Rugsėjo 11 d. įvykus pirmajam šį rudenį Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidiumo posėdžiui, LPK bendruomenė pasipildė nauju nariu. Sveikiname beveik 3 tūkst. Lietuvos gamintojų ir importuotojų atstovaujančią VšĮ „Žaliąjį tašką“ ir kviečiame efektyviam bendram darbui Lietuvos verslo ir visų žmonių labui.

„Žaliasis taškas“ yra pirmoji ir didžiausia licencijuota pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje, užsiimanti prekinių pakuočių atliekų tvarkymo koordinavimu. Ji organizuoja pakuočių atliekų tvarkymą Lietuvoje, įgyvendina nacionalinius aplinkosaugos gerinimo projektus bei rūpinasi visuomenės švietimu pakuočių atliekų rūšiavimo klausimais. Nuo 2003 m. veikianti įstaiga šiuo metu atstovauja beveik 3 tūkst. įmonių.

Pagrindinis organizacijos tikslas – kurti veiksmingą bendrą pakuočių atliekų tvarkymo ir antrinių žaliavų perdirbimo sistemą, maksimaliai mažinti aplinkos taršą pakuočių atliekomis bei didinti visuomenės sąmoningumą, skatinant rūšiuoti atliekas.

„Žaliojo taško“ generalinis direktorius Kęstutis Pocius pabrėžia, kad partnerystė ir dialogas itin svarbūs, siekiant kartu surasti sprendimus, užtikrinsiančius ne tik efektyvų, tvarų, bet ir skaidrų atliekų tvarkymą.

„Vieningo ir nuoseklaus bendradarbiavimo dėka gali būti kuriama pažangi ir patikima pakuočių atliekų tvarkymo sistema Lietuvoje, ne tik užtikrinanti žiedinės ekonomikos principų įgyvendinimą, bet ir atitinkanti visų sektoriaus dalyvių, bei visuomenės lūkesčius“, – įsitikinęs „Žaliojo taško“ vadovas.

„Žaliasis taškas“ priklauso tarptautiniam „Pro Europe“ tinklui, vienijančiam 31 pakuočių tvarkymo organizacijas visoje Europoje. Žaliųjų taškų organizacijomis pasaulyje pasitiki daugiau kaip 170 tūkstančių įmonių.

Šiuo metu LPK vienija viso 57 asociacijas: 50 šakinių, 7 regionines, ir 24 neasocijuotus narius, apjungiančias visas pagrindines pramonės šakas ir pagrindinę Lietuvoje gaminamą produkciją.

 

FACEBOOK

Artimiausi renginiai