Lietuvos verslo taryba, kurią sudaro didžiausios šalies verslą vienijančios organizacijos, šiandien susitiko su paskirtuoju premjeru Sauliumi Skverneliu. Susitikime pabrėžtas nuolatinio dialogo tarp Vyriausybės ir  verslo bendruomenės  būtinumas svarbiausiais valstybei klausimais.

Susitikime dalyvavusių Lietuvos verslo tarybos atstovų – Rolando Valiūno, Alvydo Žabolio, Roberto Dargio, Šarūno Kliokio – nuomone, šiandien valstybei ir jos žmonėms ypač reikalingas susitelkimas, atsakingas problemų sprendimas ir valstybinis požiūris, priimant svarbius politinius sprendimus. Tai padės Lietuvai pasirengti laikotarpiui, kai sumažėjus ES pinigų srautams į valstybės biudžetą, šalis turės būti konkurencinga ir ekonomiškai stipri, kad galėtų konkuruoti su kaimyninėmis valstybėmis ir pritraukti naujas investicijas.

Siekiant išspręsti įsisenėjusias problemas, reikalingas bendras politikų ir verslo bendruomenės darbas bei nuolatinis dialogas. Lietuvos verslo taryba yra pasirengusi teikti savo siūlymus kaip konstruktyvią paramą, siekiant užtikrinti tvarią valstybės plėtrą, didinti šalies konkurencingumą, skatinti ekonomikos augimą ir gerinti pragyvenimo lygį Lietuvoje.

Susitikime Lietuvos verslo tarybos atstovai ir paskirtasis premjeras aptarė  struktūrinių reformų valstybėje svarbą, šalies švietimo sistemos pertvarką, investicijų pritraukimo, mokestinės aplinkos gerinimo ir reinvestuojamo pelno klausimus, stabilių darbo santykių reglamentavimo svarbą, būtinas ilgalaikes priemones demografinėms problemoms spręsti, valstybės migracijos politikos klausimus,  atskirties tarp regionų mažinimo galimybes.

Nuo 2013 metų veikiančią Lietuvos verslo tarybą sudaro asociacija „Investors‘ Forum“, Lietuvos darbdavių konfederacija, Lietuvos pramonininkų konfederacija bei Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai