LIETUVOS–ASEAN VERSLO TARYBA

Pirmininkas – Paulius Kunčinas

Kontaktinis asmuo – Remigijus Kabečius, LPK Verslo tarybų direktorius,  tel.+370 698 20198, el.p.  Remigijus.Kabecius@lpk.lt

Nariai: UAB „Aconitum“.


  • 2022 m. liepos 1 d. LPK verslo tarybų direktorius R. Kabečius ir LPK verslo misijos į Indoneziją, planuojamos 2022 m. rugsėjo pabaigoje, dalyviai nuotoliniame susitikime su Indonezijos Prekybos ir pramonės rūmų KADIN atstovais aptarė su šios verslo misijos organizavimu susijusius klausimus.
  • 2022 m. birželio 23 d. LPK Lietuvos-ASEAN verslo tarybos pirmininkas Paulius Kunčinas ir direktorius Remigijus Kabečius nuotoliniame susitikime su skiriamu Lietuvos ambasados Singapūre bei Vietnamui, Indonezijai ir kai kurioms kitoms ASEAN šalims vadovu Dariumi Gaidžiu, šios ambasados diplomatu-ekonomistu Pauliumi Puskunigiu, Lietuvos garbės konsulu Hošimino mieste Vietname Nguyen The Kien ir kartu su juo Vietname dirbančiu lietuviu Tomu Valiuku iš įmonės „Saigon Star Capital Parters“ pristatė Lietuvos-ASEAN verslo tarybos veiklą ir aptarė LPK organizuojamą verslo misiją į Vietnamą ir Indoneziją rugsėjo mėn. 20-30 d., vyksiančią LR užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Lansbergio vizito metu.
  • 2022 m. gegužės 27 d. Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) ir Malaizijos tarptautiniai prekybos ir pramonės rūmai  (MICCI) pasirašė Supratimo memorandumą (angl. Memorandum of Understanding) dėl bendradarbiavimo. Išsamiau čia.
  • 2022 m. balandžio 12 d. surengtas LPK vadovybės, LPK Lietuvos-ASEAN verslo tarybos pirmininko Pauliaus Kunčino, ir VĮ “Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos” atstovų  nuotolinis susitikimas su Malaizijos Tarptautinių prekybos ir pramonės rūmų (MICCI) (https://www.micci.com/) viceprezidentu, uosto Northport generaliniu direktoriumi Dato’ Azman Shah Mohd Yusof ir MICCI vykdomuoju direktoriumi Shaun Edward Cheah. Susitarta pasirašyti bendradarbiavimo memorandumą tarp LPK ir MICCI, taip pat surengti  dvišalį verslo vebinarą. 
  • 2021 m. liepos 20 d. vyko LPK Lietuvos-ASEAN verslo tarybos susitikimas su ES delegacijos Laose vadove Ina Marčiulionyte apie verslo galimybes Laose.
  • 2021 m. balandžio 29 d. vyko pirmasis LPK Lietuvos-ASEAN verslo tarybos posėdis. Verslo tarybos pirmininku išrinktas Paulius Kunčinas. Išsamiau apie vykusį posėdį ČIA.
  • 2021 m. kovo 15 d. vyko LPK organizuojamas seminaras apie ASEAN šalis. Pranešėjas P. Kunčinas pristatė šalių specifiką ir bendradarbiavimo galimybes. Dalyvavo apie 25 LPK narius.