Sveikiname Lietuvos pramonininkų konfederacijos neasocijuotą narį – Lietuvoje veikiančios abi „Philip Morris International“ atstovybės ketvirtus metus iš eilės pateko į geriausių darbdavių (angl. Top Employers) sąrašą. Jį paskelbė tarptautinį tyrimą atliekantis nepriklausomas Nyderlandų institutas „Top Employers Institute“.

Geriausių darbdavių sąrašas sudaromas atliekant išsamų, visame pasaulyje pirmaujančių įmonių, tyrimą. Jo metu institutas vertina kompanijas, kurios sukuria išskirtines darbo sąlygas, prisideda prie darbuotojų augimo ir profesinio tobulėjimo, bei nuolat siekia gerinti įdarbinimo praktikas.

Šiemet geriausio darbdavio sertifikatus gavo daugiau nei 1300 įmonių, veikiančių 116 šalių visame pasaulyje. Iš jų buvo sertifikuotos 45 „Philip Morris International“ atstovybės, veikiančios Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Afrikoje ir Pietų Amerikoje.

„Mes kryptingai siekiame sukurti aplinką, kurioje darbuotojai matytų aiškias karjeros galimybes, galėtų mokytis ir tobulėti ne tik kaip profesionalai, bet ir kaip asmenybės, turinčios savo pomėgius ir svajones. „Philip Morris“ Lietuvoje siūlo išskirtines nuolatinių mokymų programas ir diegia bei stiprina įvairias lyderystės ugdymo iniciatyvas. Šis pripažinimas patvirtina, jog kompanijos pastangos yra teisingos ir vertinamos. Mes tuo didžiuojamės“, – sakė generalinis direktorius Baltijos šalims, Mindaugas Dacys.

„Top Employers Institute“ tarptautinio verslo plėtros direktoriaus Dennis Utter teigimu, visos sertifikuojamos kompanijos yra vertinamos pagal aukščiausius tarptautinius „HR Best Practices Survey“ standartus. Tyrime dalyvaujančios įmonės turi atitikti griežtus talentų valdymo strategijų kūrimo, darbo jėgos planavimo, naujų darbuotojų integravimo, mokymosi ir tobulėjimo programų, atlyginimų bei priedų sistemų sudarymo ir lyderystės ugdymo sritims taikomus kriterijus. Tarptautinės audito bendrovės „Grand Thornton“ atliekamas auditas užtikrina gautų rezultatų skaidrumą ir vientisumą.

„Mūsų atliktas tyrimas patvirtino, kad UAB „Philip Morris Lietuva“ ir UAB „Philip Morris Baltic“ darbuotojai turi išskirtinę darbo aplinką bei galimybę dalyvauti kūrybinėse iniciatyvose, apimančiose įvairias motyvavimo ir veiklos vertinimo sistemas, kurios puikiai atspindi „Philip Morris“ organizacijos kultūrą“, – sakė D.Utter.

„Top Employers“ statusas yra suteikiamas vieneriems metams.

Daugiau informacijos: http://www.top-employers.com

Daiva

Leave a Comment