Trečius metus iš eilės Birštono Vytauto parke vyksiančiame diskusijų festivalyje „Būtent!“ ir rugsėjo 7 d., 17.30 val., Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) kviečia drauge padiskutuoti apie jauną verslą ir Lietuvos ateitį. 

Kalbant apie šalies ateitį neramina demografinės prognozės, ypač – ekonominiai bei socialiniai netolygumai regionuose: periferinėse Lietuvos savivaldybėse sparčiausiai mažėja gyventojų skaičius ir sensta visuomenės; laisvos darbo vietos koncentruojasi didžiuosiuose šalies miestuose, o regionuose – didžiausia dalis darbo ieškančių asmenų.

Didžiuosiuose šalies miestuose gauti pagalbą pradedančiam verslininkui ar norinčiam tokiu tapti nėra sudėtinga. O regionuose?

Lietuvos pramonininkų konfederacijos pristatomoje diskusijoje „Kam skambina varpai, o kam – žadintuvas?“ savivaldos, verslo, NVO ir asocijuoto verslo organizacijų atstovai aptars, kas stoja į pagalbą jaunam verslui ir jauniems verslininkams regionuose ir kokių priemonės veiksmingiausios.

Gal regionų patrauklumui vien gerai apmokamų darbų neužtenka ir jaunam žmogui reikia „kabliuko“, t. y. – idėjos, specializacijos. Odensė tam pasitelkė robotiką, Druskininkai – SPA, koks kelias tinka Marijampolei, Panevėžiui, Tauragei.

Ar to užteks ir ar jaunam verslui pavyks prikelti regionus? Ir ką turime daryti, kad jaunimas norėtų tapti verslininkais ir veikti savarankiškai?

Diskusijoje dalyvaus:
Mantas GUDAS, Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos vadovas
Vitalijus MITROFANOVAS, Akmenės rajono savivaldybės meras
Marius HORBAČAUSKAS, AB „Volfas Engelman“ generalinis direktorius
Moderuoja: Andželika RUSTEIKIENĖ, VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ direktorė

Diskusijos rėmėjas: Volfas Engelman Nealkoholinis

FACEBOOK

Artimiausi renginiai