Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) vadovaujama verslo delegacija balandžio 6-8 d. dalyvaus verslo susitikimuose Vokietijoje, lankysis Budenstage, pasaulyje lyderiaujančių Vokietijos įmonių padaliniuose Vokietijos sostinėje Berlyne, taip pat Baden–Viurtembergo žemėje bei jos sostinėje Štutgarte. Verslo misijos susitikimuose bus aptariama ketvirtosios pramonės revoliucijos reikšmė Vokietijos ekonomikai, pokyčiai Europos pramonės politikoje, dualinis mokymas Vokietijoje, viešųjų investicijų reikšmė.

Verslo misija sutampa su oficialiu ūkio ministro Evaldo Gusto vizitu į Vokietiją, todėl LPK verslo delegacijoje dalyvaujančios įmonės – „Lifosa – Eurochem“, AB „Achema“, Enerstenos grupė, Kauno technologijos universitetas, Panevėžio laisvoji ekonominė zona, Kėdainių laisvoji ekonominė zona, Advokatų kontora VARUL, UAB „Start Vilnius“ – turės galimybę kartu su ūkio ministru dalyvauti bendruose susitikimuose su Vokietijos verslo atstovais ir pristatyti Lietuvą, kaip užsienio investicijoms palankią šalį.

Baden-Viurtembergo sostinėje Štutgarte verslo delegacija aplankys Štutgarto geležinkelio stotį, kur vykdomas rekonstrukcijos projektas „Štutgartas 21“, taip pat susitiks su Vokietijos įmonių „FESTO“, „Eisenmann AG“, „Würth“ atstovais, kurie pasidalins savo patirtimi ir įžvalgomis apie pramonėje vykstančius pokyčius ir laukiančius iššūkius. Šios įmonės yra savo srities lyderės pasaulyje, taip pat  ketvirtosios pramonės revoliucijos,  kitaip dar vadinamos „Industry 4.0, pasaulinės lyderės.

Verslo misijos dalyviai taip pat aplankys darbo ekonomikos ir organizavimo institutą Fraunhofer, kuris laikomas didžiausia Europos mokslinių tyrimų organizacija.

Lietuvos įmonių atstovai Berlyne susitiks su stambiausių ir įtakingiausių Vokietijoje bei Europoje, pramonę ir verslą atstovaujančių struktūrų – Vokietijos pramonės federacijos (BDI) ir Vokietijos federalinės pramonės asociacijos – vadovais, lankysis Vokietijos federacinės respublikos parlamente – Žemuosiuose rūmuose (Bundestage), taip pat ABB koncerne, kuris yra viena pirmaujančių Europoje energetikos ir automatikos technologijų įmonių grupių.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai