Ketvirtadienį vyko Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) drauge su Gamybos inovacijų slėniu, Lietuvos inovacijų centru (LIC), Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA), „Civitta“ ir TRINITY organizuotas vebinaras „Kaip galite pasinaudoti 3,5 mln. eurų TRINITY projekto galimybėmis?“.

Europos TRINITY projektas skirtas skatinti gamybos lankstumą (ang. agility), orientuojantis į pažangią robotiką ir skaitmeninius sprendimus. Kviečiame Lietuvos įmones sužinoti, kaip galima gauti paramą savo gamybos procesų lankstumo ir produktyvumo gerinimui, taikant robotikos technologijas ir skaitmeninius bei kibernetinio saugumo sprendimus.

Renginio pranešėjas, LIC  Inovacijų paramos paslaugų departamento projektų konsultantas Alfred Šostko pristatė EEN galimybes tarptautinėms partnerystėms. InterinoLT tarptautinis inovacijų ekspertas ir Gamybos inovacijų slėnio direktorius Gintaras Vilda apžvelgė „Horizon Europe“ programą, iniciatyvą InterInoLT, vykdomą LPK, MITA ir LIC.

Atstovės iš Suomijos Tamperės universiteto prof. Minna Lanz ir Salla Kotakorva, „F6S“ ES projektų vadovė Iwa Stefanik ir „Civitta“ atstovas Adomas Ronkaitis renginio dalyviams papasakojo apie TRINITY projekto yra finansavimo galimybes, biudžetą ir atrankos kriterijus, ko reikia, norint sėkmingai aplikuoti į šį projektą.

Renginio pranešimai:

FACEBOOK

Artimiausi renginiai