Atsižvelgdama į su koronavirusu kovojančios medikų bendruomenės nuogąstavimus dėl apsaugos priemonių trūkumo, Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) atidarė specialią sąskaitą, į kurią suaukotos lėšos bus skirtos išskirtinai tik medicinos darbuotojų aprūpinimui apsaugos priemonėmis. 

Pasak LPK prezidento Roberto Dargio, LPK bendruomenės nariai aktyviai prisideda prie inciatyvos pagelbėti tiems, kurie šiandien yra pirmosiose COVID-19 fronto linijose ir kasdien susiduria su šiuo virusu įtariamais arba jau infekuotais žmonėmis.

„Atsižvelgdami į prof. Vytauto Kasiulevičiaus prašymą, už suaukotas lėšas pirksime respiratorius, vienkartinius kombinezonus ir kitas medicinos darbuotojams reikalingas priemones. Intensyviai kontaktuojame su galimais tiekėjais, jau esame sutarę dėl pirmos respiratorių siuntos, kuri medikus turėtų pasiekti kitos savaitės pradžioje. Susitelkimas ir bendros visų visuomenės narių pastangos bei pagalba gydymo įstaigoms šiuo įtemptu metu yra tai, ką galime padaryti, kad bent kiek sumažintume siaubingas koronaviruso pasekmes”, – sakė R. Dargis.

LPK prezidentas reiškia padėką pirmiesiems atsiliepusiems ir paaukojusiems. Informacija apie prisidėjusius finansiškai, įgytas apsaugos priemones ir kas ją gavo bus skelbiama viešai.

LPK paramos medikų dirbančių su COVID-19 apsaugos priemonėms sąskaita yra  SEB banke, sąskaitos Nr.: LT637044060006798470

ARTIMIAUSI RENGINIAI

FACEBOOK