Lpk Logo Lt

LPK prezidiumo posėdyje – dėmesys švietimui ir sumaniai pramonei

2023 09 28

Rugsėjo 26 d. įvyko pirmasis rudens sezono Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidiumo posėdis. Nuotoliniame posėdyje LPK prezidentas apžvelgė planus naujam įsibėgėjančiam sezonui, aptarė būtinybę sutelkti pajėgas siekiant gerinti Lietuvos investicinį klimatą ir pasidžiaugė nuosekliu augančios LPK bendruomenės darbu. Posėdžio metu pasveikintas neasocijuotos narės statusu prie LPK prisijungusio AB „Rokiškio sūris“ direktorius Dalius Trumpa.

Posėdyje dalyvavusi Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Agnė Kudarauskienė pristatė svarbiausius Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos darbus.

Iškart po viceministrės pranešimo sekė „EY“ Konsultacijų padalinio Baltijos šalyse vadovo Lino Dičpetrio ir „Verslo žinių“ vyriausiojo redaktoriaus Rolando Baryso pristatymas apie ką tik startavusį projekto „Sumani pramonė“ konkursą.

LPK prezidentas, kuris yra vienas iš šio konkurso ekspertų komisijos narys, pažymėjo šio projekto vertę ne tik dalyvaujančioms įmonėms, bet ir visam pramonės sektoriui.

„Lietuva tikrai turi ką parodyti sumanios pramonės srityje – praėjusių metų nugalėtojai demonstravo itin aukštą lygį, kurį būtų verta pristatyti ir nagrinėti tarptautiniu lygiu“, – pažymėjo L. Dičpetris.

Itin pozityviai apie patirtį dalyvaujant šiame projekte atsiliepė ir LPK prezidiumo narė, atstovavusi į finalinį konkurso etapą patekusiai įmonei. Pasak jos, įmonei buvo labai naudinga atsakyti į konkurso anketos klausimyną, nes tai padėjo įsivertinti savo procesus ir pažangą.

Dar vienas LPK prezidiumo svečias – Benas Šidlauskas, mokymų bendrovės Turing College atstovas, pristatė darbuotojų dirbtinio intelekto ir analitikos kompetencijų kėlimo galimybe, o UAB „Ignitis“ Elektrinio mobilumo tinklo vystymo vadovas Andrius Šeršniovas patarė, nuo ko pradėti, norint įsirengti elektromobilių įkrovimo infrastruktūrą.

 

Posėdžio svečių pranešimai:

A. Kudarauskienės pranešimas.

B. Šidlausko pranešimas.

A. Šeršniovo pranešimas.

Susijusios naujienos

Įrašykite paieškos frazę: