Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis susitikime su Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite aptarė ekonominę situaciją šalyje, investicijų pritraukimo klausimus, verslo požiūrį į euro įvedimą bei švietimo reformą, atitinkančią rinkos lūkesčius.

„Valstybei šiandien labai svarbus stabilumas ir tvarus augimas. Su prezidente kalbėjome apie sąlygas, kuriomis galėtų augti valstybės ekonomika ir eksportas. Tai valstybės finansų stabilumas, prisijungimas prie ES piniginės sistemos ir, be abejo, švietimo sistema,” – po susitikimo su valstybės vadove sakė Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis.

Pramonininkų vadovas patvirtino, kad verslo bendruomenė teigiamai nusiteikusi euro atžvilgiu. „Didysis palaikymas eurui yra. Mes neturime kitų alternatyvų, turime tapti rimtos piniginės sistemos dalimi, kur aiškiai matuojama infliacija, skolos dydis. Taip valstybės stabilumas būtų mažiau paveikus populistinių siūlymų įtakai iš tokių partijų, kurios nerimtai žiūri į finansinį stabilumą,“ – sako R. Dargis.

R. Dačkaus nuotrauka

Žiniasklaida apie susitikimą:

FACEBOOK

Artimiausi renginiai