Lietuvos pramonininkų konfederacija drauge su VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia dalyvauti jau trečią kartą organizuojamoje eksporto lyderių programoje „Sparnai“!

Eksporto lyderių programa „Sparnai“ – tai praktinė galimybė talentingiems žmonėms pasisemti patirties apie itin dinamišką eksporto sritį, įgyti tarptautinės eksporto projektų valdymo patirties Lietuvos įmonėse iš vidaus.

Pagrindinė eksporto lyderių programos „Sparnai“ dalis yra darbas Lietuvos eksportuojančiose įmonėse. Trečiojoje programoje kviečiamos dalyvauti 28-ios SVV Lietuvos įmonės, kurios pusės metų laikotarpiui į savo darbuotojų komandą priimtų vieną iš programos dalyvių. Programos dalyvis į įmonę minėtam laikotarpiui komandiruojamas, kai įgyja tam tikrą mokymų paketą, skirtą eksporto, pardavimų ir rinkodaros kompetencijoms ugdyti ir yra laikomas pasiruošusiu prisidėti prie įmonės eksporto vystymo.

Pirmose dviejose programose dalyvavo tokios įmonės kaip „Altas Auto“, „Deeper“, „Birštono mineraliniai vandenys“, „SoliTek“, „EMKO“, „CasZyme“. Iš viso programoje dalyvavo daugiau nei 100 Lietuvos eksportuojančių įmonių.

Kviečiame dalyvauti trečiojoje programoje „Sparnai“ ir 6 mėnesių laikotarpiui priimti į savo komandą programos dalyvį. Pirmoji rotacija įmonėse prasidės 2021 m. sausio mėnesį.

Su įmonėms keliamais reikalavimais galite susipažinti čia.

Kviečiame registruotis čia: http://bit.ly/ImoniuRegistracija

FACEBOOK

Artimiausi renginiai