Lietuvos pramonininkų konfederacija kas pusmetį rengia ir pristato Pramonės lūkesčių indeksą (PLI), paremtą didžiausių Lietuvos įmonių vadovų prognozėmis. PLI atspindi pagrindines nuotaikas pramonės įmonėse ir padeda numatyti trumpojo ir ilgojo laikotarpio perspektyvas skirtinguose sektoriuose.

Lietuvos pramonininkų konfederacija vienintelė šalyje kas ketvirtį pristato aukščiausio lygio Lietuvos įmonių vadovų nuomonių ir prognozių apklausos analizę.

Atliekamos apklausos tikslai – sukurti pastovų ir lengvai interpretuojamą Lietuvos įmonių lūkesčių indikatorių. Apklausos metu surinkti atsakymai iš didžiausių Lietuvos įmonių vadovų, kurių buvo prašoma įvertinti sektorių, kuriuose jie dirba, dabartinę padėtį ir perspektyvas.

Visi Pramonės Lūkesčių Indeksai skelbiami čia.

Vyksta pramonės lyderių 2018 I ketv. indekso apklausa. Būtume itin dėkingi, jeigu skirtumėte 5 minutes savo laiko ir atsakytumėte į 21 trumpą klausimą.  Pirmoji apklausos dalis skirta bendram indeksui sudaryti, antroji – parodyti realias Lietuvos įmonių eksporto plėtros galimybes ir trukdžius. Apklausos nuoroda.

LPK

Leave a Comment