Birželio 6 d. Kaune, Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje įsikūrusioje UAB „Aconitum“ vyko atviras LPK Eksporto ir užsienio ryšių komiteto posėdis, skirtas eksporto skatinimo priemonėms.

Komiteto posėdyje Kauno pramonininkų ir darbdavių asociacijos nariai bei komiteto svečiai turėjo galimybę artimiau susipažinti su Lietuvos Respublikos komercijos atašė Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje ir Vokietijoje, kurie dalinosi savo patarimais, norintiems eksportuoti į minėtas šalis, atkreipė dėmesį į šių šalių specifiką, tam tikrus kultūrinius skirtumus.

Pagrindiniai akcentai, kurį vienbalsiai minėjo komercijos atašė, – atkaklumas ir kantrybė, kadangi Skandinavijos ir Vokietijos rinkos yra žemo streso valstybės, todėl verslo partnerio tikslas – pasiūlyti esamos problemos sprendimo būdą, kas turėtų sumažintų potencialaus partnerio patiriamą įtampą.

Dėkojame LPK narei UAB „Aconitum“ už svetingumą bei visiems dalyvavusiems. Kitas LPK Eksporto ir užsienio ryšių komiteto posėdis vyks rugsėjo mėnesį Šiauliuose.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai