Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) viceprezidentas Vidmantas Janulevičius susitikime su naujuoju Indijos Respublikos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Lietuvai, p. Tsewango Namgyalo, aptarė artimiausias planuojamas Lietuvos ir Indijos verslo misijas bei atsiveriančias verslo bendradarbiavimo galimybes.

Prisistatydamas naujasis ambasadorius išreiškė viltį, kad jau ateinančių metų sausio mėnesį galėtų įvykti Lietuvos ir Indijos verslo delegacijų susitikimas, kuriame aukščiausiu lygiu dalyvautų ir abiejų šalių ūkio, ekonomikos ir užsienio reikalų ministrai.

„Indijos ambasadorius atkreipė dėmesį, kad paskutinis didesnis dvišalis Indijos ir Lietuvos atstovų susitikimas, kuriame dalyvavo tuometiniai ūkio ir užsienio reikalų ministrai, vyko dar 2009 m. pabaigoje Jungtinėje Karalystėje. Tuometinis susitikimas davė puikų rezultatą – po vizito į Lietuvą atėjo didesnės investicijos, tokios kaip „Indorama Ventures“ ir kt., o Lietuvos verslas atrado ir pasinaudojo plėtros galimybėmis Indijoje“, – sako LPK viceprezidentas.

Susitikime buvo pristatytas š. m. rugsėjo 9-11 dienomis vyksiantis Indijos tekstilės ir prekybos bei pramonės ministrų vizitas į Lietuvą.

„Tikiuosi, kad netrukus įvyksiantis vizitas bus naudingas abiejų šalių verslininkams ir ypač – Lietuvos tekstilės, farmacijos, žemės ūkio, biotechnologijų ir atsinaujinančios energetikos sektorių atstovams, besidomintiems Indijos rinka. Ambasadorius išskirtinai pažymėjo Lietuvos lino pramonę, kadangi Indijoje jaučiamas didelis susidomėjimas šia tekstilės pramonės šaka“, – teigia V. Janulevičius.

Pasak LPK viceprezidento, rugsėjį vyksiančio vizito metu bus aptariamos bendradarbiavimo galimybės, kurios padės užmegzti kontaktą ir duos postūmį naujiems projektams vystyti.

 

 

 

 

 

 

FACEBOOK

Artimiausi renginiai