Kviečiame Lietuvos įmones pasinaudoti  amerikiečių kurtos strategijos plėtrai JAV rinkoje galimybėmis. Prestižinėje vienos garsiausių pasaulio verslo mokyklų UCLA Anderson School of Management „Global Access“ programoje kasmet dalyvauja 40 įmonių iš viso pasaulio, siekiančių įžengti į JAV rinką. Nuo 2018 metų šią galimybę turi ir Lietuvos įmonės.

Programos metu verslo mokyklos, kuri 2019-20 Bloomberg Businessweek Best B-Schools reitinge užima 12-ą vietą tarp visų JAV verslo mokyklų, MBA studentų-konsultantų komandos, vadovaujamos patyrusių dėstytojų, atlieka išsamų rinkos tyrimą ir apklausia virš 125 potencialių klientų, rinkos ekspertų, distributorių ar pan. bei parengia strateginį verslo planą su konkrečiomis verslo plėtros JAV rinkoje rekomendacijomis. Programos apžvalgą galima peržiūrėti čia, o kaip Lietuvos įmonių vadovai atsiliepia apie programą – čia.

Įmonės, kurias domina galimybė pakliūti į šią programą, papildomos informacijos apie atranką ir dalyvavimo sąlygas turėtų kreiptis į LR komercijos atašė JAV Laimutį Abeciūną el. paštu laimutis.abeciunas@urm.lt.

Paraiškų pateikimo terminas baigiasi kovo 30 d.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai