Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija praneša, kad skelbiamas konkursas komercijos atašė Kinijoje ir Suomijoje pareigoms užimti. 

Į komercijos atašė pareigas Kinijoje ir Suomijoje gali pretenduoti asmenys, turintys magistro laipsnį ir ne mažiau kaip trejų metų darbo patirtį šiose srityse: rinkodaros, užsienio prekybos, darbo su investuotojais, verslo, tarptautinių santykių. Pretendentai privalo mokėti anglų kalbą C1 lygiu.

Komercijos atašė pareigybė – karjeros valstybės tarnautojo pozicija. Dokumentai priimami el. būdu www.testavimas.vtd.lt. Pretendentai į komercijos atašė Kinijoje pareigas dokumentus gali teikti iki š. m. gegužės 28 d., o į komercijos atašė Suomijoje pareigas – iki š. m. gegužės 29 d. Išsamūs konkurso reikalavimai skelbiami Valstybės tarnybos departamento puslapyje.

Šiuo metu Ekonomikos ir inovacijų ministerijos komercijos atašė tinklą sudaro 12 komercijos atašė, dirbančių Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Izraelyje, Kinijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, JAV, Rusijoje.

Komercijos atašė pareigybė reikalinga siekiant skatinti spartesnę Lietuvos ekonomikos integraciją į pasaulio ekonomiką, Lietuvos prekių ir paslaugų eksportą ir investicijas į Lietuvos ekonomiką, ieškoti naujų rinkų Lietuvos prekėms ir paslaugoms, skatinti technologinį bendradarbiavimą ir atvykstamąjį turizmą į Lietuvą, ginti Lietuvos įmonių interesus užsienyje. Komercijos atašė bendrauja su Lietuvos įmonėmis ir padeda joms spręsti kylančias problemas paskirtoje valstybėje.

Šiuo metu Lietuvos verslui Kinijoje atstovauja Arūnas Karlonas, kurio kadencija baigsis šių metų spalio 25 dieną, o Suomijoje – Aleksandras Laurinavičius, kuris paskirtas iki šių metų liepos 31 dienos.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai