Šį savaitgalį, spalio 15-17 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksta tradicinė, jau 13-ąjį kartą organizuojama Lietuvos gamintojų paroda „Rinkis prekę lietuvišką“. Nuo penktadienio iki sekmadienio vyksiančioje parodoje lankytojai galės susipažinti su Lietuvoje sukurtais aukštos kokybės produktais ir susipažinti su aukso medaliu apdovanotais gaminiais.

„Šiandien gyvename ir dirbame ypatingu transformacijos laikotarpiu. Gamybos perkėlimas į Lietuvą ir tiekimo grandinių trumpinimas nėra tušti žodžiai, o reali tendencija. Stebime ir kitą tendenciją – Europos įmonės dėl tiekimo trikdžių atsisako azijietiškos produkcijos bei dalinai renkasi ir lietuvišką produkciją. Daugelį transformacinių virsmų paveiks ir Žaliojo kurso įgyvendinimas – siekdami mažinti taršą gamintojai ima perkelti gamybą arčiau kliento. Tad turime šiandien visas galimybes konkuruoti savo kokybe, inovatyvumu, išradingumu ir išskirtinumu“, – parodoje dalyvius sveikino Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Vidmantas Janulevičius.

13-oji paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ prasidėjo gaminių, įvertintų šių metų parodos aukso medaliu, apdovanojimų.

Parodoje dalyvauja per 200 dalyvių. Per visą savaitgalį vyksiančia parodą lankytojai gali susipažinti, išbandyti bei gamintojo kainomis įsigyti įvairių gaminių. Renginio svečiai kviečiami dalyvauti maisto produktų ir gėrimų degustacijose, susipažinti su kosmetikos ir buitinės chemijos, aprangos bei aksesuarų įvairove, sprendimais būstui ir interjerui.

Paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ prasidės tęsis iki spalio 17-osios dienos, sekmadienio, 16 val. Įsigyti bilietą galite: https://www.parodos.lt/parodos/rinkis-preke-lietuviska-2021/.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai