Rugpjūčio 31 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) narių gretas papildė trys nauji nariai: Mažeikių verslininkų asociacija, asociacija „Istorinis miestas“ ir Lietuvos energetikos institutas.

„Džiaugiamės, kad LPK narių gretos nuolat pildosi. Šiandien prie mūsų prisijungė labai plataus profilio asociacijos ir Lietuvos energetikos institutas. Kartu veikdami galėsime pasiekti bendrą tikslą, jog sąlygos gyvuoti ir plėstis verslui gerėtų, o tai leistų augti darbo vietų skaičiui ir didintų visos Lietuvos konkurencingumą“, – sako LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius.

Kaip pažymėjo LPK prezidentas, džiugu, jog LPK galės dar stipriau veikti regionuose, o tai padės daryti Mažeikių verslininkų asociacija. Ši asociacija atstovauja 50 įmonių ir vienija Mažeikių regiono verslą gerinant verslo sąlygas, skatinant tarpusavio bendradarbiavimą ir informacijos sklaidą.

Asociacija „Istorinis miestas“ – vienija nekilnojamojo turto istoriniuose miestuose valdytojus ir investuotojus, veiklos vystytojus, pripažįstančius, kad istorinių miestų gyvastis priklauso nuo valdžios, vietos bendruomenių (kaimynijų) ir valdytojų ar / ir investuotojų sutarimo.

Lietuvos energetikos institutas – energetikos ir susijusių sričių mokslo, inovacijų ir technologijų kompetencijos centras.

„Drauge su Energetikos instituto sukauptomis ekspertinėmis žiniomis, galėsime aktyviau įsitraukti į naujų energetikos technologijų vystymą, žaliojo vandenilio technologijų valstybės lygmeniu diegimą ir kitus projektus“, – sakė LPK prezidentas.

Šiuo metu LPK priklauso 57 šakinės, 6 regioninės asociacijos visose lietuvišką produkciją gaminančiose pagrindinėse pramonės šakose, taip pat 25 neasocijuoti nariai, tarp kurių ne tik dauguma Lietuvos gamybos įmonių, bet ir moksliniai tiriamieji institutai, mokymo įstaigos, advokatų kontoros.

LPK yra nepriklausoma, nepolitinė, skaidriai verslo interesus Lietuvoje atstovaujanti organizacija.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai

16 Sep

Konferencija „Naujo...

  • Konferencija „Naujos verslo realijos sankcijų ir AML pasaulyje: ar tai svarbu tik finansų įstaigoms?“