Rugsėjo 17-23 d. Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) kartu su Lietuvos generaliniu konsulatu Almatoje, Transporto inovacijų asociacija ir Kazachstano transportininkų sąjunga „Kazlogistics“ surengė verslo misiją į Kazachstaną. Misijai vadovavo LPK viceprezidentas, Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ prezidentas, LPK Lietuvos – Kazachstano verslo tarybos pirmininkas Romas Austinskas, kuris skaitė pranešimą tarptautiniame transporto forume Almatoje.

Verslo misijos metu Almatoje buvo suorganizuoti du verslo pusryčiai atskirai su Kazachstano ir Kirgizijos verslo atstovais bei susitikimas Kazachstano nacionalinių verslininkų rūmų „Atameken“ Almatos miesto skyriuje.

Lietuvos generaliniame konsulate Almatoje įvyko susitikimas su Kazachstane dirbančiais Lietuvos verslininkais, taip pat individualūs B2B susitikimai su Kazachstano verslininkais ir verslo vakarienė. Verslo misijos dalyviams buvo suorganizuotas apsilankymas Kazachstano pasienyje su Kinija esančiame Khorgoso transporto ir logistikos mazge, geležinkelio krovinių terminale, laisvojoje ekonominėje zonoje ir pasienio punkte.

Verslo misijos metu Almatoje rugsėjo 20-22 d. vyko tarptautinė transporto ir logistikos paroda „TransLogistika“. LPK narė – Transporto inovacijų asociacija įrengė Lietuvos įmonių jungtinį stendą, kuriame buvo pristatytos keletas Lietuvos bendrovių. Šis stendas parodoje buvo pripažintas geriausiu jungtinių stendų kategorijoje. Be to, parodoje kituose stenduose dalyvavo VĮ „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija“, AB „Lietuvos geležinkeliai“, bendrovės „Arijus“ ir „DLG“.

Pasinaudodamos ES fondų lėšomis finansuojamo projekto „Naujos eksporto galimybės“ parama, verslo misijoje dalyvavo 6 transporto ir logistikos sektoriaus įmonių – „Bunasta“, „Spedilta“, „Tarptautinės logistikos centras“, „Tranzito paslaugų centras“, „TVG Logistika“, „Vilteda“ – atstovai. Iš viso Lietuvos verslo delegaciją sudarė virš 30 dalyvių.

Verslo misijos dalyviai palankiai vertina jos rezultatus, džiaugėsi sustiprintais ryšiais su esamais klientais ir užmegztais naujais kontaktais. Keletas dalyvių jau gavo naujų užklausų ir paslaugų užsakymų.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai

06 Jun

Nuotolinis seminaras ...

  • Nuotolinis seminaras dėl dalyvavimo Pasaulio banko finansuojamo Ukrainos išlaisvinimo, atsigavimo ir rekonstrukcijos patikos fondo viešuosiuose pirkimuose