Spalio 18 d. LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius, generalinis direktorius Ričardas Sartatavičius susitiko su David Moran, britų diplomatu, šiuo metu vykdančiu Jungtinių Tautų klimato konferencijos COP26 ambasadoriaus Europai, Centrinei Azijai, Turkijai ir Iranui pareigas.

D. Moran pristatė Glazgo konferenciją, vyksiančią spalio 31 d. – lapkričio 12 d., kuri  bus didžiausia klimato ir aplinkosaugos klausimams skirta konferencija nuo 2015 metais Paryžiuje įvykusios konferencijos. D. Moran teigimu, ši konferencija turės labai ambicingus tikslus kovojant su klimato kaita ir nustatant pasaulinius šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo mažinimo tikslus.

Svečias taip pat domėjosi kaip Lietuvos pramonės ir verslo įmonių vadovai vertina žaliąją transformaciją ir ES iškeltus tikslus šioje srityje.

V. Janulevičius pristatė apie Lietuvos situaciją energetikos srityje, atsinaujinančios energetikos vystymą, pažangą ir sunkumus, pastangas mažinant emisijas gamyboje, investicijas į modernias technologijas bei iššūkius, su kuriais susiduria LPK nariai.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai