Lietuvos pramonininkų konfederacijos narių surinkta parama ir toliau keliauja į Ukrainą. LPK  kartu su savo nariais nuo paramos Ukrainai akcijos pradžios jau išsiuntė 10 vilkikų negendančių produktų, kurie jau pasiekė  Pietų Ukrainoje besikaunančius karius.

Maisto vilkikai suformuoti iš įmonių Galinta, Biovela, Vilniaus duona, Rokiškio mėsinė, Vičiūnai, Kauno grūdai, Klaipėdos mėsinė, Malsena, Samsonas, Vilkiškių pieninės, Širmulio suaukotų produktų, prie paramos prisideda Kėdainių konservų fabrikas ir Findata.

Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) atidarė specialią sąskaitą ir jau dabar už suaukotas lėšas yra perkami produktai ir, koordinuojantis su Ukrainos institucijomis, išsiųsti ir kitą savaitę vėl  bus siunčiami kovojantiems ukrainiečiams į tuos regionus, kur tuo metu labiausiai reikalinga parama.  LPK glaudžiai bendradarbiauja su Ukrainos ambasada Lietuvoje ir kartu koordinuoja maisto tiekimą labiausiai stokojantiems regionams.

„Šią savaitę dosnią paramą –  50 tūkst. eurų – skyrė mūsų narė „Orlen Lietuvą“. Už šią paramą bus įgyti maisto produktai ir, bendradarbiaujant su Ukrainos institucijomis, jie bus išsiųsti labiausiai stokojantiems regionams. Dėkojame visiems LPK bendruomenės nariams, kurie  aktyviai prisideda prie inciatyvos pagelbėti tiems, kurie šiandien yra pirmosiose kovos už visos Europos ateitį fronto linijose“, – LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius.

Visų įmonių ir kitų organizacijų, o taip pat pavienių žmonių, atsiliepusių į mūsų raginimą ir  prisidėjusių prie LPK organizuotos paramos lėšomis sąrašas:

Orlen Lietuva, Grigeo grupės įmonės (UAB Pack Klaipėda, UAB Grigeo Packing, UAB Grigeo Recycling, UAB Grigeo Baltwood, AB Grigeo Klaipėda, AB Grigeo), UAB Ekobazė, UAB „Confinn“ (Vadovų konferencijos EBIT), UAB E Energy Invest, Bod Group, UAB Servier Pharma, UAB Gelžbetoninės konstrukcijos, UAB Stega,  UAB Grafų baldai, UAB Barker Textiles,  AB Pakaita, AUB Adax,  UAB Grant Global, UAB Biopolis, A.R.Baumilų TŪB Klasikinė tekstilė, UAB Naujasis Nevėžis,  UAB Mavis, UAB Averditum, UAB Placenta, UAB Kauno liftai, GJ Magma, Lietuvos biotechnologų asociacija, UAB Plieno fortas,  Lietuvos chemijos pramonės asociacija, Lietuvos logistikos asociacija, UAB PHB Group, UAB Mittet, UAB Textilis, UAB Nomads, UAB Autosmilga, UAB Klaipėdos Monolitas, UAB Edzaras, Vlaščenka Viktoras, Nacionalinė elektros asociacija, UAB Baltrasa, UAB Tedra Trading&Partners, VšĮ Viktorijos leidyba, , UAB Ozaki Testu, Ramūnė Kiudulienė, Ilona Jonuškienė, Jurgita Vinskienė, Toma Satkauskienė, Simona Gulbinė, Kristina Kantimienė, Genė Sebutienė, Ozaki Tetsu.

Krovinius į Ukrainą pristato UAB Vlantana, UAB Finėjas, UAB Girteka, UAB Transmėja   ir UAB Transimeksa, Lietuvos logistikos asociacija ir Vilniaus Tranzitas prisideda sandėliavimo paslaugomis.

LPK reiškia padėką pirmiesiems atsiliepusiems ir paaukojusiems. Informacija apie prisidėjusius maisto produktais ir finansiškai, o taip pat už tas lėšas įgytas prekes ir kaip jos buvo išgabentos į Ukrainą bus nuolatos atnaujinama ir skelbiama viešai bei LPK tinklapyje: www.lpk.lt.

LPK paramos Ukrainai sąskaita yra  SEB banke, sąskaitos Nr.: LT637044060006798470.

LPK nariai taip pat yra pasirengę apgyvendinti ir įdarbinti nuo karo bėgančius ukrainiečius.

Konfederacija vienija 56 šakines ir 6 regionines (daugiau nei 3500 įmonių), daugelis kurių aktyviai yra įsitraukusios į pagalbos Ukrainai veiklą – aukoja   Blue / Yellow for Ukraine, Raudonajam Kryžiui tiek lėšas, tiek produktus, prisideda kitais reikalingais daiktais, medikamentais ir paslaugomis.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai