Rugsėjo 26–27 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) viceprezidentas Vidmantas Janulevičius, vykdomasis direktorius Ričardas Sartatavičius bei jo pavaduotojas Gintaras Morkis dalyvavo Lenkijos pramonės konfederacijos „Lewiatan“ drauge su „BusinessEurope organizuotame Europos naujų idėjų forume (EFNI) Sopote, Lenkijoje.

Verslininkai ir politikos formuotojai, kultūros ir mokslo pasaulio atstovai renginyje aptarė svarbiausius verslo ir visuomenės iššūkius besikeičiančiame pasaulyje, globalizacijos tendencijas ir tai,  kokia turi būti Europa, kad išsaugotų lyderio pozicijas globalių iššūkių kontekste.

Forumo metu vyko LPK delegacijos susitikimai su „Lewiatan“ vadovybe – prezidentu M. Witucki, generaliniu direktoriumi G. Baczewiski, darbo ir socialinių reikalų direktoriumi R. Lisicki.

Kadangi Jungtinė Karalystė yra antra didžiausia Lenkijos eksporto rinka, M. Witucki papasakojo apie grėsmes Lenkijos pramonei ir verslui dėl „Brexit“. „Lewiatan“ Prezidentas prognozavo, kad neigiamą įtaką patirs kelių vežėjų sektorius, susidarys eilės prie Europos Sąjungos ir Jungtinės Karalystės sienos, kurios paveiks maisto produktų sektorių.

Diskutuojami apie „Lewiatan“ ir LPK bendradarbiavimą, atstovai pasidalino patirtimi dirbant kartu dėl Europos Sąjungos Mobilumo paketo, Darbuotojų komandiravimo direktyvos ir kitų pramonei svarbių klausimų.

Nuotraukoje iš kairės: V. Janulevičius, J. Buzek, R. Sartatavičius

Nuotraukoje iš kairės: G. Morkis, R. Sartatavičius, V. Janulevičius, M. Witucki

ARTIMIAUSI RENGINIAI

FACEBOOK