LPK palaiko projektą „Renkuosi mokyti!“, kuriuo siekiama pritraukti ir parengti motyvuotus jaunus žmones dvejus metus dirbti mokytojais, prisidedant prie sisteminių pokyčių švietime, politikoje ir visuomenėje, ir kviečia prisidėti prie kokybinių pokyčių švietimo sistemoje, skiriant šiai programai 2% GPM.

Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros atliktame audite pažymima, kad „projekto „Renkuosi mokyti!“ mokytojai, organizuodami ugdymą, sudaro geresnes sąlygas mokiniams būti aktyviais dalyviais pamokoje, atsakingais už mokymąsi nei kiti šalies mokytojai“.

Tarptautinė ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) Lietuvai skirtose rekomendacijose pabrėžia, kad trumpuoju laikotarpiu ypač svarbu parengti programą, kuri numatytų adekvatų atlygį jau pradedantiems mokytojams jų karjeros pradžioje. Nepaisant to, kad šiuo metu yra mokytojų perteklius, siekiant pakelti švietimo lygį yra būtina planuoti naujai parengtų ir atitinkamo lygio mokytojų pamainą.


Daugiau informacijos:

Erika Danienė, programos „Renkuosi mokyti!“ plėtros vadovė, VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“, el. p. erika@renkuosimokyti.lt, tel. +370 677 88989 


Kaip užpildyti prašymo formą FR0512 (02 versija):

  • www.renkuosimokyti.lt/lt/kvieciame-prisideti
  • Įstaigos kodas – 124631338

Daugiau apie programą:

www.renkuosimokyti.lt

FACEBOOK

Artimiausi renginiai