Vasario 22 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) nariais tapo penki nauji nariai: trys iš jų – šakinės asociacijos, bei du neasocijuoti nariai.

Šakinių asociacijų gretas papildė Lietuvos privačių geležinkelių įmonių asociacija, Švietimo inovacijų ir technologijų asociacija ir Vilniaus kino klasteris.

Neasocijuotu LPK nariu tapo advokatų kontora „VARUL ir partneriai“.

Savo narystę LPK taip pat atstatė UAB „Elgamos grupė“, kuri buvo 2014 m. laikinai sustabdyta dėl bendrovių reorganizavimo. Ji LPK priklauso kaip neasocijuotas narys.

„LPK narių gretos nuolat pildosi. Džiaugiamės, kad šiandien prie mūsų prisijungė labai plataus profilio asociacijos ir įmonės: nuo švietimo iki transporto ir kino, nuo elektros energijos prietaisų gamintojų iki teisinių paslaugų teikėjų. O svarbiausia visų mūsų bendras tikslas – kad sąlygos gyvuoti ir plėstis verslui gerėtų, o tai leistų augti darbo vietų skaičiui ir didintų visos Lietuvos konkurencingumą,“ – sako LPK prezidentas Robertas Dargis.

LPK narių gretos nuolat pildosi. Džiaugiamės, kad šiandien prie mūsų prisijungė labai plataus profilio asociacijos ir įmonės: nuo švietimo iki transporto ir kino, nuo elektros energijos prietaisų gamintojų iki teisinių paslaugų teikėjų. O svarbiausia visų mūsų bendras tikslas – kad sąlygos gyvuoti ir plėstis verslui gerėtų, o tai leistų augti darbo vietų skaičiui ir didintų visos Lietuvos konkurencingumą.

Šiuo metu LPK priklauso 49 šakinės, 8 regioninės asociacijos visose lietuvišką produkciją gaminančiose pagrindinėse pramonės šakose, taip pat 31 neasocijuotas narys, tarp kurių ne tik dauguma Lietuvos gamybos įmonių, bet ir moksliniai tiriamieji institutai, mokymo įstaigos, advokatų kontoros.

LPK yra nepriklausoma, nepolitinė, skaidriai verslo interesus Lietuvoje atstovaujanti organizacija.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai