Atsižvelgdami į su koronavirusu kovojančios medikų bendruomenės nuogąstavimus, kviečiame prisidėti prie iniciatyvos „Stiprūs kartu“ bei padovanoti gyvybiškai reikalingų medicininių priemonių.

Puslapyje https://stipruskartu.lt/gelbeti-gyvybe/ pateikiamas iš visų su Covid-19 kovojančių šalies ligoninių surinktas trūkstamos ir gyvybiškai reikalingos medicininės įrangos sąrašas. Kiekvienas nupirktas ir tiesiogiai ligoninei padovanotas aparatas prisidės prie sergančių COVID-19 gelbėjimo.

LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius reiškia viltį, kad susitelkimas bei pagalba medikų bendruomenei šiuo laikotarpiu gali padėti įveikti pandemiją greičiau.

„Pirmojo karantino metu prisidėjome prie kovos su pandemija rinkdami lėšas bei pirkdami apsaugos priemonės medikų bendruomenei. Šiuo metu labai svarbu taip pat įsitraukti bei padėti tiems, kurie kasdien stovi pirmose kovos su koronavirusu linijose. Susitelkimas ir bendros visų visuomenės narių pastangos bei pagalba gydymo įstaigoms šiuo įtemptu metu yra tai, ką galime padaryti, kad bent kiek sumažintume koronaviruso pasekmes”, – sakė V. Janulevičius.

Informacija apie padovanotus įrenginius skelbiama viešai.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai

22 Jun

Diskusija „Ar galio...

  • Diskusija „Ar galiojantis teisinis reglamentavimas pakankamai apsaugo verslą nuo nesąžiningos konkurencijos situacijose, kai buvę ar esami įmonės darbuotojai ima konkuruoti su savo darbdaviu?“