Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) direkcijai nuo lapkričio 5 d. vadovauja Ričardas Sartatavičius. Jis LPK valdybos sprendimu buvo paskirtas LPK administracijos vadovu po to, kai iš jo dėl asmeninių priežasčių pasitraukė buvusioji LPK vykdomoji direktorė Lina Minderienė. 

R. Sartatavičius yra sukaupęs beveik 20 metų vadovavimo patirties versle, įvairiose organizacijose, taip pat turi ilgametę darbo komunikacijos srityje patirtį, maždaug 10 metų yra vystęs nuosavą verslą.

„Atsakingai priimu man patikėtą užduotį vadovauti didžiausiai Lietuvos verslo interesams atstovaujančiai skėtinei verslo organizacijai ir drauge su administracijos komanda sieksime kuo efektyviau ir kryptingiau atstovauti visų šios organizacijos narių interesams. LPK užima labai reikšmingą vietą Lietuvos verslo gyvenime, ji atstovauja ne tik verslo interesams, bet daug ir kryptingai veikia, siekiant reikalingų  struktūrinių permainų pačioje valstybėje. Būtent dabar atėjo metas pasinaudoti visomis geriausiomis joje sukauptomis patirtimis ir pasitelkti jas reaguojant į naujus esamus ir dar tik būsimus iššūkius verslui. Labai svarbu išnaudoti jau turimą įdirbį, sprendžiant verslo produktyvumo klausimus, vystant pramonės 4.0 platformą, prie kurios įkūrimo LPK yra tikrai nemažai prisidėjusi. Turime ne tik padėti verslui  prisitaikyti ir spėti paskui įvairius technologinius ir kitų sričių pokyčius, bet ir pasinaudoti sukauptu organizacijos bagažu, kad padėtume Lietuvos verslui išlikti konkurencingu globaliose rinkose, išlaikyti tikrai stiprias eksporto pozicijas“, – sakė R. Sartatavičius.

 

ARTIMIAUSI RENGINIAI

FACEBOOK