Artėjant gražiausioms metų šventėms Lietuvos pramonininkų konferedarija kviečia aktyviai dalyvauti Lietuvos Respublikos Prezidentės inicijuojamoje akcijoje „Knygų Kalėdos“ ir padovanoti skaitytojų laukiamų knygų savo bibliotekai!

Jau aštuntą kartą Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms ir taip prisidėti prie skaitytojų svajonių išsipildymo. Kasmet vis pilnėjančios bibliotekų lentynos ir gausėjančios skaitytojų gretos įrodė, kad lietuviai – skaitanti tauta. Tačiau šimtams žmonių visoje Lietuvoje tenka laukti eilėje, kad galėtų perskaityti norimą knygą. Ilga, kartais net dešimčių skaitytojų, laukiančių vieno bibliotekos turimo populiarios knygos egzemplioriaus, eilė reiškia, kad norimą knygą gali tekti perskaityti tik po kelių mėnesių. Todėl šiemet akcijos draugai kviečiami dovanoti laukiamiausių knygų savo bibliotekai!

Padovanoję net ir vieną knygą iš Jūsų bibliotekos pateikto sąrašo, galite ne tik sutrumpinti eilę, bet ir padėti stiprinti skaitymo įgūdžius. Lietuvos šimtmečio proga stiprinkime skaitymo kultūrą – tai, kas mus lydėjo kelyje į laisvę. Knygas galima nunešti iki bibliotekos, palikti knygyne užrašius, kam ji dovanojama, arba pristatyti į Nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką. Akcijos partneriai pasirūpins jų pristatymu skaitytojams!

Per septynerius akcijos metus žmonių ir verslo dėka šalies bibliotekoms padovanota daugiau nei 270 tūkst. knygų! Akcija tęsiasi iki 2019 m. sausio 6 d.

Kaip galite prisijungti prie akcijos:

  • padovanoti skaitytojų laukiamų knygų – akcijoje dalyvaujančios bibliotekos jų sąrašus skelbia čia.
  • apie dovaną pranešti akcijos koordinatorei.

Daugiau informacijos rasite čia.

Akcijos koordinatorė:
Marija Dautartaitė
El. paštas: knygukaledos@prezidentas.lt
www.knygukaledos.lt
Tel.: +370 706 64 077

FACEBOOK

Artimiausi renginiai