LPK generalinis direktorius Ričardas Sartatavičius susitiko su Suomijos ambasadore Lietuvoje J.E.  Arja Makkonen bei Business Finland vyresniuoju patarėju Piotr Hajdecki, reziduojančiu Varšuvoje.

Susitikimo metu R. Sartatavičius pristatė LPK veiklos prioritetus, aktualiausius pramonei ir verslui klausimus nacionaliniame ir tarptautiniame lygyje, taip pat buvo apsikeista informacija apie RRF nacionalinių planų ypatybes, verslo dalyvavimą juos rengiant bei problemas juos įgyvendinant.

Business Finland atstovas pristatė veiklos prioritetus, struktūrą bei bendradarbiavimo su LPK galimybes.

Business Finland yra viešoji įstaiga,  finansuojama iš Suomijos biudžeto, padedanti įmonėms eksportuoti, skatinanti investicijas, vystyti mokslinį-technologinį bendradarbiavimą bei turizmą. Užsienyje veikia 8 centrinės regioninės atstovybės – JAV, JK, Kinijoje, Lenkijoje, o taip pat kitose Azijos bei Pietų Amerikos šalyse. Įmonėje dirba 800 darbuotojų, iš kurių 600 Suomijoje ir 200 – užsienyje.

Šiuo metu Business Finland koncentruojasi į ICT ir skaitmeninimą, sveikatos ir gerovės pramonės, biotechnologijų, išmanios gamybos bei žiedinės ekonomikos temas.

LPK artimiausiu metu planuoja surengti vebinarus su Suomijos kolegomis žiedinės ekonomikos bei skaitmeninimo projektų temomis, taip pat  detaliau aptarti galimybes kartu dalyvauti Horizon Europe projektuose. LPK tęs konsultacijas šiais klausimais su Business Finland.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai