Lietuvos pramonininkų konfederacijos šakinių asociacijų gretas papildė nauja narė: Nacionalinė Aviacijos Asociacija „LAVIA“.

„Džiugu, jog LPK narių gretas papildė dar viena nauja narė ir šiuo metu vienijame net 53 šakines asociacijas. Aviacijos sektorius, priešingai nei daugelis kitų, išgyvena sudėtingausią laikotarpį aviacijos istorijoje. Nepaisant to šio sektoriaus specialistų skaičius auga, o pandemijai pasibaigus, tikiu, jog aviacijos sektorius vėl sugrįš į pirmines savo pozicijas. Tikiu, jog drauge su Nacionalinės Aviacijos Asociacijos „LAVIA“ įsitraukimu galėsime siekti visapusiško susisiekimo bei turizmo sektorių atstovavimo ir tobulinimo Lietuvoje”, – sako LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius.

Nacionalinė Aviacijos Asociacija „LAVIA“ prisideda kuriant ir vystant Lietuvos aviacijos strategiją nacionaliniu mastu, stiprindama savo narių integraciją šalies susisiekimo, transporto ir visos šalies ekonomikos srityje, Asociacija padeda nariams savarankiškai plėtoti teikiamas paslaugas ir kitas veiklas.

Asociacija vienija 9 įmones, veikiančiias aviacijos verslo ir turizmo (komercinio pervežimo oru, infrastruktūros, gamybos ir paslaugų teikimo) sektoriuose, registruotų Lietuvos Respublikoje

Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) – skėtinė verslo asociacija, vienijanti 53 šakines ir 5 regionines asociacijas visose lietuvišką produkciją gaminančiose pagrindinėse pramonės šakose. Konfederacijai priklauso ne tik dauguma Lietuvos gamybos įmonių, bet ir moksliniai tiriamieji institutai, mokymo įstaigos. LPK yra nepriklausoma, nepolitinė, skaidriai verslo interesus Lietuvoje atstovaujanti organizacija.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai