Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) kreipiasi į kreditus verslui teikiančius Lietuvos kredito rinkos dalyvius, kurie dar neprisijungė prie atviro Lietuvos bankų asociacijos (LBA) narių moratoriumo, ragindama prisidėti prie sutelktinių pastangų ir palengvinti įmonių, susiduriančių su sunkumais dėl COVID-19, padėtį.

Lietuvos bankų asociacijos (LBA) narių įsipareigojimą suteikti įmonėms galimybę 6 mėnesių atidėti paskolų įmokas, nekeičiant verslo paskolų sutarčių sąlygų ir palūkanų, iki šiol yra pasirašę 15 kredito rinkos dalyvių.

„Sveikintina tai, kad Lietuvoje veikiantys bankai vieningą moratoriumą dėl kredito įsipareigojimų atidėjimo juridiniams asmenims paskelbė vieni pirmųjų Europoje. Gebėjimas solidarizuotis šiuo įtemptu etapu yra kaip niekad reikalingas. Kiekvieno Lietuvos finansų ir kredito bendruomenės nario įsitraukimas ir pagalba dėl turimų finansinių įsipareigojimų peržiūros besikreipiančioms įmonėms ir jų darbuotojams gali būti lemiamas akistatoje su neigiamais Covid-19 padariniais verslui ir darbo vietoms”, – sako LPK vykdomasis direktorius Ričardas Sartatavičius.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai

28 Jan

III seminaras iš cik...

  • III seminaras iš ciklo „Žaliasis Kursas 2021-2027 m. Naujos Galimybės ir Rizikos Lietuvos Pramonei“