Praėjusią savaitę, Vilniuje vykusio Metų ekonomikos forumo 2019 formate, vyko Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) vykdomojo direktoriaus Ričardo Sartatavičiaus, LPK viceprezidento Vidmanto Janulevičiaus ir Lenkijos verslo darbdavių konfederacijos „Lewiatan“ prezidento Maciej Witucki susitikimas.

Susitikimo metu buvo išgrynintos aktualios Lietuvos ir Lenkijos verslo temos bei prioritetinės bendros veiklos kryptys: 1) atsinaujinanti energetika ir aplinkosauga; 2) Lenkijos ir Lietuvos kelių infrastruktūros plėtros skatinimas bei 3) finansinių investicinių srautų verslui didinimas.

Tai jau antras LPK atstovų ir neseniai išrinkto „Lewiatan“ prezidento M. Witucki susitikimas. Pirmasis vyko rugsėjo pabaigoje Lenkijos pajūryje Sopote, LPK delegacijai dalyvaujant Europos naujų idėjų forume EFNI 2019. Jo metu LPK ir „Lewiatan“ atstovai aptarė Mobilumo paketo, energetikos, aplinkosaugos, socialinės apsaugos ir kitus aktualius klausimus.

LPK vykdomasis direktorius Ričardas Sartatavičius ir Lenkijos verslo darbdavių konfederacijos „Lewiatan“ prezidentas Maciej Witucki

FACEBOOK

Artimiausi renginiai