Š.m. kovo 3 dieną Latvijoje, Daugpilyje, rengiama informacinė konferencija „Verslas Daugpilyje ir Latgalos specialioje ekonominėje zonoje“, kurioje verslininkams planuojama pristatyti Latgalos specialios ekonominės zonos galimybes. Šią konferenciją rengia Daugpilio miesto taryba, bendradarbiaudama su Latgalos planavimo regionu. 

Latgalos speciali ekonominė zona (SEZ) pradėjo funkcionuoti nuo 2017 m. sausio mėn. Organizuojamu renginiu siekiama paskatinti verslininkus pradėti ir vystyti verslą Latgalos SEZ. Konferencijos metu ekspertai dalinsis savo įžvalgomis apie tai, kaip pasinaudoti Latgalos SEZ teikiamomis galimybėmis ir gauti maksimalią grįžtamąją naudą.

Prieš konferenciją, suinteresuotiems verslo atstovams, atsižvelgiant į jų prašymus, galėtų būti suteikta galimybė susitikti su laisvų patalpų savininkais pramoninėse zonose, taip pat aplankyti konkrečias gamybos vietas ar įmones, iš anksto susiderinus su įmonių valdytojais dėl tokių susitikimų.

Daugiau informacijos:

  • Renginio programa
  • Dėl dalyvavimo renginyje ir kitų detalių apie šį renginį kviečiame kreiptis šiais kontaktais: Daugpilio m. tarybos Plėtros departamento Strateginio planavimo ir užsienio ryšių skyriaus vadovė Olga Tolmacova, tel. +371 20089634, el.paštas olga.tolmacova@daugavpils.lv

ARTIMIAUSI RENGINIAI

FACEBOOK