Šiandien, gruodžio 11 d., Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) šventiniame renginyje kaip ir kasmet įvertins versle ir visuomeninėje veikloje nusipelniusius lietuvius. Bus apdovanoti Petro Vileišio vardo nominacijos ir Profesijos riterio nominacijos laimėtojai, taip pat Lietuvos įmonėms įteikti „Inovacijų prizo“ ir „Sėkmingai dirbančios įmonės“ apdovanojimai.

LPK įsteigtais Petro Vileišio vardo nominacijos apdovanojimais – Petro Vileišio skulptūriniais portretais ir jo aukso medaliais – už asmeninius nuopelnus versle bei visuomeninėje veikloje bus pagerbti trys Lietuvos piliečiai. Šia nominacija ir piniginėmis premijomis už studijų ir mokymosi pasiekimus taip pat bus apdovanoti du jaunosios kartos atstovai.

Profesijos riterio nominacija bus apdovanoti trys asmenys, skirtinguose Lietuvos regionuose dirbantys švietimo, sveikatos ir teisėsaugos srityse. Apdovanojimai jiems bus suteikti už pasišventimą ir ištikimybę savo profesijai, pasiektus rezultatus darbinėje ir kitoje veikloje.

Už sėkmingai 2015 metais vykdytą veiklą 34 įmonės bus apdovanotos nominacija „Sėkmingai dirbanti įmonė – 2015”. Lietuvos įmonės trijose skirtingose grupėse tapo šios nominacijos nugalėtojomis, įvertinus jų gaminamos produkcijos ar teikiamų paslaugų apimtis (metines pajamas), pelningumą, investicijas į gamybą, eksporto apimtis (pagaminta produkcija ar suteiktos paslaugos realizuotos už Lietuvos ribų), darbo našumo rodiklius ir kitus papildomus kriterijus.

„Inovacijų prizo 2015“ apdovanojimus atsiims keturios įmonės. Dvi įmonės bus apdovanojamos prizu „Inovatyvi įmonė“ už vykdytą inovacinę veiklą. Prizas „Inovatyvus produktas“ bus įteiktas dar dviem Lietuvos įmonėms už inovatyvią produkciją.

Nominacijų laimėtojus pasveikins ir apdovanojimus įteiks Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, LPK prezidentas Robertas Dargis, ūkio ministras Evaldas Gustas.

Šventiniame renginyje dalyvaus šalies politikai, pramonės ir verslo įmonių vadovai, LPK nariai ir partneriai.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai

06 Jun

Nuotolinis seminaras ...

  • Nuotolinis seminaras dėl dalyvavimo Pasaulio banko finansuojamo Ukrainos išlaisvinimo, atsigavimo ir rekonstrukcijos patikos fondo viešuosiuose pirkimuose