivaduoti dvasiškai iš nelaisvės ir patikėti savo stiprybe. Tik kūrybingi, kritiški, atsakingi žmonės gali kurti, visų pirma, savo gyvenimą, savo šeimos gyvenimą, savo bendruomenės gyvenimą ir taip prisidėti prie valstybės stiprinimo,“ – kalbėjo R. Dargis.

Pasak LPK prezidento, Lietuvai labai trūksta tikros aristokratijos – žmonių, kurie turi įsipareigojimą kurti valstybę.

„Tokių žmonių trūkumas Lietuvoje akivaizdus, dėl ko mes šiandien ir nesame tokia stipri valstybė. Mano linkėjimas, kad mes visi būtume atsakingi visų pirma už save, kurtume savo valstybę, o ne kažkokie žmonės mums nuleistų supratimą, kaip mes turime gyventi. Tik tada galėsim tikėti, kad mes turim ateitį,“ – sakė LPK prezidentas.

Renginį organizavo VDU Akademinis politologų klubas.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai