Lpk Logo Lt

Lietuvos pramonininkų konfederacijoje darbą pradeda Daiva Macijauskė

2023 09 26

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) Verslo aplinkos ir ekonomikos departamento direktoriaus pavaduotojos pareigas pradėjo eiti Daiva Macijauskė. Ji kuruos ekonomikos ir verslo aplinkos, darbo ir socialinės politikos, žmogiškųjų išteklių, agromaisto ir bioekonomikos klausimus nagrinėjančių LPK komitetų veiklą.

„Augančių palūkanų, aukštų energijos kainų ir didėjančių darbo kaštų kontekste pramonė išgyvena netikrumo laikotarpį. Prieš akis – ne vieneri 2024-ųjų metų politiniai rinkimai, kurie, tikėtina, dar labiau įkaitins foną kapitalo prieinamumo užsitikrinimo, konkurencingumo stiprinimo ir pan. klausimus sprendžiančiam verslui. Džiaugiamės, kad LPK bendruomenei aktualiais klausimais šiame etape savo ekspertiškumu talkins vertingą patirtį sukaupusi profesionalė“, – sakė LPK generalinis direktorius Ričardas Sartatavičius.

Teisės magistro išsilavinimą Vilniaus universitete įgijusi D. Macijauskė yra dirbusi LR Seime Teisės ir teisėtvarkos komitete, VšĮ Lietuvos nacionaliniame radijuje ir televizijoje vadovavo Teisės skyriui bei užsiėmė privačia teisine veikla advokatų kontorose bei individualiai.

„Džiaugiuosi prisijungusi prie savo veiklai atsidavusių ekspertų komandos ir tikiuosi, kad mano energija ir ilgametė patirtis tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje prisidės prie LPK misijos ir jos tikslų įgyvendinimo“, – pažymėjo D. Macijauskė.

 

 

Susijusios naujienos

Įrašykite paieškos frazę: