Vasario 9 d., antradienį, Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) organizuoja konsultacinį posėdį, kuriame dalyvaus susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius ir pristatys Susisiekimo ministerijos Informacinės visuomenės plėtros ir Elektroninių ryšių veiklos sričių klausimus.

Ministras kalbės apie prioritetinių elektroninių paslaugų ir ir joms kurti skirtų sprendimų sąrašą ir Informacinės visuomenės plėtros 2014–2020 m. programos „Lietuvos Respublikos skaitmeninė darbotvarkė“ įgyvendinimo 2016–2018 m. tarpinstitucinio veiklos plano projektą ir konkrečius projektus, jų tikslus ir jiems numatytus asignavimus bei finansavimo šaltinius.

LPK Verslo aplinkos komitetas ministrui užduos klausimus, kokie ES struktūrinės paramos prioritetai numatyti valstybės IT sektoriaus plėtrai ir privataus IT sektoriaus investicijų pritraukimui ir plėtrai, taip pat kaip Lietuvoje bus vystoma IRT infrastruktūra, kokie tolimesni veiksmai bus vykdomi, siekiant konsoliduoti valstybės informacinių išteklių infrastruktūrą.

Komiteto nariai taip pat domėsis, kokius esminius pokyčius ir sprendimus Susisiekimo ministerija planuoja, įgyvendinant e-valdžios koncepciją ir kaip sprendžiami e-valdžios duomenų apsaugos klausimai.

R.Sinkevičius bei jo komandos nariai atsakys į šiuos ir kitus konsultacinio posėdžio dalyviams kilusius klausimus.

Konsultacinis posėdis vyks vasario 9 d., antradienį, 10.00-11.30 val. Lietuvos pramonininkų konfederacijoje, A.Vienuolio g. 8, IV a. Maloniai kviečiame dalyvauti ne tik LPK narius, bet visi norinčius: žurnalistus, asociacijų bei įmonių vadovus, specialistus, valstybės institucijų ir visuomenės atstovus.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai